Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om GF Kroppskultur

Följ

GF Kroppskultur

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 10:00

      Träning Handbollslekis


      11:30
    • 11:00

      Backa HK Vit (hemma) F-07


      16:00
    • 11:30

      Kroppskultur (hemma) F-08


      14:30
    • 12:00

      Ale/Nödinge (hemma) P-03


      13:00
    • 12:30

      HK Höfers (borta) P-06/07


      14:30
    • 13:00

      Backa HK (hemma) P-04


      15:00
    • 13:10

      Melleruds HK (hemma) F-07


      15:10
    • 14:00

      Strömstad HK (hemma) F-07


      16:00
    • 14:00

      KFUM Trollhättan 2 (hemma) P-06/07


      16:00
    • 14:10

      Lysekils HK (borta) P-06/07


      16:10
    • 14:50

      Backa HK Vit (borta) F-06


      16:50
    • 15:15

      HK Aranäs vit (hemma) P-03


      16:15
    • 16:15

      Mölndal Röd (hemma) F-03


      18:15
    • 16:20

      IK Baltichov (borta) P-04


      18:20
    • 18:10

      IK Baltichov blå (borta) Pojkar A


      20:10
  • 4Sön
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 10:00

      Träning F-09/10


      11:30
    • 12:00

      Kungälvs HK 1 (hemma) Pojkar A


      14:00
    • 12:00

      HK Aranäs svart (hemma) F-05


      13:00
    • 13:00

      HK Aranäs blå (hemma) F-05


      14:00
    • 13:15

      Lysekils HK (hemma) Flickor A


      15:15
    • 14:00

      HK Aranäs röd (hemma) F-04


      16:00
    • 15:00

      Torslanda HK Blå (hemma) F-04


      17:00
    • 15:00

      Alingsås HK (hemma) A-lag Damer


      17:00
    • 15:00

      Alingsås HK 1 (borta) F-06


      17:00
    • 15:30

      Höörs HK H 65 (borta) A-lag Herrar


      17:30
    • 18:00

      HKC 78 Handbollsklubb (borta) U/J-lag Herrar


      20:00
  • 5Mån
    v.10
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 10:00

      Träning Handbollslekis


      11:30
    • 12:00

      Bollebygds AFF (hemma) P-06/07


      14:00
    • 13:00

      IK Baltichov vit (borta) F-05


      15:00
    • 13:10

      Stenungsunds HK Vit (borta) F-05


      15:10
    • 14:20

      Strömstad HK (hemma) P-06/07


      16:20
    • 15:30

      IK Baltichov blå (hemma) Flickor A


      17:30
    • 15:45

      Kungälvs HK F04 (borta) F-03


      17:45
  • 11Sön
    • 10:00

      Träning F-09/10


      11:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 10:00

      Nord/Mölndal 1 (borta) P-03


      11:00
    • 12:10

      Redbergslids IK (hemma) Pojkar A


      14:10
    • 12:30

      Kärra HF 3 (borta) Flickor A


      14:30
    • 13:10

      IK Sävehof 3 (borta) F-04


      15:10
    • 13:20

      Kungälvs HK Grön (hemma) P-04


      15:20
    • 13:45

      Kungälvs HK 2 (borta) Pojkar A


      15:45
    • 14:00

      Alingsås HK 2 (borta) P-04


      16:00
    • 14:20

      HK Aranäs vit (hemma) F-03


      16:20
    • 15:15

      IK Sävehof 4 (borta) F-06


      17:30
    • 15:20

      Torslanda HK Röd (hemma) F-03


      17:20
    • 16:20

      Kärra HF 1 (hemma) F-06


      18:00
  • 12Mån
    v.11
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 10:00

      Träning Handbollslekis


      11:30
    • 11:00

      KFUM Trollhättan (borta) F-07


      12:00
    • 11:30

      Sammandrag P-09/10


      16:00
    • 11:30

      match F-07


      13:00
    • 13:00

      Kungälvs HK Grön (hemma) F-05


      15:00
    • 13:30

      IFK Skövde HK (borta) P-03


      14:30
    • 14:00

      Kungälvs HK Vit (hemma) F-05


      16:00
    • 15:00

      Önnereds HK svart (hemma) Pojkar A


      17:00
    • 15:00

      HP Warta (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 18Sön
    • 10:00

