Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kävlinge HK

Följ

Kävlinge HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Kävlinge HK
Välj lag

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 16:00

      Träning F-05


      18:00
    • 16:00

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning Herrarna


      20:00
    • 20:00

      Träning P-04


      22:00
  • 4Fre
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning FA (19/20)


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 5Lör
    • 09:30

      Lugi HF F9 4 (borta) F 10/11


      13:00
    • 10:00

      H43 Lund HF 2 (hemma) F 10/11


      12:00
    • 10:00

      Bromölla AIK (hemma) P-06


      12:00
    • 10:30

      H43 Lund HF 1 (hemma) F 10/11


      12:30
    • 11:00

      Kävlinge HK 11 (hemma) P-10/11


      15:00
    • 12:00

      LVHK F9 svart (borta) F 10/11


      14:00
    • 12:10

      Matcher 5/10 F-08


      17:00
    • 12:15

      IF Kristianstad Orange (hemma) P-04


      14:15
    • 13:00

      Lugi HF F9 2 (hemma) F 10/11


      15:00
    • 13:00

      LVHK F9 röd (hemma) F 10/11


      15:00
    • 13:15

      IFK Malmö HF P10 2 Vit (hemma) P-09


      15:15
    • 13:30

      Lugi HF F10 1 (borta) F-09


      15:30
    • 13:45

      LVHK F14 3 (hemma) F-05


      15:45
    • 14:00

      USM FA (19/20)


      00:00
    • 14:00

      IFK Malmö HF F13/F2006 Gul (borta) F-06


      15:55
    • 14:20

      LVHK P9 (borta) P-09


      16:20
    • 14:45

      LVHK F10 svart (hemma) F-09


      16:45
    • 14:45

      HK Malmö svart (hemma) F-08


      16:45
    • 15:00

      Match i 08 serien F-09


      18:00
    • 16:00

      KFUM Lundagård (borta) F-08


      18:00
    • 16:50

      Strömstad HK (borta) FA (19/20)


      17:50
  • 6Sön
    • 00:00

      USM FA (19/20)


      19:00
    • 09:15

      Matcher 6/10 F-08


      13:30
    • 10:00

      Lödde Vikings HK 2 (borta) P-08


      12:00
    • 10:30

      Träning Knattelag


      12:00
    • 11:00

      HS Sierra (hemma) P-08


      13:00
    • 11:10

      Redbergslids IK (hemma) FA (19/20)


      12:10
    • 13:30

      LVHK P12 1 (hemma) P-07


      15:30
    • 14:00

      Halmstad HF (borta) Juniorlag Damer


      16:00
    • 14:00

      H43 Lund HF 1 (hemma) P-09


      16:00
    • 14:40

      Ystads IF HF P12 Blå (hemma) P-07


      16:40
    • 15:15

      H43 Lund HF 1 (borta) P-05


      16:15
    • 15:30

      Ljunghusens HK (borta) F-07


      16:30
    • 15:40

      Halmstad HF 1 (borta) FA (19/20)


      16:40
    • 16:00

      LVHK P10 (borta) P-09


      18:00
  • 7Mån
    v.41
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:00

      Träning F-06


      18:00
    • 16:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10/11


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:30
    • 20:00

      Träning Herrarna


      22:00
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning FA (19/20)


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 12Lör
    • 09:00

      USM steg 1 P-05


      00:00
    • 13:20

      IK Lågan F14 2 (borta) F-05


      15:20
    • 13:40

      HK Ankaret P12 (-08) Vit (borta) P-07


      15:40
    • 16:00

      Ystads IF HF U F16 Blå (borta) FA (19/20)


