Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Frej Täby Fotboll

Följ

IK Frej Täby Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2021

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.17
    • 10:00

      Intern träningsmatch F2010


      11:30
    • 10:15

      Träningsmatch Internt P2011


      11:30
    • 10:30

      Enebybergs IF (borta) P2010


      12:00
    • 11:30

      Träningsmatch Internt P2011


      12:45
    • 11:30

      Träning F2009


      13:00
    • 11:30

      Matcher mot Enebybergs IF P2012


      14:00
    • 11:30

      IFK Vaxholm (hemma) P2010


      13:00
    • 12:45

      IK Frej Lag Gul (hemma) P2010


      13:45
    • 13:00

      Valborgscamp P09 P2009


      16:00
    • 14:00

      IFK Stocksund (hemma) PA 17


      16:00
    • 14:00

      Solna FC (hemma) Herr


      16:00
    • 14:00

      Träning P2008


      15:30
    • 14:30

      Träningsmatch F2011


      15:30
    • 16:30

      Åkersberga BK (hemma) Damjuniorer


      18:15
  • 2Sön
    • 09:00

      Träning BOIL F2016


      10:00
    • 09:00

      Träning P2013


      10:00
    • 09:55

      Träning P2012


      11:00
    • 10:00

      Träning BOIL P2016


      11:00
    • 10:30

      Bällsta FF (borta) P2009


      12:00
    • 10:30

      Bällsta FF 3 (borta) P2009


      12:00
    • 10:30

      Enebybergs IF (hemma) P2010


      12:00
    • 11:00

      Träning F2011


      12:00
    • 11:00

      Träning F2012


      12:00
    • 11:00

      Träning BOIL F2015


      12:00
    • 11:00

      Träning F2013


      12:00
    • 12:00

      Träning BOIL P2015


      13:00
    • 12:00

      TBD (borta) F2007/2008


      13:30
    • 12:30

      Träningsmatch 1 Vallentuna F2009


      13:45
    • 13:00

      Träning BOIL F2014


      14:00
    • 13:00

      Träningsmatch P2008


      14:30
    • 14:00

      Ursvik IK Svart (borta) F15


      16:00
    • 14:00

      Träning BOIL P2014


      15:00
    • 14:00

      Ursvik - IK Frej Sanktanmatch F15


      16:00
    • 14:30

      Träning PA 19


      16:30
    • 15:00

      Träningsmatch Vallentuna F2009


      16:15
    • 15:00

      Vallentuna BK (hemma) P2007


      16:45
    • 16:15

      Match mot Täby FK DJ Damjuniorer


      18:00
    • 17:00

      Sollentuna FK (borta) PA 16


      20:00
    • 17:15

      Täby FK (hemma) P2007


      19:00
    • 19:15

      Träning P19


      21:00
    • 20:00

      Digitalt taktikmöte inför seriestart! Damjuniorer


      21:00
  • 3Mån
    v.18
  • 4Tis
    • 16:20

      Träning P15


      17:20
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning P2012


      18:15
    • 17:00

      Träning P19


      18:15
    • 17:00

      Träning P2007


      18:15
    • 18:00

      Träning PA 16


      19:30
    • 18:00

      Träning F2007/2008


      19:30
    • 18:15

      Träning PA 19


      20:00
    • 18:15

      Träning P2011


      19:30
    • 19:15

      Träning P2010


      20:45
    • 20:00

      Träning PA 17


      22:00
  • 5Ons
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning P2010


      18:15
      Vikingavallen - 7-mannaplan
      Anteckning: Träning på 7-mannaplan.
    • 17:00

