Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Köping FF P-07

Följ

P-07

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.32
    • 18:30

      Träning


      20:00
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 18:30

      Träning


      20:00
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 19:00

      AFC Eskilstuna (borta)


      20:00
  • 10Lör
    • 10:00

      ForwardCupen


      00:00
      Örebro
      Samlingsinformation: Krillan
      Samlingstid: 08:00
      Anteckning: Spelschema:
      Köping FF 1
      lö 10/08 11:00 Pettersbergs IP 73 Köping FF 1 - Tyresö FF 2K
      lö 10/08 18:00 Rosta Gärde 77 Karlslunds IF HFK Blå - Köping FF 1
      sö 11/08 10:00 Rosta Gärde 74 BK Ettfyra - Köping FF 1
      sö 11/08 15:00 Trängens IP 71 Köping FF 1 - Islingby IK 2

      Köping FF 2
      lö 10/08 10:00 Rosta Gärde 72 Köping FF 2 - Vaksala SK Svart 1
      lö 10/08 15:00 Pettersbergs IP 72 Valbo FF 2 - Köping FF 2
      sö 11/08 10:00 Lundby IP 72 Karlslunds IF HFK Vit - Köping FF 2
      sö 11/08 14:00 Rosta Gärde 72 Örebro SK 6 - Köping FF 2

      Mer info i denna länk: www.forwardcupen.se

      Lag 1.
      Johan, Samuel, Anton A, Victor (sön), Charlie, Vilgot, Abhdalnour, Arda, Elis, Chris, Malte och Hamza (lör)

      Lag 2.
      Joel, Liam M, Lyon, Aziz, Jesper, Abdulrahim, Wiking, Felix, Haval och Vidar
  • 11Sön
    • 00:00

      ForwardCupen


      16:00
      Örebro
      Samlingsinformation: Krillan
      Samlingstid: 08:00
      Anteckning: Spelschema:
      Köping FF 1
      lö 10/08 11:00 Pettersbergs IP 73 Köping FF 1 - Tyresö FF 2K
      lö 10/08 18:00 Rosta Gärde 77 Karlslunds IF HFK Blå - Köping FF 1
      sö 11/08 10:00 Rosta Gärde 74 BK Ettfyra - Köping FF 1
      sö 11/08 15:00 Trängens IP 71 Köping FF 1 - Islingby IK 2

      Köping FF 2
      lö 10/08 10:00 Rosta Gärde 72 Köping FF 2 - Vaksala SK Svart 1
      lö 10/08 15:00 Pettersbergs IP 72 Valbo FF 2 - Köping FF 2
      sö 11/08 10:00 Lundby IP 72 Karlslunds IF HFK Vit - Köping FF 2
      sö 11/08 14:00 Rosta Gärde 72 Örebro SK 6 - Köping FF 2

      Mer info i denna länk: www.forwardcupen.se

      Lag 1.
      Johan, Samuel, Anton A, Victor (sön), Charlie, Vilgot, Abhdalnour, Arda, Elis, Chris, Malte och Hamza (lör)

      Lag 2.
      Joel, Liam M, Lyon, Aziz, Jesper, Abdulrahim, Wiking, Felix, Haval och Vidar
  • 12Mån
    v.33
    • 18:30

      Träning


      20:00
  • 13Tis
    • 19:00

      Barkarö SK P07 Svart (borta)


      21:00
  • 14Ons
    • 18:30

      Träning


      20:00
    • 18:45

      IK Franke P07 (hemma)


      20:15
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
  • 18Sön
    • 10:15

      Västerås IK P07:3 Svart (hemma)


      12:15
    • 11:45

      Fagersta Södra IK P07 (hemma)


      13:45
    • 13:15

      Syrianska IF Kerburan P07 (hemma)


      15:15
  • 19Mån
    v.34
    • 18:00

      Bollkallar & Kiosk A-Lags match


      21:00
    • 18:30

      Träning


      20:00
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 18:00

      Irsta IF P07 (borta)


      20:00
    • 18:30

      Träning


      20:00
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 10:15

      Syrianska IF Kerburan P07 (hemma)


      12:15
    • 11:00

      Västerås BK 30 P07 Vit (borta)


      13:00
  • 26Mån
    v.35
    • 18:30

      Träning


      20:00
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 18:30

      Träning


      20:00
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 11:00

      Västerås SK FK P07 VIT (borta)


      13:00