      Träning F-09/10


      11:30
    • 11:00

      Stenungsunds HK röd (hemma) F-04


      13:00
    • 11:00

      Kroppskultur (hemma) F-08


      15:00
    • 11:50

      KFUM Trollhättan 1 (borta) P-06/07


      13:50
    • 12:00

      Mölndal Gul (hemma) F-04


      14:00
    • 12:00

      Alingsås HK 1 (hemma) P-03


      13:00
    • 12:40

      Lysekils HK vit (borta) P-06/07


      14:40
    • 13:00

      Alingsås HK 2 (hemma) P-03


      14:00
    • 13:20

      Mölndals HF (borta) F-07


      15:20
    • 14:00

      Nödinge SK (hemma) P-04


      16:00
    • 14:00

      Skara HF U (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      IK Sävehof 2 (borta) Flickor A


      16:00
    • 14:00

      Torslanda HK Blå (borta) F-06


      16:30
    • 14:15

      HK Varberg (hemma) F-07


      16:15
    • 14:30

      Heidlös (borta) B-lag Damer


      19:00
    • 15:00

      KFUM Trollhättan (hemma) F-06


      16:30
    • 16:00

      Alingsås HK 1 (borta) Pojkar A


      18:00
  • 19Mån
    v.12
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 10:00

      KFUM Trollhättan (borta) P-04


      12:00
    • 10:00

      Träning Handbollslekis


      11:30
    • 11:00

      Sammandrag Lysekil F-09/10


      15:30
    • 12:00

      Stenungsunds HK (hemma) P-04


      14:00
    • 12:00

      Distriktslagsträning P-03


      19:00
    • 13:00

      Önnereds HK vit (hemma) F-03


      15:00
    • 13:00

      Strömstad HK (borta) F-07


      17:00
    • 13:10

      Backa HK (borta) P-06/07


      15:10
    • 14:00

      Kärra HF 1 (hemma) F-03


      16:00
    • 14:10

      IK Sävehof 2 (borta) F-05


      16:10
    • 14:10

      HK Aranäs blå (borta) F-07


      16:10
    • 15:00

      Lysekils HK (hemma) F-07


      17:00
    • 15:00

      GF Kroppskultur 2 - KFUM Trollhättan Pojkar A


      17:00
    • 15:50

      Marks HK (hemma) F-07


      17:50
    • 16:00

      IFK Kristianstad 1 (hemma) Flickor A


      18:00
  • 25Sön
    • 09:00

      IFK Tumba HK (borta) Flickor A


      11:00
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 10:00

      Träning F-09/10


      11:30
    • 10:00

      IK Sävehof 4 (borta) P-06/07


      12:00
    • 11:00

      Lysekils HK blå (borta) P-06/07


      13:00
    • 11:20

      Nödinge SK (borta) F-06


      13:40
    • 13:00

      Lysekils HK (borta) F-04


      15:00
    • 13:40

      Önnereds HK grön (borta) P-03


      14:40
    • 14:45

      Skånela IF (hemma) Flickor A


      16:45
    • 16:00

      IK Baltichov röd (borta) F-05


      18:00
    • 16:00

      KFUM Trollhättan (hemma) U/J-lag Herrar


      18:00
    • 19:00

      Torslanda HK Röd (borta) F-04


      21:00
  • 26Mån
    v.13
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 16:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:00

      Spelträning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09/10


      18:00
    • 18:00

      Träning B-lag Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 19:00

      Träning F-03


      21:00
    • 19:00

      Träning F-04


      21:00
  • 29Tor
  • 30Fre
    • Heldag

      Rödspätte cup F-03

    • Heldag

      Rødspætte Cup P-03

    • 08:35

      Stord:1 (borta) P-03


      09:35
    • 11:00

      Träning F-08


      12:30
    • 11:30

      LVHK:2 (hemma) P-03


      12:30
    • 12:40

      Bogafjell IL (hemma) P-03


      13:40
    • 17:20

      HC Gelpe/Strombach:1 (borta) P-03


      18:20
  • 31Lör
    • Heldag

      Rödspätte cup F-03

    • Heldag

      Rødspætte Cup P-03

    • 08:35

      HTS/BW96 HB:2 (borta) P-03


      09:35
    • 10:00

      Träning Handbollslekis


      11:30
    • 10:20

      Rødekro-Aabenraa HB (borta) P-03


      11:20
    • 12:35

      AMTV Hamburg (borta) P-03


      13:35
    • 16:55

      Roskilde HB:1 (hemma) P-03


      17:55
    • 20:20

      Glassverket IF:2 (hemma) P-03


      21:20