      Träning F2013


      18:15
    • 17:00

      Träning F2010


      18:15
    • 17:00

      Träning F2011


      18:15
    • 17:00

      Träning F2012


      18:15
    • 17:00

      Träning P19


      18:15
    • 17:45

      Träning P2008


      19:40
    • 17:50

      Träning F15


      19:30
    • 18:00

      Träning F2007/2008


      19:30
    • 18:00

      Träning F2009


      19:30
    • 18:15

      Träning P2011


      19:30
    • 19:10

      Träning P2007


      20:45
    • 19:15

      Träning Damjuniorer


      20:45
    • 20:00

      Taktikgenomgång PA 16


      20:45
    • 20:15

      Träning P15


      22:00
  • 6Tor
    • 16:45

      Träning P2009


      18:15
    • 16:45

      Träning P2008


      18:25
    • 16:45

      Träning P2010


      18:15
    • 17:00

      Träning P2013


      18:15
    • 17:30

      ZOOM-möte P19


      18:15
    • 18:00

      Träning Damjuniorer


      19:30
    • 18:15

      Träning P2010


      19:45
    • 18:15

      Träning P2010


      19:45
    • 19:00

      Ledarrmöte P2007


      20:00
    • 19:15

      Träning PA 19


      21:15
    • 19:30

      Träning PA 17


      20:45
    • 20:30

      Träning PA 16


      22:00
    • 20:30

      Träning P16


      22:00
    • 20:30

      Träning Herr


      22:00
  • 7Fre
    • 17:00

      Träning PA 17


      18:15
    • 17:00

      Träning PA 19


      18:15
    • 17:45

      Träning P15


      19:30
    • 18:00

      Vallentuna BK DF 5 (hemma) F2013


      19:00
    • 18:00

      Träning PA 16


      19:30
    • 18:00

      Danderyds SK FF Gul (hemma) P2013


      20:00
    • 19:00

      IFK Österåker FK 4 (hemma) P2012


      21:00
    • 19:00

      Erikslunds KF Svart (hemma) P2012


      21:00
    • 20:00

      Hässelby SK FF 1 (hemma) F15


      22:00
  • 8Lör
    • Heldag

      Intresseanmälan livestreaming Damjuniorer

    • 09:00

      Spånga IS FK 1 (hemma) F2010


      10:30
    • 09:00

      Viggbyholms IK FF Gul (borta) P2010


      11:00
    • 09:00

      Spånga IS (hemma) P2010


      10:00
    • 09:30

      IFK Lidingö FK 9 vit (borta) F2007/2008


      11:00
    • 10:00

      Bollstanäs SK Blå (hemma) F2013


      11:00
    • 10:00

      Täby FK 33 (hemma) P2013


      12:00
    • 10:15

      Enebybergs IF 1 (hemma) Damjuniorer


      12:00
    • 10:15

      Sollentuna FK Vaxm. 1 (hemma) F2010


      11:30
    • 10:15

      Bällsta FF Svart (hemma) P2010


      12:15
    • 10:30

      Vasalund IF 1 (borta) P2008


      12:30
    • 10:45

      Åkersberga FC 2 (borta) P2011


      12:00
    • 11:00

      IFK Österåker FK 5 (borta) P2012


      13:00
    • 11:00

      IFK Österåker FK 3 (borta) P2012


      13:00
    • 11:30

      IFK Österåker FK 2 (hemma) P2010


      12:30
    • 11:30

