Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Frej Täby Innebandy

Följ

IK Frej Täby Innebandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

November 2021

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.44
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 10:00

      Hagunda IF (hemma) F05/06 IB


      11:00
    • 14:00

      Rönnby Västerås Ungdom (hemma) F05/06 IB


      15:00
    • 17:15

      Hagunda IF (hemma) F05/06 IB


      18:15
  • 6Lör
    • 09:30

      Rönnby Västerås Ungdom (hemma) F05/06 IB


      10:30
    • 11:00

      Roslags-Kulla IF (borta) Herr IB


      13:00
    • 12:00

      Vaksala SK (hemma) F05/06 IB


      13:00
    • 16:00

      Sigtuna IF IBK (hemma) Herr IB


      18:00
    • 18:00

      Bele Barkarby (hemma) F05/06 IB


      19:00
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.45
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 09:15

      Rotebro IS IBK (B) (hemma) P11 Innebandy


      11:15
    • 10:00

      Ängby IF (B) (borta) P12 IB


      12:00
    • 10:15

      Vallentuna IBK (borta) P12 IB


      12:15
    • 10:15

      Järfälla IBK (B) (hemma) P10 IB


      11:15
    • 11:15

      Vallentuna IBK (A) (hemma) P07 IB


      13:15
    • 12:30

      Vaksala SK (hemma) F05/06 IB


      14:30
  • 14Sön
  • 15Mån
    v.46
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 09:00

      Vaxholms IBF (hemma) P12 IB


      11:00
    • 11:30

      Rosersberg Arlanda IBK/ Sigtuna IF IBK (borta) F05/06 IB


      13:30
    • 12:15

      Vaxholms IBF (hemma) P10 IB


      13:15
  • 21Sön
    • 09:00

      Knatteligan Täby P13


      18:00
    • 12:45

      Kungsängens IF (borta) Herr IB


      14:00
    • 12:45

      Kungsängens IF (borta) Ledarinnebandy


      14:00
    • 14:00

      Träning F13


      15:15
    • 14:45

      Vallentuna IBK (B) (borta) Herr IB


      16:45
    • 15:15

      Träning P12 IB


      16:30
    • 15:15

      Träning F11 IB


      16:30
    • 15:30

      Knattecup Skarpängshallen 21/11 | Lag 1 P13


      17:10
    • 15:50

      Knattecup Skarpängshallen 21/11 | Lag 2 P13


      17:30
    • 16:30

      Bele Barkarby IF IBF (borta) F05/06 IB


      18:30
    • 16:45

      Träning P11 Innebandy


      17:45
    • 17:00

      Träning P10 IB


      18:45
    • 19:30

      Danderyds SK IBF (B) (borta) P07 IB


      21:00
    • 20:00

      Täby FC (B) (hemma) Herr IB


      22:00
  • 22Mån
    v.47
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 09:45

      IK Frej Täby IBK (borta) F08 IB


      11:45
    • 10:00

      Täby FC (A) (borta) P12 IB


      12:00
    • 11:00

      Töjnan IBK (hemma) Herr IB


      13:00
    • 12:30

      Täby FC (B) (hemma) Herr IB


      14:30
    • 12:30

      Täby FC (B) (hemma) Ledarinnebandy


      14:00
    • 15:30

      Värmdö IF (hemma) F05/06 IB


      17:30
  • 28Sön
    • 08:30

      Träning F13


      12:00
    • 13:30

      Vallentuna IBK (C) (borta) P12 IB


      15:30
    • 14:00

      Träning P13


      15:15
    • 14:30

      Åkersberga IBF (borta) P07 IB


      15:45
    • 15:15

      Hässelby SK IBK (borta) P08/09 IB


      17:15
    • 16:45

      Träning P11 Innebandy


      17:45
    • 17:45

      Träning P10 IB


      19:00
    • 18:00

      Täby FC (hemma) F05/06 IB


      20:00
  • 29Mån
    v.48
  • 30Tis
    • 18:00

      Träning P12 IB


      19:30
      Bollhallen Täby IP (Vikingavallen)
      Anteckning: Glöm inte skyddsglasögon, innebandyklubba och vattenflaska! Välkommen! 18:15 går vi in i hallen, samling i omklädningsrummet 18:00 för försnack och genomgång av dagens träningsupplägg.
    • 18:45

      Träning P08/09 IB


      20:15
    • 18:45

      Träning P07 IB


      20:15
    • 19:30

      Träning F05/06 IB


      20:45
    • 20:00

      Träning Herr IB


      22:00