Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2021

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.17
  • 2Sön
    • 10:00

      Träning J-lag Damer


      11:00
    • 14:00

      Norrby IF U16 U16


      16:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Match Bergdalen P-06


      20:00
  • 3Mån
    v.18
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:30

      Dalstorps IF (borta) P-08


      11:30
  • 9Sön
    • 11:00

      IF Elfsborg (hemma) P-08


      13:00
    • 14:00

      Träningsmatch Sjömarken/Sandared J-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      Match Brämhult P-09


      16:00
    • 14:00

      Träningsmatch F/S/B U16


      16:00
    • 15:00

      Domare P10/11 P-06


      16:30
    • 15:00

      Kinna IF Blå - Kronängs IF Svart P-10/11


      16:30
    • 16:00

      Kronängs IF (hemma) A-lag Damer


      18:00
    • 16:30

      HUS (hemma) P-07


      18:00
    • 18:00

      Träningsmatch Byttorp P-06


      20:00
  • 10Mån
    v.19
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 14:30

      Skene IF (hemma) P-08


      16:00
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:30
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Gånghester/Målsryd (borta) U17


      20:30
    • 18:30

      Träning F-08/09/10


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
  • 14Fre
    • 14:30

      Träning P-08


      16:00
    • 16:15

      Lagaktivitet P-08


      18:45
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
  • 15Lör
    • 11:00

      Sätila SK - Kinna IF Blå P-10/11


      13:00
    • 11:00

      Sätila SK (hemma) P-08


      12:00
    • 13:00

      GAIS U16 U16


      15:00
  • 16Sön
    • 11:00

      Domare P09 P-06


      12:30
    • 12:00

      Sandareds IF (borta) F-11/12


      14:00
    • 14:30

      Bergdalens IK (borta) A-lag Herrar


      16:30
    • 15:00

      Kinna IF Röd - IF Elfsborg P-10/11


      17:00
    • 16:00

      Trollhättans FK (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 17:00

      Sjötofta IF (borta) A-lag Damer


      19:00
    • 18:00

      Träningsmatch Norrby P-06


      20:00
  • 17Mån
    v.20
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Sätila SK (hemma) F-11/12


      19:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08/09/10


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Byttorps IF (9:9) (hemma) F-06/07


      20:30
    • 19:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena (borta) P-06


      21:00
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Rydboholms SK (hemma) P-07


      20:00
    • 19:00

      Rävlanda/Bollebygd U (9:9) (hemma) A-lag Damer


      21:00
  • 22Lör
    • 10:00

      Lagaktivitet/Team Building F-08/09/10


      15:00
    • 11:00

      Ubbhults IF Blå (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      Ubbhults IF Gul (hemma) P-12


      13:00
    • 13:00

      Sjuntorps IF (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 15:00

      Landskrona BoIS (hemma) U16


      17:00
  • 23Sön
    • 10:00

      Fritsla IF (borta) P-12


      12:00
    • 10:30

      Skene IF (borta) F-11/12


      12:30
    • 11:00

      IFK Örby (hemma) P-08


      13:00
    • 14:00

      Rävlanda AIS (borta) P-13


      16:00
    • 15:00

      Gällstads FK (borta) P-09


      17:00
    • 15:00

      Trollhättans IF (9:9) (hemma) J-lag Damer


      17:00
    • 15:30

      IF Elfsborg (borta) P-06


      17:30
    • 16:30

      Rävlanda AIS (hemma) F-11/12


      18:30
    • 17:00

      Gerdskens BK Svart (borta) P-10/11


      19:00
    • 18:00

      Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna (hemma) F-08/09/10


      20:00
  • 24Mån
    v.21
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:30

      Hestrafors/Bollebygds Vit (borta) P-08


      20:30
  • 29Lör
    • 10:00

      Västra Mark (hemma) P-13


      12:00
    • 12:00

      Mariedals IK U (9:9) (borta) A-lag Damer


      14:00
    • 15:30

      Västra Frölunda IF (borta) U16


      17:30
  • 30Sön
    • 11:00

      Timmele GoIF (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Hestrafors/Bollebygd Grön (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      Hestrafors/Bollebygd Vit (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      Domare P09 P-06


      12:30
    • 12:30

      Domare P10 P-06


      14:00
    • 13:00

      Fristads GoIF (hemma) P-10/11


      15:00
    • 13:00

      Gerdskens BK Svart (borta) P-08


      15:00
    • 14:30

      Högvads BK (hemma) P-10/11


      16:30
    • 14:30

      Domare P10 P-06


      16:00
    • 15:00

      Sätila SK (borta) F-11/12


      17:00
    • 15:00

      Mariedals IK (borta) P-07


      17:00
    • 16:00

      Göta BK (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 17:00

      Hemsjö IF (hemma) P-06


      19:00
  • 31Mån
    v.22