Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kvarnsvedens IK

Följ

Kvarnsvedens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2022

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.17
    • Heldag

      Träning F-07

    • 09:50

      Träning F-13


      11:15
    • 10:00

      Leksands IF FK (hemma) F-09


      12:00
    • 10:30

      IK Brage (hemma) Domare


      11:30
    • 10:30

      IK Brage (hemma) Domare


      11:30
    • 11:15

      Träning P-11


      12:30
    • 11:30

      Ludvika FK (hemma) P-10


      13:30
    • 13:00

      Vikarby IK (borta) F-08


      15:00
    • 16:00

      Lysviks IF (borta) Dam U


      18:00
    • 17:00

      Älvkarleby IK (hemma) F-07


      18:40
    • 17:00

      Match mot Älvkarleby F-06


      19:00
    • 18:00

      Falu BS FK (borta) F-10/11


      19:30
    • 19:00

      Hille IF P05 (hemma) U17/P05


      21:00
  • 2Mån
    v.18
    • 00:00

      Träning F-07


      18:35
    • 17:00

      Träning U17/P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F/P-15


      18:00
    • 17:00

      Träning U18/Div 7


      18:15
    • 17:15

      Bio F-06


      19:00
    • 17:30

      Bio på Biopalatset F-08


      19:00
    • 17:30

      Bio F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:45
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:15

      Träning Dam A


      19:45
    • 19:30

      Träning Dam U


      20:45
    • 19:45

      Träning U19/P03


      20:45
  • 3Tis
    • 16:30

      Lappning U18/Div 7


      20:00
    • 16:45

      Träning F-06


      18:15
    • 16:50

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning Dam U


      18:45
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:15

      Träning U19/P03


      19:30
    • 18:45

      Träning Dam A


      20:00
  • 4Ons
    • 16:50

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:25

      Träning F-07


      18:35
    • 17:30

      Träning F-06


      18:45
    • 18:00

      Träning U18/Div 7


      19:30
    • 18:15

      Träning U19/P03


      19:30
    • 19:15

      Korsnäs IF FK (borta) Herr A


      21:15
  • 5Tor
    • 16:00

      Träning F-10/11


      17:15
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning P-14


      18:00
    • 16:45

      Träning F-06


      18:15
    • 17:30

      Träning U17/P05


      18:45
    • 17:30

      Träning U18/Div 7


      18:45
    • 18:15

      Träning Dam A


      19:45
    • 19:30

      Träning Dam U


      20:45
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 09:00

      Fotografering Dam A


      10:00
    • 09:45

      Fotografering U17 U17/P05


      10:45
    • 10:00

      Torsångs IF (hemma) Domare


      11:00
    • 10:00

      IFK Hedemora (hemma) Domare


      11:00
    • 10:00

      Torsångs IF P (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      IFK Hedemora FK P-11 (hemma) P-11


