Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Indals IF

Följ

Indals IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Indals IF
Välj sektion/lag

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • 13:00

      Sidsjö-Böle IF P09 Grön Sidsjö-Böle IF P09 (borta) P-10


      15:00
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.32
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
      Härevallen , Indal - Gräs
      Samlingstid: 17:50
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 11:00

      Heffnersklubbans BK Blå (hemma) F-10


      13:00
    • 13:00

      Sundsvalls FF 2 (hemma) P-10


      15:00
  • 9Sön
    • 11:00

      Sundsvalls FF 2 (hemma) F07-08


      13:00
  • 10Mån
    v.33
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 11:30

      Alnö IF F10 Vit (borta) F-10


      13:30
  • 16Sön
    • 11:30

      Sund IF F 08/09 Sund IF F08 (borta) F07-08


      13:30
  • 17Mån
    v.34
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 11:00

      Medskogsbrons BK F10/11 (hemma) F-10


      13:00
    • 12:00

      Medskogsbrons BK (borta) A-Lag Herr


      14:00
    • 12:00

      Indals IF (borta) A-Lag Herr


      14:00
    • 14:00

      Essviks AIF P 10 (borta) P-10


      16:00
  • 23Sön
    • 11:00

      Sidsjö-Böle IF F08 grön (hemma) F07-08


      13:00
  • 24Mån
    v.35
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 11:00

      Stöde IF (borta) F-10


      13:00
    • 12:00

      Indals IF (borta) A-Lag Herr


      14:00
    • 12:00

      Indals IF (borta) A-Lag Herr


      14:00
    • 13:00

      Kungsnäs FC Svart (hemma) P-10


      15:00
  • 30Sön
    • 11:30

      Matfors IF F08 (borta) F07-08


      13:30
  • 31Mån
    v.36
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30