Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
  • 2Sön
    • 15:00

      Besök av systrarna Tilde och Molly Johansson P-06


      18:00
  • 3Mån
    v.32
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08/09/10


      18:30
    • 17:30

      Träning U16


      19:00
      Kunskapens Hus - konstgräs
      Anteckning: Träning uppstart höst. Kom i tid. Medtag mellis.
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning U16


      19:00
    • 18:00

      Fritsla IF (borta) P-08


      20:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 19:00

      Rävlanda AIS (borta) U16


      21:00
  • 8Lör
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.33
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      IFK Örby (borta) P-09


      20:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Brämhults IK (hemma) F-04/05


      20:30
    • 19:00

      IFK Falköping FF (hemma) P-06


      21:00
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:45

      IF Elfsborg Svart (hemma) P-08


      19:45
    • 18:30

      IFK Öxnevalla (borta) F-06/07


      20:30
    • 19:30

      Sjuntorps IF (hemma) A-lag Herrar


      21:30
  • 15Lör
    • 16:30

      IF Elfsborg (borta) P-06


      18:30
  • 16Sön
    • 13:00

      Alingsås IF FF (hemma) P-06


      15:00
    • 14:00

      IK Frisco (9:9) (borta) F-04/05


      16:00
    • 15:00

      Kinna IF Blå (hemma) P-10/11


      17:00
    • 16:00

      Sandhult/Bredared (hemma) P-10/11


      18:00
    • 16:00

      Domare P10/11 P-06


      17:30
    • 17:00

      Sandareds IF (borta) P-09


      19:00
    • 19:00

      Halvorstorps IS (hemma) U16


      21:00
  • 17Mån
    v.34
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:30
    • 17:30

      Byttorps IF Vit (borta) P-10/11


      19:30
    • 17:45

      Träning P-10/11


      19:15
    • 18:00

      IFK Örby (borta) U16


      20:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:15
    • 19:15

      Borås AIK (9:9) (borta) F-04/05


      21:15
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Fristad/Sparsör/Borgstena (hemma) P-07


      20:30
    • 19:00

      Norrby IF (borta) P-06


      21:00
    • 19:15

      Kronängs IF (borta) F-04/05


      21:15
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 19:00

      Kronängs IF (hemma) A-lag Damer


      21:00
  • 22Lör
    • 11:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena (hemma) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Skene IF (hemma) P-10/11


      13:00
    • 11:00

      Domare P10/11 P-06


      12:30
    • 13:00

      Dalsjöfors GoIF Grön (hemma) P-12


      15:00
    • 13:00

      Dalsjöfors GoIF Svart (hemma) P-12


      15:00
    • 14:00

      Västra Mark (borta) F-11/12


      16:00
    • 15:00

      Göta BK (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 23Sön
    • 00:00

      IF Elfsborg Röd (hemma) P-08


      02:00
    • 11:00

      Kinna IF Blå (hemma) P-10/11


      13:00
    • 11:00

      Kinna IF Blå (hemma) P-09


      13:00
    • 13:45

      Bergdalens IK (borta) F-08/09/10


      15:45
    • 15:00

      Vårgårda IK (hemma) U16


      17:00
    • 16:00

      IFK Falköping FF (borta) P-06


      18:00
    • 17:00

      Bergdalens IK Röd (hemma) P-07


      19:00
    • 18:30

      Sparsörs AIK (borta) P-08


      20:30
    • 19:00

      Byttorps IF U1 (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:15

      Bergdalens IK (borta) U16


      21:15
  • 24Mån
    v.35
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 00:00

      Ulricehamns IFK Svart (borta) P-09


      02:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:15

      Mariedals IK (borta) P-06


      21:15
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 18:15

      Dalsjöfors GoIF (borta) U16


      20:15
    • 19:00

      IF Elfsborg (borta) A-lag Damer


      21:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Fotbollens dag P-06

    • Heldag

      Fotbollens Dag F-04/05

    • 00:00

      Gerdskens BK Gul (hemma) P-08


      02:00
    • 11:00

      Kronängs IF (hemma) F-04/05


      13:00
    • 12:15

      Ulricehamns IFK Blå (borta) F-06/07


      14:15
    • 16:00

      Rydboholms SK (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 30Sön
    • 10:15

      Lerums IS Lila (borta) P-08


      12:15
    • 11:00

      Kronängs IF (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Svansjö (hemma) P-10/11


      13:00
    • 11:00

      Domare P10/11 P-06


      12:30
    • 15:00

      Fritsla IF (hemma) P-10/11


      17:00
    • 15:00

      Redvägs FK (hemma) F-08/09/10


      17:00
    • 16:00

      Bollebygds/Hestrafors (borta) P-10/11


      18:00
    • 17:00

      Kronängs IF (hemma) P-07


      19:00
    • 18:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena (hemma) P-06


      20:00
  • 31Mån
    v.36