Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Kongahälla P2015Nord
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från IK Kongahälla P2015Nord.
P2015Nord
Följ oss för uppdateringar
Hej,
Vi har fått träningskläder till er som betalat medlemsavgiften och beställt kläder. Vi delade ut lite igår på träningen. Dom som är kvar på vår lista som vi har kläder till är:
Sam
Ludvig J
Liam W
Idris
Alfred
Esaias
Sigge A
Är man inte med på listan men vill beställa kläder så kan ni mejla till: tessen_2000@hotmail.com
Imorgon kör vi sista träningen innan sommaruppehåll.
Trevlig sommar och ha en fin midsommar //
Ledarna i p15
| Träning | 25 maj, 18:00 |
| Träning | 27 maj, 17:15 |
| Utbynäs FF Svart (borta) | 31 maj, 14:30 |
| Träning | 1 jun, 18:00 |
| IK Zenith Gul (borta) | 1 jun, 18:15 |
Hej, undrar för Aort Loma också. Vi har betalt avgiften och jag har mailat men har är inte med på listan ??
RapporteraRapportera
Laget.se strular. Spelare, ledare, föräldrar försvinner från sidan. Jag fick ny faktura men har redan betalt. Jag pratade med Linus om att makulera den nya, och göra en ny beställning.
RapporteraRapportera
Tyvärr verkar flera mail försvunnit/fastnat i skräppost vilket är tråkigt. Men vill ni maila er beställning igen men även skriva den här för säkerhets skull så ska vi lägga en ny order snart igen så vi kan ha kläderna till när vi drar igång igen efter sommaren.
RapporteraRapportera
Emil Hansson
RapporteraKläder strl 128, strumpor 27-30
Har mailat och självklart betalat
Rapportera
Värt att komma ihåg är att kläderna är små. Om barnet normalt har 128 så rekommenderar jag 140 på tröjan och 128 på byxan :-)
RapporteraRapportera
William Skale. Storlek 116 på båda. Strumpor stl 27. Betalt och mailat sedan tidigare. Mvh Anders
RapporteraRapportera
I have already payed and required size is 134 for both and socks 32
RapporteraRapportera
William Sloberg - 128 i shorts och t-shirt, Storlek 30 i strumpor. Har mailat och faktura är betald sedan länge!
RapporteraRapportera
Aort Loma: T-shirt 116 Shorts 116. Strumpor 27 i storleken.
RapporteraAvgiften är betald sedan innan och har mailat tidigare.
Rapportera
Hej
RapporteraBörjar träningarna imorgon igen?
Rapportera
Träningen börjar tis v 33, så nästa vecka :)
RapporteraRapportera
Vilken tid har barnet träningen??
RapporteraRapportera
Kl 17.30-18.30
RapporteraRapportera
Detta är en gammal lista och ja har kompletterat ett Mail till Linus med namn som kommit till mig på Mail och här
RapporteraRapportera