Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kvarnsvedens IK

Följ

Kvarnsvedens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 14:00

      Träning P-04


      15:00
    • 14:00

      Träning U19-U17


      15:00
    • 16:30

      Träning F19-17


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
  • 2Lör
    • 08:30

      Träning P-05


      09:45
    • 08:45

      Träning P-06


      09:45
    • 11:30

      Gustafs GOIF (hemma) F19-17


      13:30
    • 13:45

      Träning F-03/04


      15:00
    • 14:00

      Ljusdals IF (hemma) Dam-A


      16:00
    • 15:00

      Träning U19-U17


      16:15
    • 15:00

      Träning P-04


      16:15
    • 15:00

      Träning P-03


      16:15
    • 16:15

      Träning U19-U17


      17:30
    • 16:30

      Bollnäs GIF FF (hemma) Herr-A


      18:30
  • 3Sön
    • 10:00

      Träning Dam-A


      11:00
    • 11:00

      KIK-Forssa P-03


      13:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Föräldramöte P-09


      18:00
  • 4Mån
    v.10
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning F19-17


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 17:45

      Träning P-05


      19:15
    • 18:00

      Träning U19-U17


      19:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
  • 5Tis
    • 16:45

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 18:45

      Träning Dam-A


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      20:45
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning U19-U17


      18:00
    • 18:00

      Teori F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
  • 7Tor
    • 16:45

      Träning P-04


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 20:20

      Träning U19-U17


      21:45
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 08:30

      Träning P-06


      09:30
    • 09:30

      Träning Dam-A


      11:00
    • 10:30

      Fotografering U19-U17


      11:30
    • 10:30

      Fotografering P-04


      11:30
    • 11:00

      Fotografering P-03


      12:00
    • 11:15

      Träning F-03/04


      12:30
    • 12:00

      Klädprovning korttagning P-05


      13:00
    • 12:30

      Foto och klädprovning P-06


      13:30
    • 12:30

      Träning P-03


      13:45
    • 12:30

      Träning P-04


      13:45
    • 13:00

      Slätta SK (hemma) Herr-A


      15:00
    • 13:30

      Fotografering P-07


      14:30
    • 13:45

      Träning U19-U17


      15:00
    • 16:00

      Fotografering P-09


      17:00
    • 17:00

      Eskilstuna United F19 (hemma) F19-17


      19:30
  • 10Sön
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:00
    • 11:00

      Fotografering F19-17


      12:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 13:00

      Mallbackens IF Sunne (borta) Dam-A


      14:00
    • 13:00

      KIK-Forssa P-03


      15:00
    • 15:30

      Träning F-09


      16:30
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 11Mån
    v.11
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning F19-17


      18:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:15
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:30

      Kostföreläsning F19-17


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
  • 12Tis
    • 16:30

      Öppen träning DFF för F04 F-03/04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:45

      Träning P-06


      20:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      20:45
    • 19:30

      Träning P-04


      20:50
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning U19-U17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 18:00

      Teori F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
  • 14Tor
    • 16:45

      Träning P-04


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:00

      Träning U19-U17


      19:30
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
  • 15Fre
    • 16:30

      Träning F19-17


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:00
      Valfri plats
      Anteckning: Egen träning
      Styrka eller kondition
      Valfri plats
  • 16Lör
    • 08:30

      Träning P-06


      09:45
    • 09:45

      Träning F-06


      11:00
    • 09:45

      Träning F-05


      11:00
    • 12:30

      Träning P-04


      13:45
    • 12:30

      Träning P-03


      13:45
    • 13:00

      Brage-KIK P-03


      15:00
    • 13:00

      KIF Örebro DFF (hemma) Dam-A


      14:00
    • 13:45

      Träning U19-U17


      15:00
    • 15:00

      Träning F-03/04


      16:15
    • 16:20

      AIK F17 (borta) F19-17


      18:20
  • 17Sön
    • 08:50

      Träning F-08


      10:00
    • 09:00

      Träning F-09


      10:00
    • 09:00

      Träning F-07


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 18Mån
    v.12
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:45

      Träning P-06


      20:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 18:45

      Träning Dam-A


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      20:45
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning U19-U17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 18:00

      Teori F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
  • 21Tor
    • 16:45

      Träning P-04


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:00

      Träning U19-U17


      19:30
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning F19-17


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
  • 23Lör
    • 08:30

      Träning P-06


      09:45
    • 09:45

      Träning F-06


      11:00
    • 09:45

      Träning F-05


      11:00
    • 11:00

      Slätta SK (hemma) F-03/04


      12:30
    • 13:00

      Sandvikens AIK FK (borta) Herr-A


      15:00
    • 13:00

      Korsnäs IF FK Dam (hemma) F19-17


      15:00
    • 14:00

      Sandvikens IF (borta) F-03/04


      16:00
    • 15:00

      Träning P-07


      16:15
    • 15:00

      Tr match hagaström-p15 P-04


      18:00
    • 17:00

      IK Uppsala Fotboll (borta) Dam-A


      19:00
  • 24Sön
    • 08:50

      Träning F-08


      10:00
    • 09:00

      Träning F-09


      10:00
    • 09:00

      Träning F-07


      10:00
    • 10:00

      Träning Dam-A


      11:00
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 12:15

      IF Brommapojkarna F15 (hemma) F19-17


      14:15
    • 12:30

      Tr. match u19-mockfjärd alag U19-U17


      14:00
    • 14:00

      Tr match ludvika-p15 P-04


      16:00
    • 14:30

      Tr. match u17-sundborn U19-U17


      16:00
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 25Mån
    v.13
  • 26Tis
    • 16:45

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 18:45

      Träning Dam-A


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      20:45
  • 27Ons
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning U19-U17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 18:00

      Teori F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 16:30

      Träning F19-17


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
  • 30Lör
    • 08:30

      Träning P-06


      09:45
    • 09:45

      Träning F-06


      11:00
    • 09:45

      Träning F-05


      11:00
    • 12:30

      Träning P-04


      13:45
    • 12:30

      Träning P-03


      13:45
    • 12:30

      Sandvikens IF Dam (hemma) F19-17


      13:30
    • 13:00

      Sandvikens IF (borta) Herr-A


      15:00
    • 13:00

      Hammarby IF DFF (borta) Dam-A


      14:00
    • 13:30

      Falu BS FK (borta) F-03/04


      15:00
    • 13:45

      Träning U19-U17


      15:00
    • 18:00

      Gideonsbergs IF (borta) F-03/04


      20:00
  • 31Sön
    • 08:50

      Träning F-08


      10:00
    • 09:00

      Träning F-09


      10:00
    • 09:00

      Träning F-07


      10:00
    • 10:00

      Träning Dam-A


      11:00
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 13:00

      Östansbo IS (hemma) F-03/04


      14:30
    • 16:00

      Tr match Ludvika-u17 U19-U17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30