Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Oden

Följ

IK Oden

Följ oss för uppdateringar
Följ
IK Oden
Välj lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
    • 19:00

      Fagersta Södra IK U23 (borta) U19/U23


      21:00
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:15
    • 17:45

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
    • 18:00

      Skultuna IS (hemma) A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Köping FF (hemma) U19/U23


      20:30
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 11:00

      Surahammars FK P10 (borta) P-10


      12:30
  • 6Sön
    • 14:00

      Romfartuna GIF Västerås P09 (borta) P08


      15:30
    • 14:00

      Träningsmatch IK Oden-Irsta F-P-12


      15:00
    • 15:00

      Surahammars FK (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:45

      Västerås BK 30 F07 (hemma) F-07


      19:45
    • 18:00

      Träning U19/U23


      20:00
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Tränarmöte F-P13-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:15
    • 17:45

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning U19/U23


      20:00
  • 11Fre
    • 19:00

      Köping FF (borta) U19/U23


      21:00
    • 19:00

      Arboga Södra IF F06-07 (borta) F-07


      21:00
  • 12Lör
  • 13Sön
    • 10:00

      Skiljebo SK P 11 Gul (hemma) P-11


      11:00
    • 11:00

      Västerås BK 30 P08 Svart (hemma) P08


      12:30
    • 11:00

      Hallstahammars SK FK P-10 Vit (hemma) P-10


      12:30
    • 12:30

      Obligatoriskt möte: IK Oden Cup P08


      14:00
    • 15:00

      Tillberga IK Fotboll (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 17:00

      Träningsmatch IK Oden / Tortuna SK F-P-12


      18:00
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
    • 17:00

      Lagfoto P-11


      17:00
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:15
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning U19/U23


      19:45
  • 16Ons
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-P13-14


      18:30
    • 17:30

      Obligatoriskt Föräldramöte F-P13-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träningsmatch IK Oden-VIK SAMLING 17:30 F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
  • 17Tor
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:15
    • 17:45

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning U19/U23


      19:45
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 14:00

      Örebro Syrianska IF 1 (hemma) U19/U23


      16:00
  • 20Sön
    • 10:00

      Barkarö SK P08 Svart (borta) P08


      11:30
    • 10:30

      Västerås SK FK P10 Orangea (borta) P-10


      12:00
    • 15:00

      Västerfärnebo AIK (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:15
    • 17:45

      Träning U19/U23


      19:30
      Brandthovda IP B
      Samlingsinformation: U19:s omklädningsrum
      Samlingstid: 17:30
      Anteckning: Medtag benskydd och vattenflaska.
  • 23Ons
    • 17:30

      Träning F-P13-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:50

      Returmatch VIK-IK Oden (borta) Samling 17:20 F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
  • 24Tor
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Skiljebo SK F 07 Gul (hemma) F-07


      19:30
    • 17:45

      Träning P-10


      19:30
    • 17:45

      Träning U19/U23


      19:30
    • 18:00

      Träning F-P-12


      19:00
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 09:00

      Träning F-07


      12:30
    • 10:00

      Flickinitiativet F-P13-14


      11:00
    • 10:00

      Flickinitiativet Fotbollsskolan


      11:00
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:00
    • 10:00

      Flickinitiativet F-P-12


      11:00
    • 11:00

      Tillberga IK Fotboll P11 (hemma) P-11


      12:30
  • 27Sön
    • 11:00

      Västerås IK P08:2 Gul (hemma) P08


      12:30
    • 11:00

      Tillberga IK Fotboll P 10/11 P10 (hemma) P-10


      12:30
    • 14:00

      Skiljebo SK F 06 (borta) F-07


      16:00
    • 15:00

      Valskogs IK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:15
  • 30Ons