Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Gauthiod

Följ

IK Gauthiod

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2022

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.31
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 06:00

      Eskilscupen Juniorlag Herrar


      21:00
    • 09:00

      Aktivitetsdag Damer


      22:00
      Flera olika
      Anteckning: Vi startar med gemensam frukost på café Nordstan kl 09:00.
      Sedan kör vi en liten samarbetes övn för att sen åka i minibussar senast kl 11:15
      Framme 12:45 och spela TM på Hisingen mot Eriksbergs IF, matchstart 14:15.
      Efter matchen är det bokat bord på Olearys Järntorget där vi kommer äta kl 17:00
      Sedan väntar en lättare 5-kamp.
      Vi räknar vara åter Grästorp ca 23:00
      Maten på Olearys får man stå för själv, övriga kostnader tar klubben.
    • 11:00

      Kickoff F-14


      16:00
    • 14:00

      Angered BK (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 14:15

      Eriksbergs IF (borta) Damer


      16:00
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.32
    • 16:30

      Träning F-13


      17:45
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:45

      Träning Damer


      19:45
    • 18:30

      Träning F-10/F-11


      20:00
    • 19:00

      IFK Trollhättan (hemma) P-09


      21:00
    • 19:00

      IFK Trollhättan (hemma) P-08


      21:00
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
  • 14Sön
  • 15Mån
    v.33
  • 16Tis
    • 16:45

      Träning F-14


      17:45
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:45

      Träning Damer


      19:15
    • 18:00

      Bjärke (borta) P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Vårgårda IK (borta) F-10/F-11


      21:00
  • 17Ons
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Domare p11 match P-08


      20:00
    • 18:15

      Match mot Holmalunds IF P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10/F-11


      20:00
    • 19:15

      Vänersborgs IF (borta) Damer


      21:15
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 11:00

      Skoftebyns IF (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Skoftebyn (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga (borta) F-13


      13:00
    • 14:00

      IFK Kumla (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 17:00

      Vinninga AIF Grön (hemma) P-13


      19:00
    • 17:00

      Lidköpings FK Vit (hemma) P-13


      19:00
    • 18:00

      Upphärad/Sjuntorp/Åsaka (borta) F-08/09


      20:00
  • 22Mån
    v.34
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 00:00

      Herrestads AIF (hemma) P-09


      02:00
    • 16:30

      Träning Juniorlag Dam


      17:30
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 18:30

      Skoftebyns IF (hemma) Damer


      20:30
    • 19:00

      Herrestads AIF (borta) P-09


      21:00
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 10:30

      Domare p14 P-10


      12:00
    • 11:00

      Edet FK (hemma) F-08/09


      13:00
    • 11:00

      Vara SK Gul (hemma) P-14


      13:00
    • 11:00

      Vara SK Svart (hemma) P-14


      13:00
    • 12:30

      Råda BK Grön (borta) P-13


      14:30
    • 12:30

      Råda BK Gul (borta) P-13


      14:30
    • 13:00

      Trollhättans BoIS (borta) Juniorlag Herrar


      15:00
    • 14:00

      Vara SK (borta) F-08/09


      16:00
    • 14:00

      Match mot Hemsjö P-11


      16:00
    • 15:00

      Lidköpings FK Svart (hemma) F-14


      17:00
    • 15:00

      Levene/Skogslunds IF (hemma) F-13


      17:00
    • 16:00

      Halvorstorps IS Gul (borta) P-10


      18:00
    • 17:00

      Wargöns IK (hemma) P-09


      19:00
    • 17:00

      Wargöns IK (hemma) P-08


      19:00
  • 29Mån
    v.35
  • 30Tis
  • 31Ons