      12:00
    • 10:15

      Träning Dam A


      11:30
    • 10:15

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (borta) F-10/11


      11:45
    • 10:30

      Falu BS FK P 11 Blå (borta) P-10


      12:30
    • 10:45

      Fotografering F-12


      11:30
    • 12:30

      Fotografering P-11


      13:30
    • 13:00

      Säters IF (hemma) Domare


      14:00
    • 13:00

      Säters IF FK (hemma) F-12


      15:00
    • 14:00

      Hudiksvalls Förenade FF (borta) Herr A


      16:00
    • 14:00

      Skogsbo-Avesta IF P10 Svart (borta) P-10


      16:00
    • 14:30

      IFK Hedemora FK (borta) F-09


      16:30
    • 14:30

      Slätta SK (hemma) Domare


      15:30
    • 14:30

      IF Tunabro (hemma) Domare


      15:30
    • 14:30

      Lagfotografering F-10/11


      15:20
    • 15:00

      Norrstrands IF (hemma) Dam U


      17:00
    • 15:00

      Fotografering F-08


      16:00
    • 16:00

      Fotografering P-13


      17:00
    • 17:00

      Östansbo IS (borta) F-06


      19:00
  • 8Sön
    • 09:30

      Forssa BK (hemma) P-10


      11:30
    • 09:45

      Fotografering Herr A


      11:00
    • 10:00

      Torsångs IF (hemma) Domare


      11:00
    • 10:00

      Skogsbo-Avesta IF (hemma) Domare


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:15
    • 11:00

      Fotografering F-09


      12:00
    • 11:15

      Träning U18/Div 7


      12:30
    • 11:15

      Träning P-11


      12:30
    • 12:00

      IF Tunabro (hemma) Domare


      13:00
    • 13:00

      Forssa BK (hemma) Domare


      14:00
    • 13:00

      Öna SK (hemma) F-10/11


      14:30
    • 13:00

      Fotografering U18/Div 7


      14:00
    • 13:30

      Stensätra IF (borta) U17/P05


      15:30
    • 13:35

      Lagfotografering F-13


      14:30
    • 14:00

      Korsnäs IF FK (borta) F-09


      16:00
    • 14:30

      Träning F-13


      15:45
    • 15:00

      Lagfoto P-14


      16:00
    • 15:00

      Fors IK (hemma) F-08


      17:00
    • 16:00

      Hagaströms SK (borta) F-07


      18:00
    • 16:00

      Fotografering Dam U


      17:00
    • 16:55

      Lagfoto U19/P03


      18:00
    • 17:00

      Sollentuna FK (borta) Dam A


      19:00
    • 17:00

      Islingby IK (borta) F-06


      19:30
  • 9Mån
    v.19
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 00:00

      Forssa BK (borta) U17/P05


      02:00
    • 17:25

      Träning F-07


      18:35
    • 17:30

      Träning F-06


      18:45
    • 19:00

      Ludvika FK (borta) U19/P03


      21:00
  • 12Tor
    • 16:00

      Träning F-10/11


      17:15
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning U17/P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning Herr A


