Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Krylbo AIS

Följ

Krylbo AIS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Krylbo AIS
Välj lag

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
    • 10:30

      Nås IF (hemma) P03


      12:30
    • 11:30

      Sundborns GOIF P Röd Medel 2 (borta) P05


      13:30
  • 2Mån
    v.49
    • 17:00

      Träning FP-10/11


      18:15
    • 17:00

      Träning FP-12


      18:15
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 19:30

      Träning P03


      21:00
    • 19:30

      Träning P05


      21:00
  • 3Tis
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning FP-12


      18:00
    • 18:00

      Träning FP-10/11


      19:00
    • 18:45

      Träning F-06/07


      20:00
    • 20:00

      Träning P05


      21:30
    • 20:00

      Träning P03


      21:30
      Markushallen, Avesta
  • 5Tor
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning P03


      21:00
    • 19:30

      Träning P05


      21:00
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 11:00

      IBF Säter (borta) F-06/07


      13:00
    • 12:40

      IBF Gagnef (hemma) FP-12


      14:40
    • 13:30

      KFUM Falun (hemma) P03


      15:30
    • 14:20

      Insjöns BK (hemma) FP-12


      16:20
    • 16:00

      Envikens IF (borta) FP-12


      18:00
  • 8Sön
    • 14:15

      IBF Säter P05 (borta) P05


      16:15
    • 15:30

      Samuelsdals IF (hemma) P-08


      17:30
  • 9Mån
    v.50
    • 17:00

      Träning FP-10/11


      18:15
    • 17:00

      Träning FP-12


      18:15
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 19:30

      Träning P03


      21:00
    • 19:30

      Träning P05


      21:00
  • 10Tis
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning FP-12


      18:00
    • 18:00

      Träning FP-10/11


      19:00
    • 18:45

      Träning F-06/07


      20:00
    • 20:00

      Träning P05


      21:30
    • 20:00

      Träning P03


      21:30
  • 12Tor
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning P03


      21:00
    • 19:30

      Träning P05


      21:00
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 08:00

      KFUM Falun F-07/08 lag 2 (borta) F-06/07


      10:00
    • 10:15

      IBF Säter F06/07/08 (hemma) F-06/07


      12:15
    • 14:15

      IBF Gagnef F06/07 (hemma) F-06/07


      16:15
  • 15Sön
    • 10:30

      IBF Gagnef (borta) FP-10/11


      12:30
    • 12:30

      KFUM Falun (hemma) FP-10/11


      14:30
    • 14:30

      Sundborns GOIF (hemma) FP-10/11


      16:30
  • 16Mån
    v.51
    • 17:00

      Träning FP-10/11


      18:15
    • 17:00

      Träning FP-12


      18:15
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 19:30

      Träning P05


      21:00
    • 19:30

      Träning P03


      21:00
  • 17Tis
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning FP-12


      18:00
    • 18:00

      Träning FP-10/11


      19:00
    • 18:45

      Träning F-06/07


      20:00
    • 20:00

      Träning P03


      21:30
    • 20:00

      Träning P05


      21:30
  • 19Tor
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning P05


      21:00
    • 19:30

      Träning P03


      21:00
  • 20Fre
  • 21Lör
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.52
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 19:30

      Träning P03


      21:00
    • 19:30

      Träning P05


      21:00
  • 24Tis
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 25Ons
    • 18:45

      Träning F-06/07


      20:00
    • 20:00

      Träning P05


      21:30
    • 20:00

      Träning P03


      21:30
  • 26Tor
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning P03


      21:00
    • 19:30

      Träning P05


      21:00
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.1
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 19:30

      Träning P03


      21:00
    • 19:30

      Träning P05


      21:00
  • 31Tis
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30