      Åkersberga FC 3 (hemma) P2011


      12:45
    • 11:30

      Bollstanäs SK Blå (hemma) F2009


      12:45
    • 11:30

      Sanktanmatch Bollstanäs Blå F2009


      12:45
    • 12:00

      Erikslunds KF (borta) Herr


      14:00
    • 12:30

      Sollentuna FK Norrv. 1 (borta) P2009


      13:45
    • 12:45

      Rydbo IF 2 (hemma) P2009


      14:45
    • 12:45

      Kungsängens IF 3 (borta) P2011


      14:00
    • 12:45

      Bällsta FF 3 (hemma) P2011


      14:00
    • 12:45

      Match F2011


      13:45
    • 12:45

      Rydbo IF (hemma) P2010


      13:45
    • 12:45

      Ursvik IK Vit (hemma) F2011


      14:45
    • 13:00

      Hammarby IF FF 9 grön (borta) P15


      15:00
    • 13:00

      IFK Stocksund (hemma) PA 19


      15:30
    • 14:00

      FC Djursholm 2 (hemma) P2009


      16:00
    • 14:00

      FC Djursholm (hemma) P2010


      15:00
    • 15:30

      Kallhälls FF Blå (borta) P2007


      17:30
    • 16:00

      Långholmen FC (borta) Damjuniorer


      18:00
  • 9Sön
    • 09:00

      Träning BOIL F2016


      10:00
    • 09:00

      Bollstanäs SK Lila (borta) P2013


      11:00
    • 09:00

      Träning P2013


      10:00
    • 09:30

      Djurgårdens IF FF 7 (hemma) P15


      11:30
    • 09:55

      Träning P2012


      11:00
    • 10:00

      Träning BOIL P2016


      11:00
    • 10:00

      Täby FK 81 (borta) P2013


      12:00
    • 10:00

      Danderyds SK FF Blå (borta) F2012


      11:00
    • 10:15

      Djurgårdens IF FF 17 (borta) P2009


      12:15
    • 10:15

      Djurgårdens IF FF (borta) P2010


      11:15
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 4 (hemma) P16


      13:00
    • 11:00

      Träning F2011


      12:00
    • 11:00

      Träning BOIL F2015


      12:00
    • 12:00

      Åkersberga BK Grön (hemma) P2008


      14:00
    • 12:00

      Träning BOIL P2015


      13:00
    • 12:15

      IF Brommapojkarna (hemma) PA 16


      15:00
    • 13:00

      Träning BOIL F2014


      14:00
    • 14:00

      Sollentuna FK 1 (borta) Damjuniorer


      16:00
    • 14:00

      Träning BOIL P2014


      15:00
    • 14:30

      Rotebro IS FF 1 (borta) P2008


      16:30
    • 15:00

      Bollstanäs SK Gul (hemma) P2007


      17:00
    • 15:30

      Danderyds SK FF Blå (borta) F2010


      17:00
    • 16:30

      Ursvik IK Svart (hemma) F2007/2008


      18:00
    • 17:30

      Ängby IF Grön (borta) F2009


      18:45
    • 18:00

      IF Brommapojkarna 1 (hemma) Damjuniorer


      19:45
    • 18:15

      BP Ungdom (borta) PA 17


      20:45
    • 19:00

      Djurgårdens IF FF 18 (borta) P2013


      21:00
    • 20:00

      Enebybergs IF (hemma) P19


      22:00
  • 10Mån
    v.19
  • 11Tis
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning P2012


