Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
  • 2Lör
    • Heldag

      Träning P-09

    • 09:00

      Träning P-10


      14:00
    • 09:00

      Kinna IF dagen P-05


      16:00
    • 10:00

      Fotbollens Dag F-04/05


      16:00
    • 11:00

      Fotbollens dag F-06/07


      12:30
    • 11:00

      Fotbollens dag F-08/09


      12:00
    • 12:00

      Sjömarkens IF (hemma) P-06


      14:00
    • 12:00

      Bredared/sandhult hemma P-08


      13:30
    • 12:00

      Svenljunga IK (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Sandareds IF Grön (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Sparsör/Fristad/Borgstena (hemma) P-04


      14:00
    • 14:00

      Göta BK (hemma) A-lag Herrar


      16:00
  • 3Sön
    • 10:30

      Floda BoIF (borta) F-06/07


      12:30
    • 15:00

      Alingsås KIK vit (borta) F-04/05


      17:00
    • 16:00

      Bergdalens IK Röd (borta) P-05


      18:00
    • 17:00

      Skene IF (borta) P-04


      19:00
    • 19:00

      IFK Örby (hemma) P-01


      21:00
  • 4Mån
    v.36
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning P-02/03


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-01


      19:45
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Borgstena IF (borta) P-07


      20:30
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:15

      Träning F-10


      18:15
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
    • 18:30

      Träning P-01


      20:15
  • 8Fre
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 12:30

      IF Elfsborg (borta) P-07


      14:30
    • 13:00

      Brämhults IK svart (hemma) F-04/05


      15:00
    • 14:30

      Fristad/Sparsör/Borgstena (hemma) P-05


      16:30
    • 15:30

      Brämhults IK Svart (borta) P-04


      17:30
    • 15:30

      Långareds BoIS (hemma) F-06/07


      17:30
    • 16:00

      Hemsjö IF (hemma) P-06


      18:00
    • 17:00

      Rävlanda AIS (hemma) P-04


      19:00
    • 17:00

      svansjö hemma P-08


      19:00
    • 18:00

      IF Elfsborg (hemma) P-06


      20:00
    • 18:00

      Sandared borta P-08


      19:00
  • 11Mån
    v.37
    • 16:30

      Träning P-02/03


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Skene IF (borta) P-07


      20:00
    • 18:15

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
    • 19:00

      Hestrafors IF (hemma) U-lag


      21:00
    • 19:00

      Hestrafors IF (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-10


      18:15
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Sätila/Hällingsjö/Hyssna/Ubbhult (borta) P-01


      20:15
    • 18:30

      Träning P-01


      20:15
  • 15Fre
    • 16:30

      Träning P-02/03


      18:15
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 18:30

      Kronängs IF Svart (hemma) P-04


      20:30
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 00:00

      Vårgårda IK (borta) F-06/07


      02:00
    • 10:00

      IFK Örby vit (hemma) P-07


      12:00
    • 11:30

      Sandareds IF Vit (hemma) P-07


      13:30
    • 13:00

      Borgstena IF (hemma) P-07


      15:00
    • 13:30

      Bergdalens IK Vit (borta) P-06


      15:30
    • 15:00

      Sjömarkens IF Vit (borta) P-06


      17:00
    • 15:00

      Horreds IF (borta) P-04


      16:00
    • 16:00

      Rävlanda hemma P-08


      18:00
    • 17:30

      Bollebyggd hemma P-08


      19:00
    • 18:30

      Sandared/Sjömarken vit (borta) P-05


      20:30
    • 19:00

      Ulricehamns IFK (hemma) P-01


      21:00
  • 18Mån
    v.38
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning P-02/03


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-01


      19:45
    • 18:00

      Fritsla IF (borta) P-06


      20:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning P-01


      18:30
    • 17:00

      Träning Juniorlag


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Bergdalens IK (hemma) P-02/03


      21:00
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning P-02/03


      18:15
    • 16:30

      Träning F-06/07


      18:00
    • 18:00

      Limmareds IF (hemma) P-07


      20:00
    • 18:00

      Rydboholms SK (hemma) P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
  • 23Lör
    • 10:00

      Försäljning Visko P-05


      15:00
    • 18:00

      Bowling och Gästhuset P-05


      22:00
  • 24Sön
    • 11:00

      Bollebygds IF (borta) Juniorlag


      13:00
    • 13:00

      Bergdalens IK (hemma) F-04/05


      15:00
    • 14:15

      Skene borta P-08


      15:30
    • 15:00

      Mariedals IK vit (borta) P-07


      17:00
    • 15:00

      Kronängs IF vit (hemma) P-05


      17:00
    • 16:00

      Mariedals IK blå (borta) P-07


      18:00
    • 16:00

      IFK Örby (hemma) P-06


      18:00
    • 16:00

      Sparsör/Fristad/Borgstena (borta) P-02/03


      18:00
    • 16:30

      IFK Öxnevalla (hemma) F-06/07


      18:30
    • 17:00

      Bergdalens IK Vit (hemma) P-04


      19:00
  • 25Mån
    v.39
  • 26Tis
    • 16:30

      Träning P-02/03


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-01


      19:45
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Dalsjöfors GoIF (hemma) P-01


      21:00
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 16:30

      Träning P-02/03


      18:15
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06/07


      18:00
    • 18:30

      Annelunds IF (hemma) P-04


      20:30
  • 30Lör
    • 11:00

      Norrby IF (borta) P-05


      13:00
    • 15:00

      Främmestads IK (hemma) A-lag Herrar


      17:00