Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Indals IF

Följ

Indals IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Indals IF
Välj sektion/lag

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 15:50

      IFK Östersund Lugnvik (hemma) P07-08


      16:50
  • 4Lör
    • 09:30

      Strands IF Vit (hemma) P07-08


      10:30
    • 13:40

      Matfors IF Orange (hemma) P07-08


      14:40
  • 5Sön
    • 09:10

      IFK Timrå 1 (hemma) P07-08


      10:10
    • 13:20

      BIK SK 2 (borta) P07-08


      14:20
    • 18:20

      BK Örnen (borta) P07-08


      19:20
    • 19:00

      Träning A-Lag Herr


      20:30
  • 6Mån
    v.32
  • 7Tis
    • 18:00

      Träning F07-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P05


      20:30
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 18:00

      Träning F07-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P07-08


      19:30
    • 19:00

      Träning P05


      20:30
  • 10Fre
  • 11Lör
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.33
  • 14Tis
    • 18:00

      Träning F07-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P05


      20:30
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 18:00

      Träning F07-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P07-08


      19:30
    • 19:00

      Träning P05


      20:30
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 10:00

      Njurunda IK Svart (hemma) F07-08


      12:00
    • 11:15

      Alnö IF F08 (borta) F07-08


      13:15
    • 12:00

      GIF Sundsvall P-10 Vit (hemma) U09-11


      14:00
  • 19Sön
    • 12:30

      Sidsjö-Böle IF P05 Grön (borta) P05


      14:30
    • 16:00

      Alnö IF P08 (borta) P07-08


      18:00
    • 19:00

      Träning A-Lag Herr


      20:00
  • 20Mån
    v.34
  • 21Tis
    • 18:00

      Träning F07-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P05


      20:30
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 18:00

      Träning F07-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P07-08


      19:30
    • 19:00

      Träning P05


      20:30
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 10:00

      Kubikenborgs IF Gul (hemma) P05


      12:00
    • 11:15

      Sundsvalls DFF F08 (hemma) F07-08


      13:15
    • 12:30

      Njurunda IK Vit (hemma) F07-08


      14:30
    • 15:00

      Söråkers FF P10 (borta) U09-11


      17:00
  • 26Sön
    • 08:00

      Ånäscupen 2018 U09-11


      21:00
    • 09:30

      Selånger FK Blå (borta) U09-11


      10:30
    • 10:30

      IFK Timrå (borta) U09-11


      11:30
    • 11:00

      Sidsjö-Böle Grön (borta) U09-11


      12:00
    • 12:00

      Selånger FK Röd (hemma) U09-11


      13:00
    • 13:00

      GIF Sundsvall Vit (hemma) U09-11


      14:00
    • 13:45

      Sundsvalls FF (hemma) P07-08


      15:45
    • 14:00

      Medskogsbrons BK (hemma) A-Lag Herr


      16:00
    • 14:30

      Heffnersklubbans BK Blå (borta) U09-11


      15:30
    • 16:00

      Kubikenborgs IF Svart (borta) U09-11


      17:00
    • 16:30

      Heffnersklubbans BK Vit (hemma) U09-11


      17:30
  • 27Mån
    v.35
  • 28Tis
    • 18:00

      Träning F07-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P05


      20:30
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 18:00

      Träning F07-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P07-08


      19:30
    • 19:00

      Träning P05


      20:30
  • 31Fre