      18:15
    • 17:00

      Träning P19


      18:15
    • 17:00

      Träning P2007


      18:15
    • 18:00

      Träning PA 16


      19:30
    • 18:00

      Träning F2007/2008


      19:30
    • 18:15

      Träning PA 17


      19:30
    • 18:15

      Träning P2011


      19:30
    • 19:15

      Träning P2010


      20:45
    • 20:00

      Träning PA 19


      22:00
  • 12Ons
  • 13Tor
    • Heldag

      Träningsläger F15

    • 10:00

      Kristihimmelsfärdscamp "Vallen -21" P2009


      13:00
    • 11:00

      Viggbyholms IK FF Vit (borta) F2007/2008


      13:00
    • 12:00

      Djurgårdens IF FF (hemma) PA 17


      14:30
    • 12:00

      Solna FC (borta) P19


      14:00
    • 15:00

      Vasalund IF (hemma) PA 19


      17:00
    • 16:45

      Träning P2008


      18:25
    • 17:00

      Träning P2013


      18:15
    • 18:00

      Träning Damjuniorer


      19:30
    • 19:30

      Träning PA 17


      20:45
    • 20:30

      Träning PA 16


      22:00
    • 20:30

      Träning P16


      22:00
    • 20:30

      Träning Herr


      22:00
  • 14Fre
    • Heldag

      Träningsläger F15

    • 09:30

      Träning P2008


      11:00
    • 10:00

      Kristihimmelsfärdscamp "Vallen -21" P2009


      13:00
    • 16:45

      Rotationsträning F06 F2007/2008


      18:15
    • 17:00

      Träning PA 17


      18:15
    • 17:00

      Träning PA 19


      18:15
    • 17:45

      Träning P15


      19:30
    • 18:00

      Träning PA 16


      19:30
  • 15Lör
    • Heldag

      Träningsläger F15

    • 09:30

      Bollstanäs SK Gul (hemma) P15


      11:30
    • 10:00

      Matcher mot Viggan P2012


      12:00
    • 14:00

      Banjul FC (hemma) Herr


      16:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Träningsläger F15


      19:00
    • 09:00

      Träning BOIL F2016


      10:00
    • 09:00

      Träning P2013


      10:00
    • 09:55

      Träning P2012


      11:00
    • 10:00

      Träning BOIL P2016


      11:00
    • 10:00

      Bro IK (hemma) P19


      12:00
    • 11:00

      Träning F2011


      12:00
    • 11:00

      Träning F2012


      12:00
    • 11:00

      Träning BOIL F2015


      12:00
    • 11:00

      Träning F2013


      12:00
    • 12:00

      Djurgårdens IF FF 1 (borta) Damjuniorer


      14:00
    • 12:00

      Sollentuna FK Mitt 2 (hemma) P2008


      14:00
    • 12:00

      Enebybergs IF 2 (borta) P2008


      14:00
    • 12:00

      Träning BOIL P2015


      13:00
    • 13:00

      Träning BOIL F2014


      14:00
    • 13:30

      Täby FK 31 (hemma) P2008


      15:30
    • 14:00

      Träning BOIL P2014


      15:00
    • 15:00

      AIK FF 5 (borta) P2007


      17:00
    • 15:00

      IFK Viksjö 2 (hemma) P2007


      17:00
    • 16:00

      Hammarby IF FF (hemma) PA 19


      18:00
    • 16:00

      IFK Österåker FK 2 (borta) P15


      18:00
    • 16:30

      Täby FK Dam J (borta) Damjuniorer


      18:30
    • 16:30

      Täby FK 2 (hemma) F2007/2008


      18:30
  • 17Mån
    v.20
  • 18Tis
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning P2012