      19:30
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam A


      19:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 19:30

      Träning Dam U


      20:45
    • 19:30

      Träning U18/Div 7


      20:45
    • 19:30

      Träning F-06


      20:45
  • 13Fre
    • 16:15

      Träning Dam U


      17:30
    • 17:15

      Träning U19/P03


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam A


      18:45
    • 17:30

      Islingby IK (hemma) Domare


      19:00
    • 17:30

      Islingby IK P10 röd (hemma) P-10


      19:30
    • 18:00

      KIK F07 (hemma) F-07


      19:45
    • 18:00

      Miljönären Match med F-07 F-08


      20:00
    • 19:30

      Forsbacka IK (hemma) Herr A


      21:30
  • 14Lör
    • 10:30

      Kilafors IF (hemma) F-07


      12:45
    • 10:30

      Match med F 07 F-06


      12:30
    • 11:00

      Östansbo IS (hemma) Domare


      12:00
    • 11:00

      Bullermyrens IK (hemma) Domare


      12:00
    • 11:00

      Bullermyrens IK (hemma) F-10/11


      12:30
    • 11:30

      IFK Hedemora FK (borta) F-12


      13:30
    • 12:00

      Söderhamns FF/Stugsunds IK (borta) U17/P05


      14:00
    • 13:00

      Torsångs IF (hemma) Domare


      14:00
    • 13:00

      Islingby IK (hemma) Domare


      14:00
    • 14:00

      Täby FK (hemma) Dam A


      16:00
    • 14:00

      Östansbo IS P10 (borta) P-11


      16:00
  • 15Sön
    • 10:00

      Träning P-13


      11:15
    • 11:00

      Sandvikens AIK FK (hemma) U19/P03


      13:00
    • 11:15

      Träning U18/Div 7


      12:30
    • 11:15

      Träning P-11


      12:30
    • 12:00

      Samuelsdals IF (hemma) Domare


      13:00
    • 12:45

      Skogsbo-Avesta IF (hemma) Domare


      13:45
    • 13:00

      Gustafs GoIF (hemma) F-09


      15:00
    • 14:00

      IK Brage (borta) Dam U


      16:00
    • 14:00

      Skogsbo-Avesta IF (hemma) Domare


      15:00
    • 14:00

      Orsa IF FK (borta) F-10/11


      15:30
    • 14:20

      Träning F-13


      15:45
    • 15:00

      Bullermyrens IK (hemma) F-09


      17:00
    • 15:00

      Skutskärs IF FK (hemma) F-06


      17:00
    • 17:00

      Ludvika FK (hemma) Domare


      18:00
    • 17:00

      Ludvika FK Gul (hemma) P-10


      19:00
    • 17:30

      IK Brage (hemma) Domare


      19:00
  • 16Mån
    v.20
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F/P-15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning Dam A


      19:30
    • 18:00

      Träning U17/P05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning U18/Div 7


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam U


      20:45
    • 19:30

      Träning U19/P03


      20:45
  • 17Tis
    • 16:30

      Träning F-13


      18:00
    • 16:45

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam A


      18:45
    • 17:30

      Träning Dam U


      18:45
    • 18:00

      Träning P-13


      19:30
    • 18:00

      IK Brage U19 (hemma) Herr A


      21:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:45

      Träning U17/P05


      20:00
    • 19:30

      Träning U18/Div 7


      20:45
  • 18Ons
    • 17:25

      Träning F-07


      18:45
    • 17:30

      Stora Tuna IK (hemma) Domare


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      18:45
    • 17:45

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:00

      Träning U19/P03


      19:15
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Krylbo borta U18/Div 7


      21:00
  • 19Tor
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
    • 16:45

