Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Krokeks IF

Följ

Krokeks IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Krokeks IF
Välj lag

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 10:00

      Träning F-14/13/12/11


      11:15
    • 10:30

      Åby IF (hemma) P-08


      12:30
    • 10:30

      Lotorps IF (hemma) F-14/13/12/11


      12:30
    • 11:00

      Smedby AIS (borta) F-08/09


      12:30
    • 11:00

      Lotorps IF (hemma) P-10


      13:00
    • 11:30

      Lotorps IF (borta) P/F-12


      12:30
    • 11:30

      Krokeks IF - Tallboda IF P-09


      13:00
    • 12:30

      Lotorps IF (borta) P/F-12


      13:30
    • 14:00

      IK Sleipner (borta) P-06/07


      16:00
  • 6Sön
    • 10:30

      Smedby AIS Vit (hemma) F-14/13/12/11


      12:30
    • 10:30

      Krokeks If p-13 (hemma) P/F-13


      11:30
    • 11:30

      Krokeks If p-13 (hemma) P/F-13


      12:30
    • 13:00

      BK Zeros (borta) P- Juniorer


      15:00
    • 14:00

      Ekängens IF (hemma) F-10


      16:00
    • 15:00

      Torstorps IF (borta) P-10


      17:00
    • 15:30

      Lindö FF (borta) F-04/05/06/07


      17:30
    • 16:00

      Ringarums IF (borta) P -11


      18:00
    • 16:00

      Söderköpings IK (hemma) P-06/07


      18:00
    • 18:00

      Åby IF (borta) P-09


      20:00
  • 7Mån
    v.23
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 10:00

      Träning F-14/13/12/11


      11:15
    • 10:00

      Krokeks If p-13 (hemma) P/F-13


      12:00
    • 11:30

      Hjulsbro IK (hemma) F-08/09


      13:30
    • 11:30

      Svärtinge SK (hemma) P-10


      13:30
    • 13:30

      Krokeks IF - Söderköpings IK P-09


      15:00
    • 14:00

      Lindö FF (hemma) P-06/07


      16:00
  • 13Sön
    • 10:30

      Eneby BK (hemma) F-14/13/12/11


      12:30
    • 11:00

      Östra Ryds IF (hemma) P -11


      13:00
    • 11:00

      Mjölby AI FF (hemma) P- Juniorer


      13:00
    • 11:00

      IK Sleipner (hemma) P/F-12


      12:00
    • 12:00

      IK Sleipner (hemma) P/F-12


      13:00
    • 15:00

      Stångebro United BK - KIF P-09


      16:30
    • 15:30

      BK Kenty (hemma) P-10


      17:30
    • 16:00

      IK Sleipner (borta) P-08


      18:00
  • 14Mån
    v.24
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
  • 20Sön
  • 21Mån
    v.25
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 18:00

      Sverigematchen P-10


      20:00
    • 19:30

      Träning Old boys


      21:00
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.26
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
      Kolmårdens IP, Sandviken
      Anteckning: Träning mån 21/6
      Obs 16.30 - 18.00
      Sandviken
      A-laget har match efteråt om killarna vill stanna kvar och titta.
    • 17:15

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning F-04/05/06/07


      20:30
  • 29Tis
  • 30Ons