Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 19:00

      Nossebro IF (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:30

      Vänersborgs FK (borta) J-lag Damer


      21:30
  • 5Lör
    • 10:00

      Svansjö (hemma) P-13


      12:00
    • 11:00

      Borås AIK (borta) P-10/11


      13:00
    • 11:00

      Hajom/Västra Mark (borta) F-11/12


      13:00
    • 11:00

      IFK Örby (borta) F-11/12


      12:30
    • 11:00

      Borås AIK Blå (hemma) P-08


      13:00
  • 6Sön
    • 11:00

      Ulricehamns IFK Vit (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Byttorps IF Grön (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      Limmared/Tranemo (hemma) P-08


      13:00
    • 13:30

      Träning A-lag Herrar


      15:00
    • 14:00

      Skene IF (hemma) F-13/14


      16:00
    • 14:00

      Träning U17


      16:00
    • 16:30

      Lunds BK (hemma) U16


      18:30
    • 17:00

      Byttorps IF (borta) P-06


      19:00
    • 18:00

      Bergdalens IK (borta) F-06/07


      20:00
  • 7Mån
    v.23
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Borås GIF (hemma) F-11/12


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Tvärred/Vegby/Gällstad (borta) P-08


      20:30
  • 11Fre
    • 15:00

      Träning U17


      16:30
  • 12Lör
    • 10:00

      Träning A-lag Herrar


      11:30
      Pruhult
    • 11:00

      Skene IF (hemma) P-12


      12:00
    • 11:00

      Sätila SK (hemma) P-12


      12:00
    • 12:00

      Ulricehamns IFK (hemma) F-06/07


      14:00
  • 13Sön
    • 10:00

      Skene IF (borta) P-13


      12:00
    • 11:00

      Svansjö (hemma) P-10/11


      13:00
    • 11:00

      Brämhults IK (borta) P-08


      13:00
    • 12:00

      Rydboholms SK (borta) P-12


      14:00
    • 12:30

      Skene IF (borta) F-08/09/10


      14:30
    • 12:30

      Bergdalens IK (hemma) P-10/11


      14:30
    • 14:00

      Sandareds IF (hemma) F-13/14


      16:00
    • 15:20

      Ulricehamns IFK (borta) P-07


      17:20
    • 16:30

      Bollebygds SK (hemma) F-11/12


      18:00
    • 17:00

      Mariedals IK (borta) P-09


      19:00
    • 17:00

      Dardania FF (hemma) U17


      18:00
    • 18:00

      Skara FC (borta) P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 14Mån
    v.24
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08/09/10


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Rydboholms SK (hemma) P-08


      20:30
    • 19:00

      Gällstads FK (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      BK Spark (borta) P-06


      21:00
  • 18Fre
    • 14:30

      EM Sverige-Slovakien P-10/11


      17:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
  • 19Lör
    • 10:00

      Högvads BK (borta) P-13


      12:00
    • 10:00

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 11:00

      Ulricehamns IFK Svart (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Dalsjöfors GoIF Svart (borta) F-13/14


      13:00
    • 11:00

      Vänersborgs IF (borta) J-lag Damer


      13:00
    • 12:00

      Rydboholms SK (hemma) F-06/07


      14:00
    • 13:00

      IF Elfsborg Svart (hemma) P-06


      15:00
    • 14:30

      Ängelholms FF (borta) U16


      16:30
  • 20Sön
    • 11:00

      Äspereds IF (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Domare P09 P-06


      12:30
    • 12:15

      Brämhults IK (borta) F-11/12


      14:15
    • 16:00

      Rydboholms SK (borta) P-10/11


      18:00
    • 16:00

      Gånghester/Målsryd Svart (borta) P-12


      18:00
    • 16:00

      Råda BK (hemma) P-06


      18:00
    • 17:00

      Dalstorp/Gällstad (borta) A-lag Herrar


      19:00
    • 17:00

      Skene IF (borta) F-11/12


      19:00
    • 17:00

      Gånghester/Målsryd Gul (borta) P-12


      19:00
    • 17:00

      Tranemo IF (borta) P-07


      19:00
    • 17:00

      Vara SK (borta) U17


      19:00
    • 18:00

      Sparsörs AIK (borta) P-10/11


      20:00
    • 18:00

      Sjömarken/Sandared (borta) P-08


      20:00
    • 19:00

      Halvorstorps IS (borta) U17


      21:00
  • 21Mån
    v.25
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
  • 26Lör
    • 11:00

      Ulricehamns IFK Blå (hemma) P-08


      13:00
  • 27Sön
    • 15:00

      Ulricehamns IFK Svart (hemma) P-10/11


      17:00
    • 15:30

      Träning A-lag Herrar


      17:00
    • 16:00

      IK Oddevold (hemma) U17


      18:00
    • 17:00

      Gerdskens BK (borta) P-06


      19:00
    • 17:30

      Svenljunga IK (borta) P-08


      19:30
  • 28Mån
    v.26
  • 29Tis
    • 16:45

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:30
    • 18:15

      Träning P-06


      20:00
    • 18:15

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 19:00

      Holmalunds IF (hemma) U17


      21:00
  • 30Ons