Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Frej Täby Fotboll

Följ

IK Frej Täby Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2022

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.31
  • 2Tis
    • 17:45

      Träning P16-17


      19:30
    • 18:00

      Träning PA 19


      19:30
    • 19:15

      Träning PA 17


      20:45
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 16:45

      Träning PA 17


      18:15
    • 18:00

      Forwardcupen 2022 P16-17


      00:00
    • 18:00

      Träning PA 19


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam


      21:00
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      20:45
    • 20:25

      Träning P16-17


      22:00
    • 20:30

      Träning Herr


      21:30
  • 5Fre
    • Heldag

      Forwardcupen 2022 P16-17

    • 16:45

      Träning PA 19


      18:15
    • 16:45

      Träning PA 17


      18:15
    • 20:00

      Erikslunds KF 1 (borta) P17


      22:00
  • 6Lör
    • Heldag

      Forwardcupen 2022 P16-17

    • 13:00

      FC Djursholm (hemma) PA 19


      15:00
    • 16:00

      AIK FF (hemma) PA 17


      18:00
  • 7Sön
    • 00:00

      Forwardcupen 2022 P16-17


      20:00
    • 10:00

      Träning P2015


      11:00
      Vikingavallen 9 mot 9 plan
      Anteckning: Hoppas ni har det bra på sommarlovet och njuter av ledigheten. I augusti drar fotbollsträningen igång igen med första
      träning söndagen den 7e augusti.

      Välkomna till träning på 9 mot 9 plan, glöm inte benskydd & vattenflaska.
    • 10:00

