Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Irsta IF Flick Ungdom

Följ

Flick Ungdom

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 16:00

      Gideonsbergs IF (borta)


      18:00
  • 4Mån
    v.40
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning


      18:30
  • 6Ons
    • 18:00

      Distriktslag F07 - Matchläger


      19:00
    • 18:00

      Träning


      19:30
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 14:20

      Distriktslag F06 - Dubbelmatch Uppland


      20:00
  • 11Mån
    v.41
  • 12Tis
    • 19:30

      Träning


      21:00
  • 13Ons
    • 18:00

      Distriktslag F07 - Matchläger


      21:00
  • 14Tor
    • 19:30

      Distriktslag F05 - Träning


      21:30
    • 19:30

      Träning


      21:00
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 09:00

      McDonalds Cup


      00:00
  • 17Sön
    • Heldag

      McDonalds Cup

  • 18Mån
    v.42
  • 19Tis
    • 19:30

      Träning


      21:00
  • 20Ons
    • 18:00

      Distriktslag F05 - Träning


      19:30
  • 21Tor
    • 19:30

      Träning


      21:00
  • 22Fre
    • 19:00

      Rekarne Girls Cup


      00:00
      Eskilstuna
      Anteckning: Samling 19:00 på fredag på Orrliden.
      Obs! Vi sover hemma

      Kostnad: ca 500kr per spelare

      Spelschema
      Fre 20:10 Rimbo IF (Orrliden)
      Lör 09:50 Ängby (Orrliden)
      Lör 14:50 Årsta (Årby)

      Sön a- resp b-slutspel
  • 23Lör
    • Heldag

      Rekarne Girls Cup

      Eskilstuna
      Anteckning: Samling 19:00 på fredag på Orrliden.
      Obs! Vi sover hemma

      Kostnad: ca 500kr per spelare

      Spelschema
      Fre 20:10 Rimbo IF (Orrliden)
      Lör 09:50 Ängby (Orrliden)
      Lör 14:50 Årsta (Årby)

      Sön a- resp b-slutspel
  • 24Sön
    • 00:00

      Rekarne Girls Cup


      19:00
      Eskilstuna
      Anteckning: Samling 19:00 på fredag på Orrliden.
      Obs! Vi sover hemma

      Kostnad: ca 500kr per spelare

      Spelschema
      Fre 20:10 Rimbo IF (Orrliden)
      Lör 09:50 Ängby (Orrliden)
      Lör 14:50 Årsta (Årby)

      Sön a- resp b-slutspel
  • 25Mån
    v.43
    • 17:00

      Distriktslag F06 - Träning


      19:30
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 18:00

      Distriktslag F05 - Träning


      19:30
  • 28Tor
    • 18:00

      Spelarådsmöte


      19:15
    • 19:30

      Träning


      21:00
  • 29Fre
  • 30Lör
  • 31Sön