      18:15
    • 17:00

      Träning P19


      18:15
    • 17:00

      Träning P2007


      18:15
    • 18:00

      Träning PA 16


      19:30
    • 18:00

      Träning F2007/2008


      19:30
    • 18:15

      Träning PA 17


      19:30
    • 18:15

      Träning P2011


      19:30
    • 19:15

      Träning P2010


      20:45
    • 20:00

      Träning PA 19


      22:00
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 16:35

      Träning F15


      18:15
    • 16:45

      Rotationsträning F06 F2007/2008


      18:15
    • 17:00

      Träning PA 17


      18:15
    • 17:00

      Träning PA 19


      18:15
    • 17:45

      Träning P15


      19:30
    • 18:00

      Träning PA 16


      19:30
    • 18:00

      Enebybergs IF 3 (hemma) P2013


      20:00
    • 18:00

      Runby IF Blå (hemma) P2012


      20:00
    • 19:00

      FC Djursholm Svart (hemma) P2013


      21:00
    • 19:00

      IFK Lidingö FK 10 blå (hemma) F2012


      21:00
    • 20:00

      Täby FK 1 (borta) F2007/2008


      22:00
  • 22Lör
    • 09:00

      IFK Stocksund (hemma) F2010


      11:00
    • 09:00

      Bollstanäs SK Svart (borta) P2013


      11:00
    • 09:00

      Kallhälls FF (hemma) P2010


      10:00
    • 09:00

      Match F2011


      10:00
    • 09:00

      Åkersberga BK Grön (borta) F2011


      11:00
    • 09:30

      IFK Vaxholm BLÅ 2 (borta) P2012


      11:30
    • 10:00

      Rydbo IF Röd (hemma) P2013


      12:00
    • 10:00

      Åkersberga FC 2 (borta) P2013


      12:00
    • 10:00

      Täby FK 61 (borta) P2012


      12:00
    • 10:00

      Bollstanäs SK Grön (hemma) P2012


      12:00
    • 10:00

      Spånga IS FK (hemma) PA 16


      12:00
    • 10:15

      Sollentuna FK Vallen 2 (hemma) F2010


      12:15
    • 10:15

      IFK Österåker FK 4 (borta) P2009


      12:15
    • 10:15

      IFK Stocksund 1 (hemma) P2011


      12:15
    • 11:30

      IF Brommapojkarna (borta) PA 19


      13:30
    • 11:30

      Sollentuna FK Silver 2 (hemma) P2010


      13:30
    • 11:30

      Kista SC KFUM Röd (hemma) P2011


      13:30
    • 11:30

      Danderyds SK FF Röd (borta) P2011


      13:30
    • 11:30

      Vallentuna BK DF 3 (hemma) F2009


      13:30
    • 12:00

      IFK Österåker FK 1 (borta) F2013


      14:00
    • 12:30

      Sollentuna FK Kärrdal (borta) F2010


      14:30
    • 12:45

      Bällsta FF Lila (hemma) P2010


      14:45
    • 12:45

      Enebybergs IF 3 (hemma) F2009


      14:45
    • 13:45

      Viggbyholms IK FF Gul (borta) P2011


      15:45
    • 14:00

      Spånga IS FK 6 (hemma) P2009


      16:00
    • 15:15

      Enebybergs IF 3 (hemma) P2009


      17:15
    • 16:00

      Edessa Syrianska KIF (borta) Herr


      18:00
    • 16:00

      IFK Österåker FK 1 (borta) P15


      18:00
    • 16:30

      Täby FK 32 (borta) F2009


      18:30
  • 23Sön
    • 00:00

      Hammarby IF FF (borta) PA 17


      01:00
    • 09:00

      Träning BOIL F2016


      10:00
    • 09:00

      Ursvik IK Svart (hemma) P15


      11:00
    • 09:00

      Träning P2013


      10:00
    • 09:55

      Träning P2012


      11:00
    • 10:00

      Träning BOIL P2016


      11:00
    • 10:30

      IF Brommapojkarna 5 (hemma) F15


      12:30
    • 11:00

      Träning F2011


      12:00
    • 11:00

      Träning F2012


      12:00
    • 11:00

      Träning BOIL F2015


      12:00
    • 11:00

      Träning F2013


      12:00
    • 11:15

      Sollentuna FK Vaxmora (borta) P2010


      13:15
    • 12:00

      Kista SC KFUM 1 (hemma) P16


      14:00
    • 12:00

      Träning BOIL P2015


      13:00
    • 13:00

      Sollentuna FK Norrv. 1 (borta) P2008


      15:00
    • 13:00

      Träning BOIL F2014


      14:00
    • 13:30

      Danderyds SK FF Blå (hemma) P2008


      15:30
    • 13:30

      Sollentuna FK Hel. 1 (borta) P2010


      15:30
    • 14:00

      IK Sirius FK (borta) PA 17


      16:00
    • 14:00

      Kungsängens IF 1 (hemma) Damjuniorer


      16:00
    • 14:00

      Danderyds SK FF Blå (borta) Damjuniorer


      16:00
    • 14:00

      Träning BOIL P2014


      15:00
    • 14:30

      Ekerö IK 2 (borta) P2007


      16:30
    • 15:00

      Ekerö IK (borta) Damjuniorer


      17:00
    • 15:15

      FC Djursholm (borta) F2013


      17:15
    • 15:30

      Bollstanäs SK Vit (borta) P2008


      17:30
    • 16:00

      Täby FK 1 (hemma) Damjuniorer


      18:00
    • 16:30

      Sollentuna FK Nord 2 (hemma) P2007


      18:30
    • 18:00

      Sanktan P2008


      19:00
    • 20:00

      Viggbyholms IK FF (borta) P19


      22:00
  • 24Mån
    v.21
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning P2010