      Sommarträningar F2015


      11:00
    • 10:00

      Träning P2015


      11:00
    • 10:00

      Uppstartscamp P2008


      17:00
    • 14:00

      Åkersberga FC (hemma) Herr


      16:00
    • 16:00

      BP Ungdom (borta) Damjuniorer


      18:00
    • 16:00

      Tillgänglig träningsmatch Dam


      18:00
  • 8Mån
    v.32
  • 9Tis
  • 10Ons
    • Heldag

      Träningsläger 2022 Damjuniorer

    • 16:45

      Träning P2008


      18:20
    • 17:00

      EXTRA Målvaktsträning P2009


      18:15
    • 17:00

      Träning P2010


      18:15
    • 18:00

      Träning F2010


      19:30
    • 18:00

      Träning F2009


      19:30
    • 18:15

      Träning P2013


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam


      21:00
    • 19:15

      Träning P2009


      20:45
    • 19:15

      Träning P2012


      20:45
    • 20:00

      Rinkeby United FC (borta) Herr


      22:00
    • 20:30

      Träning P15


      22:00
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 13:30

      Ingarö Cup F2010


      19:30
    • 15:30

      Träning PA 17


      16:45
    • 16:45

      Träning PA 19


      18:15
  • 13Lör
    • 09:00

      Intresseanmälan Match P2012


      00:00
    • 09:00

      Bollstanäs SK (borta) P2012


      10:20
    • 10:00

      Teambuilding P16-17


      00:00
    • 10:00

      Danderyds SK Fotboll (hemma) P2012


      11:15
    • 10:15

      Boo FF (hemma) Damjuniorer


      12:00
    • 11:00

      Västerås SK FK (borta) PA 19


      13:00
    • 11:30

      IFK Österåker FK 3 (hemma) P2009


      13:00
    • 12:40

      Danderyds SK Fotboll (hemma) P2012


      14:00
    • 13:00

      Kungsängens IF 1 (hemma) F2009


      14:30
    • 14:00

      Enebybergs IF (hemma) Herr


      16:00
    • 14:30

      Vallentuna BK 2 (hemma) P2008


      16:30
    • 16:00

      Erikslunds KF Svart (borta) P2008


      18:00
  • 14Sön
    • 00:00

      Intresseanmälan Match P2012


      15:00
    • 00:00

      Teambuilding P16-17


      13:00
    • 09:00

      Intresseanmälan Täbymästerskapen P2013


      17:00
    • 09:00

      Täbymästerskap 2022 lag Gul P2013


      13:00
    • 09:00

      Träning BOIL F2017


      10:00
    • 09:25

      Täbymästerskap 2022 lag Blå P2013


      12:30
    • 09:50

      Fotbollscup Täbymästerskapet F2013


      13:00
    • 10:00

      Träning BOIL P2017


      11:00
    • 10:00

      Träning P2015


      11:00
    • 10:00

      Träning F2015


      11:00
    • 10:30

      IFK Lidingö FK 10 (borta) P2009


      12:00
    • 11:00

      Träning BOIL F2016


      12:00
    • 12:00

      Träning BOIL P2016


      13:00
    • 13:00

      Västerås SK FK (borta) PA 17


      15:00
    • 14:00

      Täbymästerskap 2022 lag Röd P2013


      16:00
    • 14:00

      Täbymästerskap 2022 lag Vit P2013


      16:00
    • 16:00

      Bollstanäs SK Grön (borta) Damjuniorer


      18:00
    • 16:30

      Spånga IS FK (borta) P2008


      18:30
    • 16:30

      Bällsta FF Vit (borta) P15


      18:30
    • 18:00

      Lindhagen FF (borta) Dam


      20:00
    • 18:00

      Hässelby SK FF (hemma) P17


      20:00
    • 18:00

      Hässelby SK FF (hemma) P16-17


      20:00
  • 15Mån
    v.33
    • 16:00

      Träning P2009


      17:15
    • 16:45

      Träning P16-17


      18:15
    • 17:00

      Träning P15


      18:15
    • 18:00

      Träning PA 17


      19:30
    • 18:00

      Träning PA 19


      19:30
    • 18:15

      Träning P2012


      19:30
    • 19:15

      Träning F2010


      20:45
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      20:45
    • 20:15

      Träning Dam


      22:00
    • 20:45

      Träning P20


      22:00
  • 16Tis
    • 16:45

      Träning P2008


      18:20
    • 17:00

      Träning F2009


      18:15
    • 17:45

      Träning P16-17


      19:30
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 18:00

      Träning P2011


      19:30
    • 18:15

      Träning F2011


      19:30
    • 19:15

      Träning PA 17


      20:45
    • 19:15

      Träning P2010


      20:45
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 20:30

      Träning PA 19


      22:00
  • 17Ons
    • 16:45

      Träning P2008


      18:20
    • 17:00

      Träning F2013


      18:15
    • 17:00

      EXTRA Målvaktsträning P2009


      18:15
    • 17:00

      Träning P2010


      18:30
    • 17:00

      Träning P2010


      18:15
    • 17:00

      Träning F2012


      18:15
    • 18:00

      Träning F2010


      19:30
    • 18:00

      Träning F2009


      19:30
    • 18:00

      Träning P2011


      19:30
    • 18:15

      Träning P2013


      19:30
    • 18:15

      Träning F2011


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam


      21:00
    • 19:15

      Träning P2009


      20:45
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      20:45
    • 19:30