      18:00
  • 13Sön
    • 00:00

      USM steg 1 P-05


      19:00
    • 08:00

      Kävlinge HK 11 (hemma) P-10/11


      12:00
    • 09:00

      Kävlinge HK 11 (hemma) P-10/11


      13:00
    • 09:15

      HK Ankaret F8 (-11) (borta) F 10/11


      11:15
    • 09:45

      HK Ankaret F8 (-11) 1 (borta) F 10/11


      11:45
    • 10:15

      LVHK F8 svart (hemma) F 10/11


      12:15
    • 10:30

      Träning Knattelag


      12:00
    • 10:40

      OV Helsingborg HK (borta) P-07


      12:40
    • 10:45

      HK Malmö svart (borta) F 10/11


      12:45
    • 11:00

      Höörs HK (hemma) F-07


      12:00
    • 11:15

      Kävlinge HK 2 (hemma) F 10/11


      13:15
    • 12:15

      Lugi HF F13 2 (hemma) F-06


      14:15
    • 13:40

      Ystad IF HF (borta) P-06


      17:00
    • 14:00

      H43 Lund HF (hemma) Herrarna


      16:00
    • 16:00

      Ljunghusens HK (borta) P-04


      18:00
  • 14Mån
    v.42
    • 16:00

      Träning F-05


      18:00
    • 16:00

      Träning F-06


      18:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10/11


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:30
    • 20:00

      Träning Herrarna


      22:00
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning FA (19/20)


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Trelleborg HBK Elit (borta) Herrarna


      21:00
  • 19Lör
    • Heldag

      USM F-05

    • 08:10

      Matcher 19/10 F-08


      13:00
    • 09:45

      IFK Malmö HF F11/F2008 Vit (hemma) F-08


      11:45
    • 10:00

      IK Sund P 09 2 (borta) P-09


      12:00
    • 10:05

      Ystads IF HF F10 Blå (borta) F-09


      12:00
    • 11:00

      Höörs HK H 65 P09 (hemma) P-09


      13:00
    • 11:10

      LVHK F10 röd (hemma) F-09


      13:10
    • 11:55

      OV Helsingborg HK (borta) F-08


      13:55
    • 12:00

      Bjärnums HK F11 (hemma) F-09


      15:00
    • 12:15

      IK Lågan F19 (hemma) Juniorlag Damer


      14:15
    • 12:30

      Lugi HF F9 1 (hemma) F 10/11


      14:30
    • 12:30

      Lödde Vikings HK Blå (hemma) F 10/11


      14:30
    • 13:00

      KFUM Lundagård (borta) F 10/11


      15:00
    • 13:00

      Kävlinge HK 2 (hemma) F 10/11


      15:00
    • 13:30

      Skurups Handboll F11 (borta) F-09


      15:30
    • 14:00

      H43 Lund HF 1 (borta) F 10/11


      16:00
    • 14:00

      Lugi HF F 16 3 (hemma) FA (19/20)


      15:00
    • 14:40

      OV Helsingborg (hemma) P-06


      17:00
    • 15:15

      Lugi HF P11 6 (borta) P-08


      17:15
    • 16:15

      Eslövs HF P11 Vit (hemma) P-08


      18:15
    • 16:15

      Lugi HF P15 (borta) P-04


      18:15
  • 20Sön
    • Heldag

      USM F-05

    • 10:30

      Träning Knattelag


      12:00
    • 10:45

      IK Sund P 09 1 (borta) P-09


      12:45
    • 11:00

      Matcher 20/10 F-08


      16:20
    • 11:55

      Eslövs HF P10 Grön (hemma) P-09


      13:55
    • 12:10

      LVHK F11 1 (borta) F-08


      14:10
    • 12:15

      OV Helsingborg HK (hemma) P-07


      14:15
    • 13:30

      IFK Ystad HK (hemma) P-07


      15:30
    • 13:35

      Lugi HF P11 3 (borta) P-08


      15:35
    • 14:15

      IFK Malmö HF F16 (borta) FA (19/20)


      16:15
    • 14:40

      OV Helsingborg HK (hemma) P-05


      15:40
    • 15:10

      HK Ankaret F11 (-08) 1 (hemma) F-08


      17:10
    • 16:00

      HK Hök (hemma) P-05


      17:00
  • 21Mån
    v.43
    • 16:00

      Träning F-05


      18:00
    • 16:00

      Träning F-06


      18:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10/11


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Extra träning - Målvakt F-08


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrarna


      22:00
  • 22Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      18:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:45
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning FA (19/20)


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      HK Malmö svart (borta) F-06


      21:00
    • 19:30

      Staffanstorps HK (borta) Juniorlag Damer


      21:30
  • 26Lör
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.44
    • 16:00

      Träning F-05


      18:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 17:00

      Träning F 10/11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10/11


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:30
    • 20:00

      Träning Herrarna


      22:00
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor