Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kvarnsvedens IK

Följ

Kvarnsvedens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning Herr-A


      19:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
  • 2Ons
    • 17:00

      Avslutning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:30

      P15-Falu bs P-04


      20:00
    • 18:30

      Slätta SK gul (borta) P-05


      20:30
    • 19:30

      Ornäs BK (hemma) F-03/04


      21:30
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 3Tor
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      18:40
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 4Fre
    • 16:15

      Träning P-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F19-17


      17:30
    • 17:30

      Träning Herr-A


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
    • 18:30

      HAIK/Korsnäs (hemma) P-04


      20:30
  • 5Lör
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 15:00

      Valbo FF (hemma) Herr-A


      17:00
    • 17:30

      Djurgårdens IF FF (1) (borta) F19-17


      19:30
  • 6Sön
    • 11:30

      IFK Mora FK (borta) P-04


      13:30
    • 13:30

      LAGFEST/AVSLUTNING F-10/11


      16:45
    • 15:00

      Djurgårdens IF FF (hemma) F19-17


      17:00
  • 7Mån
    v.41
    • 16:00

      Träning F-08


      17:15
    • 16:00

      Träning F-07


      17:15
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F19-17


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 8Tis
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning Herr-A


      19:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 18:45

      Träning Dam-A


      20:00
  • 9Ons
    • 17:30

      Stjärnmatchen F19-17


      19:30
    • 17:45

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:30

      Föräldrarmöte P-08


      19:30
  • 10Tor
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:00

      Träning Herr-A


      19:30
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
      Bsm-hallen
      Samlingstid: 18:15
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 11Fre
    • 16:15

      Träning P-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F19-17


      17:30
    • 17:20

      Träning U19-U17


      20:30
    • 17:30

      Bsm Golv P-04


      20:30
    • 17:30

      Föreningsjobb P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning Herr-A


      19:00
  • 12Lör
    • 00:00

      Träning Herr-A


      00:00
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 13:00

      Asarums IF FK (borta) Dam-A


      15:00
  • 13Sön
    • 10:00

      Träning Dam-A


      11:00
    • 12:00

      Strömsbro IF (borta) F-03/04


      14:00
    • 13:00

      Kungsängens IF (borta) Herr-A


      15:00
    • 17:00

      IK Uppsala Fotboll (borta) F19-17


      19:00
  • 14Mån
    v.42
    • 16:00

      Träning F-07


      17:15
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 16:30

      Träning F19-17


      18:00
    • 18:00

      Planeringsträff Herr-A


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      21:00
  • 15Tis
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 18:45

      Träning Dam-A


      20:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
  • 16Ons
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
  • 17Tor
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 19:00

      Träningsmatch mot Öna P-03


      21:00
  • 18Fre
    • Heldag

      McDonalds cup P-03

    • 16:15

      Träning P-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F19-17


      17:30
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
    • 18:00

      Plocka golv F19-17


      21:00
  • 19Lör
    • Heldag

      McDonalds cup P-03

    • 10:00

      Träning Dam-A


      11:00
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 14:15

      Dalarnas FF F03 (hemma) F19-17


      16:00
  • 20Sön
    • Heldag

      McDonalds cup P-03

    • 10:00

      Plocka golv F19-17


      14:00
    • 10:00

      Plocka bort golv i BSM F-03/04


      14:00
    • 16:00

      Assi IF (borta) Dam-A


      18:00
  • 21Mån
    v.43
    • 16:00

      Träning F-07


      17:15
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F19-17


      18:00
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 22Tis
    • 16:15

      Föreläsning med Annelie Östberg F19-17


      19:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 18:30

      Föräldrarmöte P-08


      19:30
  • 23Ons
    • 17:15

      avslutning F-03/04


      21:15
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam-A


      19:30
  • 24Tor
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:45
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 25Fre
    • 16:15

      Träning P-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F19-17


      17:30
    • 17:30

      Plocka ur omklädningsrum och förråd F19-17


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam-A


      18:30
  • 26Lör
    • Heldag

      Ledighet/Individuell träning P-05

    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 10:00

      Träning Dam-A


      11:00
  • 27Sön
    • Heldag

      Ledighet/Individuell träning P-05

    • 12:15

      KIK-avslutning P-10


      15:00
    • 13:00

      AIK (hemma) Dam-A


      15:00
    • 13:30

      Avslutning med medaljutdelning F-09


      14:30
    • 13:45

      Avslutning P-08


      15:00
    • 13:45

      Säsongsavslutning Kvarnsvedens IK P-09


      14:00
  • 28Mån
    v.44
    • Heldag

      Ledighet/Individuell träning P-05

    • 16:00

      Träning F-07


      17:15
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning F19-17


      18:00
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 29Tis
    • Heldag

      Ledighet/Individuell träning P-05

    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
  • 30Ons
    • Heldag

      Ledighet/Individuell träning P-05

    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
  • 31Tor
    • Heldag

      Ledighet/Individuell träning P-05

    • 18:45

      Träning F19-17


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00