      Träning P2012


      20:45
    • 20:30

      Träning P15


      22:00
    • 20:45

      Träning P20


      22:00
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 16:45

      Träning PA 17


      18:15
    • 16:45

      Träning PA 19


      18:15
    • 19:00

      Ursvik IK Vit (borta) P16-17


      21:00
    • 19:45

      Erikslunds KF 1 (borta) P16-17


      21:45
  • 20Lör
    • Heldag

      Lägerdag i Roslagskulla P2010

    • 08:00

      Sanktan P2008


      00:00
    • 09:00

      Bollstanäs SK (borta) P2012


      10:30
    • 09:00

      Bollstanäs SK (borta) P2012


      10:30
    • 10:00

      IFK Stocksund (borta) F2009


      12:00
    • 10:15

      IF Brommapojkarna U (hemma) P2012


      12:15
    • 12:00

      Frejdagen F2011


      15:00
    • 13:00

      GIF Sundsvall (hemma) PA 19


      15:00
    • 13:00

      Frejdagen på Vikingavallen P2011


      14:30
    • 13:00

      Träning F2012


      14:30
    • 14:30

      Danderyds SK FF Vit (hemma) P2008


      16:30
    • 15:00

      Edessa Syrianska KIF (borta) Herr


      17:00
    • 15:30

      Täby FK 23 (borta) P2008


      17:30
    • 15:30

      GIF Sundsvall (hemma) PA 17


      17:30
  • 21Sön
    • 00:00

      Sanktan P2008


      19:00
    • 08:00

      Tränarutbildning C2 Utbildning


      18:00
    • 08:00

      Träning Bokning pressrum


      18:00
    • 09:00

      IK Frejs kvarterscup 2022 P2015


      16:00
    • 09:00

      Träning BOIL F2017


      10:00
    • 09:00

      Träning P2014


      10:00
    • 09:15

      TBD (hemma) P2010


      11:00
    • 10:00

      Träning BOIL P2017


      11:00
    • 10:00

      Träning P2015


      11:00
    • 10:30

      Vasalund IF Solna (hemma) P15


      12:30
    • 10:30

      Spånga IS FK (borta) P2009


      12:30
    • 10:30

      TBD (hemma) P2010


      12:15
    • 11:00

      Träning BOIL F2016


      12:00
    • 12:00

      IFK Viksjö 2 (hemma) Damjuniorer


      14:00
    • 12:00

      Träning BOIL P2016


      13:00
    • 12:00

      Bollstanäs SK (hemma) P2012


      13:20
    • 12:00

      Väsby FF (hemma) P2012


      13:20
    • 12:15

      Kvarterscup IK Frej F2015


      15:00
    • 13:30

      Åkersberga BK Svart P2009 (hemma) P2009


      15:30
    • 15:00

      Täby FK FA 08 (hemma) P2008


      17:00
    • 16:00

      Vasastan BK (hemma) Dam


      18:00
    • 16:30

      Karlbergs BK Svart (hemma) P2008


      18:30
    • 16:30

      Rotation P08 Sanktan P2009


      18:00
    • 17:00

      FC Djursholm 2 (borta) F2009


      19:00
    • 18:00

      Råsunda IS (borta) P17


      20:00
    • 18:00

      Råsunda IS (borta) P16-17


      20:00
  • 22Mån
    v.34
    • 16:00

      Träning P2009


      17:15
    • 16:45

      Träning P16-17


      18:15
    • 16:45

      Träning P2011


      18:15
    • 17:00

      Träning P15


      18:15
    • 18:00

      Träning PA 17


      19:30
    • 18:00

      Träning PA 19


      19:30
    • 18:15

      Träning P2012


      19:30
    • 19:15

      Träning F2010


      20:45
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      20:45
    • 20:15

      Träning Dam


      22:00
    • 20:45

      Träning P20


      22:00
  • 23Tis
    • 16:45

      Träning P2008


      18:20
    • 17:00

      Träning F2009


      18:15
    • 17:15

      Träning P2014


      18:15
    • 17:45

      Träning P16-17


      19:30
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 18:00

      Träning P2011


      19:30
    • 18:15

      Träning F2011


      19:30
    • 19:15

      Träning PA 17


      20:45
    • 19:15

      Träning P2010


      20:45
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 20:30

      Träning PA 19


      22:00
  • 24Ons
    • 16:45

      Träning P2008


      18:20
    • 17:00

      Träning F2013


      18:15
    • 17:00

      EXTRA Målvaktsträning P2009


      18:15
    • 17:00

      Träning P2010


      18:30
    • 17:00

      Träning P2010


      18:15
    • 18:00

      Träning F2010


      19:30
    • 18:00

      Träning F2009


      19:30
    • 18:00

      Träning P2011


      19:30
    • 18:15

      Träning P2013


      19:30
    • 18:15

      Träning F2011


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam


      21:00
    • 19:15

      Träning P2009


      20:45
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      20:45
    • 19:30

