Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Kongahälla

Följ

IK Kongahälla

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
  • 2Lör
    • 09:00

      Städdag P-07


      12:00
    • 10:00

      Älvängen IK Vit (borta) P-09


      11:15
    • 10:20

      Motståndarlag (hemma) F-12/13


      14:20
    • 11:15

      Älvängen IK Blå (borta) P-09


      12:30
    • 12:00

      Bergums IF 1 (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Hermansby IF (borta) P-11/12


      13:00
    • 12:00

      P10 (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      P10 (hemma) P-10


      14:00
    • 14:15

      Serbiska Koif Kozara (hemma) C-lag Herrar - Forza Sula


      15:15
    • 14:30

      Ahlafors IF (hemma) F-11


      15:45
    • 14:45

      Torslanda IK Svart (borta) P-08


      16:45
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.40
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:15

      Träning P-11/12


      18:30
    • 18:00

      Intresseanmälan Quality Cup P-08


      00:00
    • 19:00

      Älvsborg FF (borta) Junior Herr


      21:00
  • 9Lör
    • Heldag

      Intresseanmälan Quality Cup P-08

    • 09:00

      P10 (hemma) P-10


      19:00
    • 09:30

      Hjuviks AIK (hemma) P-13


      11:00
    • 11:00

      Nödinge SK Fotboll Blå (borta) F-11


      13:00
    • 12:00

      Majorna FC1 (hemma) P-09


      13:15
    • 12:00

      Vallens IF (hemma) P-11/12


      13:00
    • 12:00

      Motståndare (hemma) P-07


      18:00
    • 13:15

      Majorna FC2 (hemma) P-09


      14:30
  • 10Sön
    • 00:00

      Intresseanmälan Quality Cup P-08


      19:00
    • 10:30

      Träning P-09


      12:00
    • 11:00

      P10 (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Motståndare (hemma) P-07


      19:00
    • 12:00

      Bergsjö (hemma) P-08


      13:30
    • 12:00

      Träningsmatcher P-14


      14:00
    • 14:00

      Kortedala IF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 16:00

      Inter Linnè IF (borta) C-lag Herrar - Forza Sula


      17:00
    • 17:00

      Qviding FIF (hemma) Junior Herr


      19:00
  • 11Mån
    v.41
    • 16:45

      Träning P-10


      18:30
    • 17:20

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
      Kongevi
      Samlingsinformation: På planen
      Samlingstid: 17:15
      Anteckning: Ta med vattenflaska
    • 18:30

      Träning A-lag Damer/KFF Junior


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:30

      Eriksbergs IF (hemma) P-07


      21:30
    • 20:00

      Träning Old Boys


      21:00
  • 15Fre
  • 16Lör
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.42
    • 16:45

      Träning P-10


      18:30
    • 17:20

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 10:00

      Wilhelm fribergscup P-13


      15:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 12:30

      Sävedalens IF Röd (hemma) P-08


      14:30
    • 13:00

      Miniturnering - TORSLANDA F-11


      16:00
    • 14:00

      P10 (hemma) P-10


      19:00
    • 15:00

      Skene IF (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 24Sön
    • 07:50

      Wilhelm Fribergs Minnescup F13 (hemma) F-12/13


      13:00
    • 10:30

      Träning P-09


      12:00
    • 12:00

      IF Mölndal Fotboll Röd (hemma) P-07


      14:00
    • 14:00

      Ljungskile SK HF (hemma) Junior Herr


      16:00
    • 17:45

      Torslanda IK (borta) P-08


      19:15
  • 25Mån
    v.43
    • 16:45

      Träning P-10


      18:30
    • 17:20

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 09:00

      P10 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 13:00

      Hisingsbacka FC (hemma) A-lag Herrar


      15:00
  • 31Sön
    • 10:30

      Träning P-09


      12:00
    • 13:00

      Balltorps FF (borta) P-07


      15:00
    • 15:00

      Herrestads AIF (borta) Junior Herr


      17:00
    • 18:00

      Kycklingcupen Alingsås (borta) P-13


      19:00