Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kvarnsvedens IK

Följ

Kvarnsvedens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
  • 2Lör
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 08:30

      Träning P-05


      09:45
    • 08:30

      Träning P-06


      10:00
    • 11:30

      Gustafs GOIF (hemma) F19-17


      13:30
    • 13:45

      Träning F-03/04


      15:00
    • 14:00

      Ljusdals IF (hemma) Dam-A


      16:00
    • 15:00

      Träning U19-U17


      16:15
    • 15:00

      Träning P-04


      16:15
    • 15:00

      Träning P-03


      16:15
    • 16:15

      Träning U19-U17


      17:30
    • 16:30

      Bollnäs GIF FF (hemma) Herr-A


      18:30
  • 3Sön
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 10:00

      Träning Dam-A


      11:00
    • 11:00

      KIK-Forssa P-03


      13:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 16:30

      Träning P-09


      17:45
    • 17:00

      Föräldramöte P-09


      18:00
  • 4Mån
    v.10
  • 5Tis
    • 00:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      00:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 18:45

      Träning Dam-A


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      20:45
    • 19:30

      Träning P-04


      20:50
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 08:30

      Träning P-06


      10:00
    • 09:30

      Träning Dam-A


      11:00
    • 10:30

      Fotografering P-04


      11:30
    • 10:30

      Fotografering U19-U17


      11:30
    • 11:00

      Fotografering P-03


      12:00
    • 11:15

      Träning F-03/04


      12:30
    • 12:00

      Klädprovning korttagning P-05


      13:00
    • 12:30

      Foto och klädprovning P-06


      13:30
    • 12:30

      Träning P-03


      13:45
    • 12:30

      Träning P-04


      13:45
    • 13:00

      Slätta SK (hemma) Herr-A


      15:00
    • 13:30

      Fotografering P-07


      14:30
    • 13:45

      Träning U19-U17


      15:00
    • 16:00

      Fotografering P-09


      17:00
    • 17:00

      Eskilstuna United F19 (hemma) F19-17


      19:30
  • 10Sön
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 11:00

      Fotografering F19-17


      12:00
    • 13:00

      KIK-Forssa P-03


      15:00
    • 13:00

      Mallbackens IF Sunne (borta) Dam-A


      14:00
    • 15:30

      Träning F-09


      16:30
    • 16:30

      Träning P-09


      17:45
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 11Mån
    v.11
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning F19-17


      18:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:15
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:00
    • 18:30

      Kostföreläsning F19-17


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
  • 12Tis
    • 00:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 16:30

      Öppen träning DFF för F04 F-03/04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      00:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 18:45

      Träning P-06


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      20:45
    • 19:30

      Träning P-04


      20:50
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 08:30

      Träning P-06


      10:00
    • 09:45

      Träning F-06


      11:00
    • 09:45

      Träning F-05


      11:00
    • 12:30

      Träning P-04


      13:45
    • 12:30

      Träning P-03


      13:45
    • 13:00

      Brage-KIK P-03


      15:00
    • 13:00

      KIF Örebro DFF (hemma) Dam-A


      14:00
    • 13:45

      Träning U19-U17


      15:00
    • 15:00

      Träning F-03/04


      16:15
    • 16:20

      AIK F17 (borta) F19-17


      18:20
  • 17Sön
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 09:00

      Träning F-07


      10:00
    • 09:00

      Träning F-09


      10:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 16:30

      Träning P-09


      17:45
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 18Mån
    v.12
  • 19Tis
    • 00:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      00:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 18:45

      Träning Dam-A


      20:00
    • 18:45

      Träning P-06


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      20:45
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 08:30

      Träning P-06


      10:00
    • 09:45

      Träning F-06


      11:00
    • 09:45

      Träning F-05


      11:00
    • 11:00

      Slätta SK (hemma) F-03/04


      12:30
    • 13:00

      Sandvikens AIK FK (borta) Herr-A


      15:00
    • 13:00

      Korsnäs IF FK Dam (hemma) F19-17


      15:00
    • 14:00

      Sandvikens IF (borta) F-03/04


      16:00
    • 15:00

      Träning P-07


      16:15
    • 15:00

      Tr match hagaström-p15 P-04


      17:00
    • 17:00

      IK Uppsala Fotboll (borta) Dam-A


      19:00
  • 24Sön
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 08:50

      Träning F-08


      10:00
    • 09:00

      Träning F-07


      10:00
    • 09:00

      Träning F-09


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:00
    • 10:00

      Träning Dam-A


      11:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 12:15

      IF Brommapojkarna F15 (hemma) F19-17


      14:15
    • 12:30

      Tr. match u19-mockfjärd alag U19-U17


      14:00
    • 14:00

      Tr match ludvika-p15 P-04


      16:00
    • 14:00

      Träning P-03


      19:00
    • 14:30

      Tr. match u17-sundborn U19-U17


      16:00
    • 16:30

      Träning P-09


      17:45
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 25Mån
    v.13
  • 26Tis
    • 00:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      00:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 18:45

      Träning Dam-A


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      20:45
    • 19:30

      Träning P-04


      20:50
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 08:30

      Träning P-06


      10:00
    • 09:45

      Träning F-06


      11:00
    • 09:45

      Träning F-05


      11:00
    • 12:30

      Sandvikens IF Dam (hemma) F19-17


      13:30
    • 12:30

      Träning P-04


      13:45
    • 12:30

      Träning P-03


      13:45
    • 13:00

      Träning P-09


      14:00
    • 13:00

      Hammarby IF DFF (borta) Dam-A


      14:00
    • 13:00

      Sandvikens IF (borta) Herr-A


      15:00
    • 13:30

      Falu BS FK (borta) F-03/04


      15:00
    • 13:45

      Träning U19-U17


      15:00
    • 18:00

      Gideonsbergs IF (borta) F-03/04


      20:00
  • 31Sön
    • Heldag

      Träning Herr-A

    • Heldag

      Träning Herr-A

    • 08:50

      Träning F-08


      10:00
    • 09:00

      Träning F-07


      10:00
    • 09:00

      Träning F-09


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:00
    • 10:00

      Träning Dam-A


      11:00
    • 10:30

      tr.mach hiak-p16 P-04


      13:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 13:00

      Östansbo IS (hemma) F-03/04


      14:30
    • 14:00

      Öna-KIK P-03


      16:00
    • 15:00

      trmatch p15-Mora P-04


      17:00
    • 16:00

      Tr match Ludvika-u17 U19-U17


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30