      Träning P2012


      20:45
    • 20:30

      Träning P15


      22:00
    • 20:45

      Träning P20


      22:00
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 16:45

      Träning PA 17


      18:15
    • 16:45

      Träning PA 19


      18:15
    • 18:00

      Bollstanäs SK Gul (hemma) P2013


      20:00
    • 18:00

      IFK Österåker FK 1 (hemma) P2013


      20:00
    • 19:00

      Vallentuna BK DF 3 (hemma) F2013


      21:00
    • 19:00

      Viggbyholms IK FF Svart (hemma) P2013


      21:00
  • 27Lör
    • 09:00

      Åkersberga BK Svart P2012 (borta) P2012


      11:00
    • 09:00

      Åkersberga BK Grön P2013 (borta) P2013


      11:00
    • 09:00

      Sanktan P2008


      00:00
    • 10:00

      Match F2014


      11:00
    • 10:00

      Bollstanäs SK Blå (hemma) P2014


      12:00
    • 10:15

      Erikslunds KF Grön (borta) P2012


      12:15
    • 10:15

      Bollstanäs SK Grön (hemma) F2011


      12:15
    • 10:15

      Sollentuna FK Viby 2 (hemma) P2011


      12:15
    • 11:00

      Ursvik IK Blå (borta) F2010


      13:00
    • 11:00

      Enebybergs IF 1 (borta) F2013


      13:00
    • 11:00

      Viggbyholms IK FF Röd (borta) P2014


      13:00
    • 11:30

      Åkersberga FC 1 (hemma) P2012


      13:30
    • 11:30

      Bollstanäs SK Gul (hemma) F2010


      13:30
    • 11:30

      Täby FK 22 (hemma) P2011


      13:30
    • 11:30

      Bollstanäs SK Vit (borta) P2011


      13:30
    • 12:00

      Täby FK 51 (borta) P2013


      14:00
    • 12:45

      Djurgårdens IF FF 19 (hemma) P2012


      14:45
    • 12:45

      FC Djursholm 4 (hemma) P2010


      14:45
    • 13:15

      Bällsta FF Blå (borta) P2011


      15:15
    • 14:00

      Spånga IS FK 4 (hemma) P2010


      16:00
    • 14:00

      Boo FF 4 (borta) P2008


      16:00
    • 14:00

      Bele Barkarby FF (hemma) Herr


      16:00
    • 14:00

      Rotation P08 Sanktan P2009


      15:30
    • 15:00

      Bollstanäs SK Vit (borta) P2009


      17:00
    • 15:15

      IFK Lidingö FK 5 vit (hemma) P2010


      17:15
    • 16:15

      Enskede IK 1 (hemma) Damjuniorer


      18:15
    • 16:30

      IFK Lidingö FK (borta) PA 19


      18:30
    • 17:00

      Rotebro IS FF 2 (borta) P2010


      19:00
    • 17:30

      IFK Vaxholm 1 (borta) P2008


      19:30
  • 28Sön
    • 00:00

      Sanktan P2008


      19:00
    • 09:00

      Bollstanäs SK Röd (borta) P2014


      11:00
    • 09:00

      Träning BOIL F2017


      10:00
    • 09:00

      Träning P2014


      10:00
    • 09:45

      IFK Vaxholm 1 (borta) P2010


      11:45
    • 10:00

      Viggbyholms IK FF Grön (borta) P2012


      12:00
    • 10:00

      Träning BOIL P2017


      11:00
    • 10:00

      Träning P2015


      11:00
    • 11:00

      Träning F2013


      12:00
    • 11:00

      Träning BOIL F2016


      12:00
    • 12:00

      IFK Lidingö FK S (hemma) F2009


      14:00
    • 12:00

      Täby FK 61 (borta) P15


      14:00
    • 12:00

      Erikslunds KF 2 (hemma) P16-17


      14:00
    • 12:00

      Träning BOIL P2016


      13:00
    • 13:30

      Vasalund IF A (hemma) P2009


      15:30
    • 13:45

      IFK Lidingö FK (borta) PA 17


      15:45
    • 15:00

      Kungsängens IF (borta) Dam


      17:00
    • 15:00

      Vallentuna BK DF 1 (hemma) F2009


      17:00
    • 15:00

      IFK Stocksund 1 (borta) P2008


      17:00
    • 15:00

      FC Djursholm 2 (borta) F2011


      17:00
    • 15:00

      Vallentuna BK DF 4 (borta) F2012


      17:00
    • 15:30

      Djurgårdens IF FF (borta) P2012


      16:45
    • 16:00

      Sollentuna FK (borta) Damjuniorer


      18:00
    • 16:00

      IFK Viksjö 2 (hemma) P17


      18:00
    • 16:00

      IFK Viksjö 2 (hemma) P16-17


      18:00
    • 16:30

      Åkersberga BK Grön P2008 (hemma) P2008


      18:30
    • 18:00

      Sundbybergs IK C (hemma) P20


      20:00
  • 29Mån
    v.35
    • 16:00

      Träning P2009


      17:15
    • 16:45

      Träning P16-17


      18:15
    • 16:45

      Träning P2011


      18:15
    • 17:00

      Träning P15


      18:30
    • 18:00

      Träning PA 17


      19:30
    • 18:00

      Träning PA 19


      19:30
    • 18:15

      Träning P2012


      19:30
    • 19:15

      Träning F2010


      20:45
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      20:45
    • 20:15

      Träning Dam


      22:00
    • 20:45

      Träning P20


      22:00
  • 30Tis
    • 16:45

      Träning P2008


      18:20
    • 17:00

      Träning F2009


      18:15
    • 17:15

      Träning P2014


      18:15
    • 17:45

      Träning P16-17


      19:30
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 18:00

      Träning P2011


      19:30
    • 18:15

      Träning F2011


      19:30
    • 19:15

      Träning PA 17


      20:45
    • 19:15

      Träning P2010


      20:45
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 20:30

      Träning PA 19


      22:00
  • 31Ons
    • 16:45

      Träning P2008


      18:20
    • 17:00

      Träning F2013


      18:15
    • 17:00

      EXTRA Målvaktsträning P2009


      18:15
    • 17:00

      Träning P2010


      18:30
    • 17:00

      Träning P2010


      18:15
    • 18:00

      Träning F2010


      19:30
    • 18:00

      Träning F2009


      19:30
    • 18:00

      Träning P2011


      19:30
    • 18:15

      Träning P2013


      19:30
    • 18:15

      Träning F2011


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam


      21:00
    • 19:15

      Träning P2009


      20:45
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      20:45
    • 19:30

      Träning P2012


      20:45
    • 20:30

      Träning P15


      22:00
    • 20:45

      Träning P20


      22:00