Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Gauthiod

Följ

IK Gauthiod

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 16:30

      Träning F-13


      17:45
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Vänersborgs IF (hemma) P-09


      20:00
    • 19:00

      Ulvåkers IF (hemma) U-lag Damer


      21:00
  • 4Lör
  • 5Sön
    • 11:00

      Ulvåkers IF (borta) U-lag Damer


      13:00
    • 11:00

      Råda BK Grön (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      domare för p10 P-06/07


      12:15
    • 13:30

      Domare P12 F-08/09


      15:30
    • 14:00

      Vedums AIS Röd (hemma) P-12


      16:00
    • 16:00

      Elmer-Fåglum FK (hemma) F-13


      18:00
    • 17:00

      Vänersborgs IF Röd (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      Vedum/Emtunga/Tråvad/Larv (borta) F-08/09


      19:00
  • 6Mån
    v.36
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 16:30

      Träning F-13


      17:45
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:45

      Wargöns IK (hemma) F-07


      19:45
    • 17:45

      Domare F07 U-lag Damer


      19:15
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      IK Oddevold (borta) Herrar


      21:00
    • 19:00

      Saleby/Trässber/N.Härene (hemma) Juniorlag Herrar


      21:00
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
  • 11Lör
  • 12Sön
    • 10:00

      Råda BK Gul (borta) P-12


      12:00
    • 11:00

      Mellby IK (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Kinnarp-Slutarp/Vartofta (borta) U-lag Damer


      13:00
    • 13:00

      Saleby/Trässberg/N.Härene (hemma) P-13


      15:00
    • 15:00

      Källby IF (borta) P-13


      17:00
    • 17:00

      Skoftebyns IF (hemma) F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Skoftebyns IF (borta) P-09


      20:00
  • 13Mån
    v.37
  • 14Tis
    • 16:45

      Träning F-12


      17:45
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:45
    • 17:45

      Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga (borta) F-07


      19:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:45

      Träning Juniorlag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
  • 15Ons
    • 16:30

      Träning F-13


      17:45
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Vårgårda IK (hemma) F-08/09


      20:00
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 18:00

      Essungaalliansen (borta) F-10/F-11


      20:00
    • 18:00

      Träning F-10/F-11


      19:15
    • 18:30

      Örgryte IS (hemma) P-09


      20:00
  • 17Fre
  • 18Lör
  • 19Sön
    • 10:30

      Kållandsö GoIF (borta) F-12


      12:30
    • 11:00

      Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga (hemma) P-10


      12:30
    • 11:00

      Mariestads BK (borta) Juniorlag Herrar


      13:00
    • 11:00

      Träning P-06/07


      12:15
    • 11:00

      Götene IF Blå (borta) P-13


      13:00
    • 11:00

      Götene IF Vit (borta) P-13


      13:00
    • 14:00

      Sävedalens IF (hemma) Damer


      16:00
    • 17:00

      Trollhättans BoIS (hemma) P-09


      19:00
  • 20Mån
    v.38
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
    • Heldag

      Kioskveckan P-06/07

    • Heldag

      kioskvecka P07 P08 P-08

    • 17:00

      Halvorstorps IS (borta) P-06/07


      19:00
    • 17:00

      Kort varsel! Flyttad match mot Halvorstorp borta P-06/07


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Domare F07 U-lag Damer


      19:30
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 18:00

      Rackeby IK (hemma) F-07


      20:00
  • 25Lör
  • 26Sön
    • 00:00

      Kioskveckan P-06/07


      21:00
    • 00:00

      kioskvecka P07 P08 P-08


      19:00
    • 11:00

      Herrljunga SK FK (borta) Juniorlag Herrar


      13:00
    • 12:00

      Lidköpings FK Svart (hemma) P-13


      14:00
    • 12:00

      Lidköpings FK Svartröd (hemma) P-13


      14:00
    • 14:00

      Trollhättans FK (borta) Damer


      16:00
    • 15:00

      Emtunga/Tråvad/Larv (hemma) F-13


      17:00
    • 15:00

      Domare F13 F-08/09


      16:30
    • 17:00

      Vänersborgs IF (borta) F-08/09


      19:00
    • 17:00

      IK Oddevold Vit (hemma) P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      19:30
    • 18:15

      Källby IF (hemma) F-12


      19:30
    • 18:15

      Domare F12 F-08/09


      19:15
  • 27Mån
    v.39
  • 28Tis
    • 16:45

      Träning F-12


      17:45
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:45
    • 17:45

      Träning P-10


      19:15
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 29Ons
  • 30Tor