Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Frej Täby Fotboll

Följ

IK Frej Täby Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

November 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.44
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 16:30

      Träning P2009


      18:00
    • 16:45

      Träning PA 17


      18:15
    • 17:00

      Träning P2013


      18:15
  • 4Fre
    • 16:45

      Träning PA 17


      18:15
  • 5Lör
    • 09:30

      Viggbyholms IK FF - Lag 1 (borta) P2013


      10:45
    • 10:00

      Sollentuna FK (hemma) P2010


      11:00
    • 10:45

      Viggbyholms IK FF - Lag 2 (borta) P2013


      12:00
    • 11:45

      Träningsmatch mot BSK P2011


      13:00
    • 13:15

      Träningsmatch mot BSK P2011


      14:30
  • 6Sön
    • 09:00

      Träning P2014


      10:00
    • 09:00

      Träning F2014


      10:00
    • 09:30

      Träning BOIL P2017


      10:30
    • 09:30

      Träning BOIL F2017


      10:30
    • 10:00

      Träning P2015


      11:00
    • 10:30

      Träningsmatch mot Runby IF P2011


      11:45
    • 10:30

      Träningsmatch mot Runby IF P2011


      11:45
    • 11:00

      Träning F2016


      12:00
    • 15:00

      Sollentuna FK (hemma) P2010


      16:00
    • 18:00

      Hammarby IF FF (hemma) P2009


      20:00
    • 18:00

      Ledarmöte P15


      19:00
  • 7Mån
    v.45
  • 8Tis
    • 16:45

      Träning P2008


      18:20
    • 17:15

      Träning P2014


      18:15
    • 17:15

      Träning P2009


      18:45
    • 17:45

      Träning P16-17


      19:30
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 18:15

      Träning F2011


      19:30
    • 19:15

      Träning P2010


      20:45
    • 20:00

      Träning PA 19


      22:00
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 18:00

      Avslutningsmiddag F2009


      22:00
  • 12Lör
    • 08:00

      Novemberelvan P2008


      19:00
    • 10:15

      Träningsmatch mot IFK Österåker P2011


      11:30
    • 10:15

      Träningsmatch mot IFK Österåker P2011


      11:30
    • 11:30

      Bollstanäs SK (hemma) P2010


      12:30
    • 11:45

      Träningsmatch Stocksunds IF P2011


      13:00
    • 13:00

      Hanvikens SK (borta) P2012


      14:30
    • 13:00

      IFK Stocksund (borta) P2012


      14:30
    • 13:00

      Viggbyholms IK FF - Lag 1 (hemma) P2013


      14:30
  • 13Sön
    • 07:00

      Tränarutbildning C2 (SFK) Utbildning


      17:00
    • 09:00

      Träning P2014


      10:00
    • 09:00

      Viggbyholms IK FF - Lag 1 (borta) P2013


      10:00
    • 09:00

      Träning F2014


      10:00
    • 09:15

      Värtan IK (hemma) F2011


      10:15
    • 09:15

      Friends Cupen F2011


      13:00
    • 09:30

      Träning BOIL P2017


      10:30
    • 09:30

      Träning BOIL F2017


      10:30
    • 10:00

      Erikslunds KF (hemma) P16-17


      13:00
    • 10:00

      FoC Farsta (borta) F2011


      11:00
    • 10:00

      Djurgårdens IF FF (hemma) P2012


      11:20
    • 10:00

      Träning P2015


      11:00
    • 10:30

      Träning P2016


      11:30
    • 11:00

      Enebybergs IF (borta) Damjuniorer


      13:00
    • 11:00

      Träning F2013


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot Stocksunds IF P2011


      12:15
    • 11:30

      Träning F2012


      12:30
    • 11:30

      Träning F2016


      12:30
    • 11:30

      Väsby FF (hemma) P2012


      13:00
    • 12:15

      IFK Viksjö (borta) F2011


      13:45
    • 14:00

      Reymersholms IK P10:1 (hemma) P2010


      16:00
    • 16:55

      Säsongsavslutning IK Frej Täby P16/17 P16-17


      18:30
    • 17:00

      Grödinge SK Grön (borta) P2009


      19:00
    • 17:00

      Träningsmatch P2008


      19:00
  • 14Mån
    v.46
    • 16:45

      Träning P16-17


      18:15
    • 16:45

      Träning P15


      18:15
    • 16:45

      Träning P2011


      18:00
    • 18:00

      Träning PA 19


      19:30
    • 18:15

      Träning P2012


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr


      20:55
    • 19:15

      Träning F2010


      20:45
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      20:45
    • 20:15