      Träning P-14


      18:00
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning U17/P05


      18:45
    • 18:00

      Träning Dam A


      19:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:45
    • 18:45

      Träning U18/Div 7


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam U


      20:45
    • 19:30

      Träning F-06


      20:45
    • 19:30

      Träning F-07


      20:45
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 10:00

      Gustafs GoIF (hemma) Domare


      11:00
    • 10:00

      Hälsinggårdens AIK (hemma) Domare


      11:00
    • 10:00

      Tors cup F-13


      15:00
    • 11:00

      Bjursås IK (borta) P-10


      13:00
    • 11:45

      Östansbo IS (hemma) Domare


      13:00
    • 13:00

      Upsala IF Fotboll (hemma) Dam A


      15:00
    • 14:00

      Östansbo IS P11 Blå (borta) P-11


      16:00
    • 16:00

      IK Sturehov (hemma) Dam U


      18:00
    • 18:00

      Swesom FC (borta) U19/P03


      20:00
  • 22Sön
    • 10:00

      Säters IF FK (borta) F-09


      12:00
    • 10:00

      Säters IF FK (hemma) Domare


      11:00
    • 10:00

      Kvarnsvedens IK - Säters IF FK 1 P-13


      11:30
    • 11:00

      Vika IF (hemma) Domare


      12:00
    • 11:00

      Vika IF (hemma) F-12


      13:00
    • 11:00

      Leksands IF FK (borta) F-10/11


      12:30
    • 11:00

      Forssa BK (hemma) Domare


      12:00
    • 11:00

      Korsnäs IF svart 2 (hemma) P-14


      12:30
    • 11:00

      IFK Hedemora (hemma) P-14


      12:30
    • 11:00

      IFK Hedemora FK (hemma) Domare


      12:00
    • 11:00

      Korsnäs IF FK (hemma) Domare


      12:00
    • 11:15

      Träning U18/Div 7


      12:30
    • 12:00

      IF Tunabro (borta) F-09


      14:00
    • 12:10

      IFK Mora FK (hemma) F-06


      17:00
    • 13:00

      IK Sätra (hemma) U17/P05


      15:00
    • 15:00

      Öna SK/IFK Mora FK (borta) F-07


      17:00
    • 15:00

      Hälsinggårdens AIK (hemma) Domare


      16:00
    • 15:00

      IF Tunabro (hemma) F-08


      17:00
    • 16:00

      Envikens IF (hemma) Domare


      17:00
    • 16:00

      Gagnefs IF (hemma) Domare


      17:00
    • 18:00

      Smedjebackens FK Vit (borta) P-10


      20:00
  • 23Mån
    v.21
  • 24Tis
    • 16:45

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam A


      18:45
    • 17:30

      Träning Dam U


      18:45
    • 17:45

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:15

      Träning U19/P03


      19:30
    • 19:30

      Träning U17/P05


      20:45
    • 19:30

      Träning U18/Div 7


      20:45
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 10:00

      Samuelsdals IF P10 (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Torsångs IF (hemma) Domare


      12:00
    • 11:00

      Torsångs IF (hemma) F-10/11


      12:30
    • 15:00

      FC Järfälla (hemma) Herr A


      17:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
    • 16:45

      Träning P-14


      18:00
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning U17/P05


      18:45
    • 18:00

      Träning Dam A


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:45

      Träning U18/Div 7


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam U


      20:45
    • 19:30

      Träning F-06


      20:45
  • 27Fre
    • 16:15

      Träning Dam U


      17:30
    • 17:15

      Träning Herr A


      18:30
    • 17:15

      Träning U19/P03


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam A


      18:45
    • 17:30

      Torsångs IF (hemma) Domare


      18:30
    • 17:30

      Torsångs IF 1 (hemma) P-10


      19:30
  • 28Lör
    • 10:00

      Forssa BK (hemma) Domare


      11:00
    • 11:00

      Samuelsdals IF (hemma) Domare


      12:00
    • 11:00

      Krylbo IF (hemma) Domare


      12:00
    • 11:00

      Östansbo IS (borta) F-12


      13:00
    • 11:00

      Krylbo IF (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Falu BS (hemma) Domare


      12:00
    • 11:00

      Torsångs IF (hemma) Domare


      12:00
    • 11:00

      Namn oklart (hemma) Domare


      12:00
    • 12:00

      Forssa BK (hemma) Domare


      13:00
    • 13:00

      Västanfors IF FK (borta) Dam U


      15:00
    • 15:00

      Västerås BK 30 (borta) Dam A


      17:00
    • 15:00

      IK Huge Fotboll (borta) F-06


      17:00
    • 15:30

      Slätta SK Gul (borta) F-09


      17:30
  • 29Sön
    • 00:00

      Idre SK (borta) F-10/11


      00:00
    • 10:00

      Sundborns GoIF (hemma) Domare


      11:00
    • 10:00

      Korsnäs IF FK (hemma) Domare


      11:00
    • 11:00

      Slätta SK (hemma) U19/P03


      13:00
    • 11:00

      Slätta SK (hemma) Domare


      12:00
    • 11:00

      Slätta SK Gul (hemma) F-08


      13:00
    • 12:00

      Falu BS FK (borta) U17/P05


      14:00
    • 12:00

      Smedjebackens FK (hemma) Domare


      13:00
    • 12:00

      Träning U18/Div 7


      13:15
    • 13:00

      Dala-Floda IF (hemma) Domare


      14:00
    • 14:00

      Skiljebo SK (borta) Herr A


      16:00
    • 15:00

      Torsångs IF (hemma) F-09


      17:00
    • 15:00

      Hille IF (hemma) F-07


      17:00
    • 15:00

      Forssa BK (hemma) Domare


      16:00
    • 17:00

      Skogsbo-Avesta IF (hemma) F-09


      19:00
    • 17:30

      Säters IF (hemma) Domare


      19:00
  • 30Mån
    v.22
  • 31Tis
    • 16:45

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam A


      18:45
    • 17:30

      Träning Dam U


      18:45
    • 17:45

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:15

      Träning U19/P03


      19:30
    • 19:30

      Träning U17/P05


      20:45
    • 19:30

      Träning U18/Div 7


      20:45