      18:15
    • 17:00

      Träning F2013


      18:15
    • 17:00

      Träning F2010


      18:15
    • 17:00

      Träning F2011


      18:15
    • 17:00

      Träning F2012


      18:15
    • 17:00

      Träning P19


      18:15
    • 17:00

      Lagfotografering F2013


      17:30
    • 17:45

      Träning P2008


      19:40
    • 17:50

      Träning F15


      19:30
    • 18:00

      Träning F2007/2008


      19:30
    • 18:00

      Träning F2009


      19:15
    • 18:15

      Träning P2011


      19:30
    • 18:50

      Lagfotografering P2010


      19:00
    • 19:10

      Träning P2007


      20:45
    • 19:15

      Träning Damjuniorer


      20:45
    • 19:30

      Träning P2009


      21:00
    • 20:15

      Träning P15


      22:00
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:35

      Träning F15


      18:15
    • 16:45

      Rotationsträning F06 F2007/2008


      18:15
    • 17:00

      Träning PA 17


      18:15
    • 17:00

      Träning PA 19


      18:15
    • 17:45

      Träning P15


      19:30
    • 18:00

      Danderyds SK FF Röd (hemma) F2013


      20:00
    • 18:00

      Träning PA 16


      19:30
    • 18:00

      IFK Vaxholm BLÅ (hemma) P2013


      20:00
    • 19:00

      Bollstanäs SK Svart (hemma) P2012


      21:00
    • 19:00

      Värtans IK röd 2 (hemma) P2012


      21:00
  • 29Lör
    • 09:30

      Vasalund IF U1 (hemma) P15


      11:30
    • 10:00

      Täby FK 41 (hemma) F2013


      12:00
    • 10:00

      Runby IF Blå (hemma) P2013


      12:00
    • 10:00

      Åkersberga BK Grön (borta) P2012


      12:00
    • 10:00

      AIK FF 6 (borta) P2011


      12:00
    • 10:15

      Spånga IS FK 4 (hemma) F2010


      12:15
    • 10:15

      IF Brommapojkarna 23 (borta) P2009


      12:15
    • 10:15

      Bollstanäs SK Blå (hemma) P2010


      12:15
    • 11:00

      Hammarby IF FF 2002 (hemma) Damjuniorer


      13:00
    • 11:00

      Täby FK 51 (borta) P2013


      13:00
    • 11:15

      Väsby FF 1 (borta) P2010


      13:15
    • 11:30

      IFK Lidingö FK 8 vit (hemma) P2010


      13:30
    • 11:30

      IF Brommapojkarna 8 (borta) P2011


      13:30
    • 11:30

      IFK Lidingö FK 19 (hemma) P2011


      13:30
    • 11:30

      FC Djursholm 2 (hemma) F2009


      13:30
    • 11:30

      IFK Vaxholm 1 (borta) F2009


      13:30
    • 11:45

      IF Brommapojkarna 11 (borta) P2009


      13:45
    • 12:00

      Åkersberga FC 1 (borta) P2013


      14:00
    • 12:45

      Vallentuna BK 1 (hemma) P2009


      14:45
    • 12:45

      Bollstanäs SK F11/P11 (hemma) P2011


      14:45
    • 12:45

      Träning F2011


      13:45
    • 12:45

      Ängby IF 2 (hemma) F2011


      14:45
    • 14:00

      Bollstanäs SK (hemma) Herr


      16:00
    • 14:00

      Sollentuna FK Viby 1 (hemma) P2009


      16:00
    • 14:30

      Bele Barkarby FF 2 (hemma) P2007


      16:30
    • 16:00

      Sollentuna FK Akademi2 (borta) F15


      18:00
    • 16:30

      Bollstanäs SK F10/P10 (borta) F2010


      18:30
    • 16:30

      Bollstanäs SK (borta) P2010


      17:30
    • 17:00

      Bollstanäs SK Grön (borta) Damjuniorer


      19:00
    • 17:00

      Åkersberga BK Svart (borta) P16


      19:00
  • 30Sön
    • 08:30

      Norrtulls SK 1 (borta) P15


      10:30
    • 08:45

      Viggbyholms IK FF röd (borta) F2010


      10:45
    • 09:00

      Träning BOIL F2016


      10:00
    • 09:00

      Täby FK 61 (borta) P2008


      11:00
    • 09:00

      Sanktan P2008


      19:00
    • 09:00

      Danderyds SK FF Röd (borta) P2013


      11:00
    • 09:00

      Täby FK 31 (borta) F2012


      11:00
    • 09:00

      Träning P2013


      10:00
    • 09:55

      Träning P2012


      11:00
    • 10:00

      Träning BOIL P2016


      11:00
    • 10:00

      Karlbergs BK (hemma) Damjuniorer


      12:00
    • 11:00

      Träning F2011


      12:00
    • 11:00

      Träning F2012


      12:00
    • 11:00

      Träning BOIL F2015


      12:00
    • 11:00

      Träning F2013


      12:00
    • 12:00

      IFK Vaxholm 1 (hemma) P2008


      14:00
    • 12:00

      Bällsta FF Svart (borta) P2007


      14:00
    • 12:00

      Träning BOIL P2015


      13:00
    • 13:00

      Hammarby IF FF (hemma) PA 17


      15:00
    • 13:00

      Träning BOIL F2014


      14:00
    • 13:30

      IFK Lidingö FK 2 (hemma) P2008


      15:30
    • 14:00

      Täby FK (borta) P19


      16:00
    • 14:00

      Vallentuna BK 3 (borta) P2012


      16:00
    • 14:00

      Träning BOIL P2014


      15:00
    • 15:00

      IF Brommapojkarna 4 (hemma) F2007/2008


      17:00
    • 15:00

      Sundbybergs IK Lila (borta) P2010


      17:00
    • 16:00

      Täby FK (hemma) PA 19


      18:00
    • 16:00

      Djurgårdens Talangfotbollsförening 1 (borta) PA 16


      18:00
    • 16:30

      IFK Österåker FK 1 (hemma) F2007/2008


      18:30
    • 18:00

      Vasalunds IF (hemma) Damjuniorer


      20:00
  • 31Mån
    v.22