      FYS P2008


      21:45
  • 15Tis
    • 16:45

      Träning P2008


      18:20
    • 17:15

      Träning P2014


      18:15
    • 17:15

      Träning P2009


      18:45
    • 17:45

      Träning P16-17


      19:30
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 18:15

      Träning F2011


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr


      20:55
    • 19:15

      Träning P2010


      20:45
    • 20:00

      Träning PA 19


      22:00
  • 16Ons
    • 16:45

      Träning P2008


      18:20
    • 17:00

      Träning F2013


      18:15
    • 17:00

      Träning F2014


      18:00
    • 17:00

      Träning F2012


      18:00
    • 18:00

      Träning F2010


      19:30
    • 18:00

      Träning P2011


      19:30
    • 18:00

      Träning F2009


      19:30
    • 18:15

      Träning P2013


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam


      21:00
    • 19:15

      Träning P2012


      20:45
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      20:45
    • 20:30

      Träning P15


      22:00
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 17:00

      Träning PA 19


      19:00
  • 19Lör
    • 08:00

      Novemberelvan P2008


      19:00
    • 08:30

      Dif-cupen P2014


      11:30
    • 09:00

      Dif-cupen P2014


      12:00
    • 09:00

      Dif-cupen P2014


      12:00
    • 10:00

      Essinge IK (hemma) P2010


      11:30
    • 10:00

      Minicup - Sollentuna invitational 2022 Damjuniorer


      16:00
    • 10:00

      Träning P2009


      11:30
    • 10:30

      IFK Aspudden-Tellus (borta) P16-17


      13:30
    • 12:00

      Träning F2011


      13:00
    • 13:00

      Bele Barkarby FF (hemma) P2012


      14:30
    • 13:00

      Bele Barkarby FF (hemma) P2012


      14:30
    • 13:00

      Bele Barkarby FF (hemma) P2012


      14:30
    • 13:00

      Spånga IS FK (hemma) Herr


      15:00
  • 20Sön
  • 21Mån
    v.47
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 16:45

      Träning P2008


      18:20
    • 17:00

      Cafe Frejknuten - P2012 P2012


      21:00
    • 17:00

      Träning F2014


      18:00
    • 17:00

      Träning F2012


      18:00
    • 18:00

      Träning F2010


      19:30
    • 18:00

      Träning F2009


      19:30
    • 18:00

      Linköping Vinter Cup 2023 P15


      19:00
    • 18:15

      Träning P2013


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam


      21:00
    • 19:15

      Träning P2012


      20:45
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      22:45
    • 20:25

      Träning P16-17


      22:00
    • 20:30

      Träning P15


      22:00
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 16:45

      Träning PA 19


      18:15
    • 16:50

      Säsongsavslutning Damjuniorer


      22:00
    • 17:00

      Cafe Frejknuten - P2012 P2012


      21:00
    • 18:00

      Täby FK P07:2 (hemma) P15


      21:00
      Vikingavallen - 11 manna
      Serie: Träningsmatcher
      Samlingsinfo: Omklädningsrummet B2
      Samlingstid: 18:00
      Anteckning: Träningsmatch mot Täby Fk

      Plats: Vikingavallen
      Samling i omklädningsrummet B2 kl. 18.00

      * Spelform= 11- manna
      * Bollstorlek= strl 5
      * Samling= kl. 18:00
      * Avspark= kl. 19:30
      * Speltid= 2x45

      Klädsel: matchkläder (gula strumpor, svarta puma shorts), benskydd, Frej overall och egen vattenflaska. Kläder efter väder och ryggsäck att ha dina saker i. Obs! Ta med en varm jacka.

