Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Krylbo AIS

Följ

Krylbo AIS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Krylbo AIS
Välj lag

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
    • 20:00

      Träning P03


      21:30
  • 2Tor
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning P03


      21:00
  • 3Fre
  • 4Lör
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.2
    • 18:45

      Träning F-06/07


      20:00
    • 19:30

      Träning P03


      21:00
  • 7Tis
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 8Ons
    • 18:00

      Träning FP-10/11


      19:00
    • 19:00

      Träning F-06/07


      20:30
    • 20:00

      Träning P03


      21:30
    • 20:00

      Träning P05


      21:30
  • 9Tor
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning P05


      21:00
    • 19:30

      Träning P03


      21:00
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 10:30

      IBF Säter (hemma) P-08


      12:30
    • 12:00

      IBF Hedemora Blå svår (P 05/06) (hemma) P05


      14:00
    • 14:00

      IBF Hedemora (hemma) F-06/07


      16:00
    • 16:00

      Insjön/Leksand (hemma) P03


      18:00
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.3
    • 17:45

      Träning FP-10/11


      18:45
    • 18:45

      Träning F-06/07


      20:00
    • 19:30

      Träning P03


      21:00
    • 19:40

      Träning P05


      21:00
  • 14Tis
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 15Ons
    • 18:00

      Träning FP-10/11


      19:00
    • 18:45

      Träning F-06/07


      20:00
      Markushallen, Avesta
    • 20:00

      Träning P05


      21:30
    • 20:00

      Träning P03


      21:30
  • 16Tor
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning P03


      21:00
    • 19:30

      Träning P05


      21:00
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 15:30

      IBF Falun Ungdom (borta) P-08


      17:30
    • 16:00

      IBF Borlänge P05 Röd medel (borta) P05


      18:00
  • 19Sön
    • 09:30

      IBF Borlänge 1 (hemma) FP-10/11


      11:30
    • 11:30

      KFUM Falun (borta) FP-10/11


      13:30
    • 11:30

      IBF Gagnef (borta) P03


      13:30
    • 14:30

      IBF Hedemora (borta) FP-10/11


      16:30
    • 14:30

      IBF Borlänge (borta) F-06/07


      16:30
  • 20Mån
    v.4
    • 17:45

      Träning FP-10/11


      18:45
    • 18:45

      Träning F-06/07


      20:00
    • 19:30

      Träning P03


      21:00
    • 19:40

      Träning P05


      21:00
  • 21Tis
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 22Ons
    • 18:00

      Träning FP-10/11


      19:00
    • 18:45

      Träning F-06/07


      20:00
    • 20:00

      Träning P05


      21:30
    • 20:00

      Träning P03


      21:30
  • 23Tor
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning P03


      21:00
    • 19:30

      Träning P05


      21:00
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 10:30

      KAIS Mora UIF (borta) FP-12


      12:30
    • 11:00

      Söderbärke Goif Pojkar Röd Medel (hemma) P05


      13:00
    • 12:30

      Vika IF (hemma) FP-12


      14:30
    • 13:00

      IBF Borlänge P05 (hemma) P03


      15:00
    • 13:30

      IBF Säter (borta) FP-12


      15:30
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.5
    • 17:45

      Träning FP-10/11


      18:45
    • 18:45

      Träning F-06/07


      20:00
    • 19:30

      Träning P03


      21:00
    • 19:40

      Träning P05


      21:00
  • 28Tis
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 29Ons
    • 18:00

      Träning FP-10/11


      19:00
    • 18:45

      Träning F-06/07


      20:00
    • 20:00

      Träning P03


      21:30
    • 20:00

      Träning P05


      21:30
  • 30Tor
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning P03


      21:00
    • 19:30

      Träning P05


      21:00
  • 31Fre