      /Tränarna
      Resultat och referat
    • 19:00

      Djurgårdens IF FF (borta) P2010


      20:30
  • 26Lör
    • 09:00

      Cafe Frejknuten - P2012 P2012


      13:30
    • 10:00

      Hammarby IF FF (hemma) P2010


      11:00
    • 10:15

      Viggbyholms IK FF - Lag 1 (borta) P2013


      11:30
    • 10:30

      FYs P2008


      12:00
    • 11:00

      Träning P2009


      12:00
    • 11:45

      Träningsmatch mot Enebybergs IF P2011


      13:00
    • 12:00

      Träning F2011


      13:00
    • 13:15

      Täby FK (hemma) P2012


      14:30
    • 13:30

      Cafe Frejknuten - P2012 P2012


      18:00
    • 16:30

      Träningsmatch (inomhus) mot Runby P2011


      18:00
  • 27Sön
    • 09:00

      Träning P2014


      10:00
    • 09:00

      Cafe Frejknuten - P2012 P2012


      13:30
    • 09:00

      Träning F2014


      10:00
    • 09:30

      Träning BOIL P2017


      10:30
    • 09:30

      Träning BOIL F2017


      10:30
    • 09:45

      IFK Lidingö FK (hemma) Damjuniorer


      11:30
    • 10:00

      Bollstanäs SK (hemma) P15


      13:30
    • 10:00

      Träning P2015


      11:00
    • 10:30

      Dalkurd FF (hemma) P2010


      12:30
    • 10:30

      Träning P2016


      11:30
    • 11:00

      Säsongsavslutning: Lagaktivitet på Supercenter F2013


      13:30
    • 11:30

      Träning F2012


      12:30
    • 11:30

      Träning F2016


      12:30
    • 13:00

      Täby FK (hemma) P2012


      14:20
    • 13:30

      Cafe Frejknuten - P2012 P2012


      18:00
    • 14:30

      Enebybergs IF (hemma) P2012


      16:00
    • 18:00

      Vallentuna Futsal Club Svart (hemma) P2009


      19:00
    • 18:00

      Träningsmatch P2008


      20:00
    • 19:00

      Djurgården (hemma) P2009


      20:00
  • 28Mån
    v.48
    • 16:45

      Träning P16-17


      18:15
    • 16:45

      Träning P15


      18:15
    • 17:00

      Cafe Frejknuten - P2012 P2012


      21:00
    • 17:45

      Träning PA 17


      19:40
    • 18:00

      Träning PA 19


      19:30
    • 18:15

      Träning P2012


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr


      20:55
    • 19:00

      Kombinerad träning/match F2010


      20:45
    • 19:15

      Träning F2010


      20:45
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      20:45
    • 20:15

      FYS P2008


      21:45
  • 29Tis
    • 16:45

      Träning P2008


      18:20
    • 17:00

      Träning F2010


      18:15
    • 17:00

      Cafe Frejknuten - P2012 P2012


      21:00
    • 17:15

      Träning P2014


      18:15
    • 17:15

      Träning P2009


      18:45
    • 17:45

      Träning P16-17


      19:30
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 18:15

      Träning F2011


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr


      20:55
    • 19:00

      Träning PA 17


      20:55
    • 19:15

      Träning P2010


      20:45
    • 20:00

      Träning PA 19


      22:00
  • 30Ons
    • 16:45

      Träning P2008


      18:20
    • 17:00

      Cafe Frejknuten - P2012 P2012


      21:00
    • 17:00

      Träning F2014


      18:00
    • 17:00

      Träning F2012


      18:00
    • 18:00

      Träning F2010


      19:30
    • 18:00

      Träning F2009


      19:30
    • 18:15

      Träning P2013


      19:30
    • 18:45

      Lagmöte Dam


      19:15
    • 19:00

      Träning Dam


      21:00
    • 19:00

      Inomhusträning Supercenter P2011


      20:00
    • 19:15

      Träning P2012


      20:45
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      20:45
    • 20:30

      Träning P15


      22:00