Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Frej Täby Fotboll

Följ

IK Frej Täby Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IK Frej Täby Fotboll
Välj lag

December 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.48
    • 10:30

      Rimbo IF (hemma) P05


      11:30
    • 11:00

      Kälvesta IOFF FK F07 (hemma) F07


      12:30
    • 12:00

      Täby FK 22 (hemma) P09


      13:00
    • 12:00

      Täby FK 71 (hemma) P09


      13:00
    • 12:00

      Hammarby IF Fotboll (hemma) P05


      13:00
    • 13:00

      IFK Stocksund (U19) (hemma) U19


      15:00
    • 13:30

      IF Brommapojkarna (borta) P03


      15:30
    • 13:30

      IF Brommapojkarna (U16) (borta) U16


      15:30
    • 14:30

      Träningsmatch P08


      15:30
  • 2Sön
    • 08:30

      Träning BOIL P-13


      09:30
    • 09:30

      Träning BOIL F-13


      10:30
    • 09:45

      Vinteravslutning & Mammamatch P09


      11:00
    • 10:30

      Träning BOIL P-12


      11:30
    • 10:30

      Djurgårdens IF FF (hemma) P04


      13:00
    • 11:30

      Träning P06


      13:00
    • 11:30

      Träning BOIL F-12


      12:30
    • 14:30

      Träning F11


      15:30
    • 15:30

      Träning P11


      16:30
    • 18:15

      Träning F06


      19:30
    • 19:00

      Träning P05


      20:00
  • 3Mån
    v.49
    • 16:00

      Träning Inomhusakademi


      17:00
    • 16:45

      Träning U19


      18:30
    • 16:45

      Träning U17


      18:25
    • 17:15

      Träning F06


      18:45
    • 17:30

      Träning P07


      18:45
    • 18:00

      Träning F04


      19:45
    • 18:15

      Träning F08


      20:00
    • 18:30

      Träning F05


      20:00
    • 18:30

      Spelarmöte U19


      19:00
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 18:40

      Träning F07


      20:00
    • 19:15

      Träning P03


      20:55
    • 19:30

      Träning P04


      20:45
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 18:00

      Träning F16-19


      19:40
    • 18:30

      Träning P05


      20:00
    • 19:15

      Träning U17


      20:55
    • 19:30

      Spelarmöte F16-19


      20:00
    • 20:00

      Träning U19


      22:15
  • 5Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 16:45

      Träning P03


      19:00
    • 17:15

      Träning P04


      18:45
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 18:00

      Inställd träning F05


      19:00
    • 18:00

      Träning F16-19


      19:40
    • 18:40

      Träning F07


      20:00
    • 18:40

      Träning F08


      20:00
    • 18:45

      Förädramöte P03


      20:00
  • 6Tor
    • 16:45

      Träning F16-19


      18:25
    • 16:45

      Träning U19


      18:30
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 17:30

      Träning F10


      18:45
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
    • 18:45

      Träning P07


      20:00
    • 18:45

      Träning P09


      20:00
    • 18:45

      Träning F06


      19:45
    • 19:15

      Träning U17


      20:55
    • 19:15

      Träning F04


      21:00
    • 19:20

      Träning P06


      21:00
  • 7Fre
    • 16:45

      Träning U19


      18:15
    • 16:45

      Träning U17


      18:10
    • 17:45

      Träning P03


      19:10
  • 8Lör
    • 09:30

      Ledarmöte P05 P05


      11:00
    • 11:45

      Bollstanäs (hemma) F07


      16:20
    • 11:45

      IK Frej (hemma) F08


      16:20
    • 12:00

      F07 (hemma) F07


      13:00
    • 12:00

      Intern Träningsmatch F06


      13:00
    • 13:00

      Eskilstuna City FK (U17) (hemma) U17


      15:00
  • 9Sön
    • 08:30

      Träning BOIL P-13


      09:30
    • 09:30

      Träning BOIL F-13


      10:30
    • 09:45

      Träning P09


      11:00
    • 10:30

      Träning BOIL P-12


      11:30
    • 10:30

      AIK (hemma) P04


      13:00
    • 11:30

      Träning P06


      13:00
    • 11:30

      Träning BOIL F-12


      12:30
    • 13:30

      Träning F09


      14:30
    • 14:30

      Träning F11


      15:30
    • 15:30

      Träning P11


      16:30
    • 17:15

      Avslutning F07


      20:30
    • 18:15

      Träning F06


      19:30
    • 19:30

      Träning P05


      20:30
  • 10Mån
    v.50
    • 16:00

      Träning Inomhusakademi


      17:00
    • 16:45

      Träning U17


      18:25
    • 17:15

      Träning F06


      18:45
    • 17:30

      Träning P07


      18:45
    • 18:00

      Träning F04


      19:45
    • 18:15

      Träning F08


      20:00
    • 18:30

      Träning F05


      20:00
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 18:30

      Spelarmöte P04


      19:15
    • 18:40

      Träning F07


      20:00
    • 19:15

      Träning P03


      20:55
    • 19:30

      Träning P04


      20:45
    • 20:30

      Träning U19


      22:15
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 18:00

      Träning F16-19


      19:40
    • 18:30

      Träning P05


      20:00
    • 19:15

      Träning U17


      20:55
    • 20:00

      Träning U19


      22:15
  • 12Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 16:45

      Träning P03


      19:00
    • 17:15

      Träning P04


      18:45
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 17:30

      Träning P10


      18:15
    • 18:00

      Träning F05


      19:30
    • 18:00

      Träning F16-19


      19:40
    • 18:15

      Säsongsavslutning P10


      18:45
    • 18:40

      Träning F07


      20:00
    • 18:40

      Träning F08


      20:00
    • 19:30

      Ledarmöte Dam/Flick 2019 F04


      21:00
  • 13Tor
    • 16:45

      Träning F16-19


      18:25
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 17:30

      Träning F10


      18:45
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
    • 18:30

      Styrelsemöte Frej Fotboll IK Frej Täby Fotboll


      21:00
    • 18:45

      Träning P09


      20:00
    • 18:45

      Träning F06


      19:45
    • 18:45

      Träning P07


      20:00
    • 19:15

      Träning F04


      20:45
    • 19:15

      Träning U17


      20:55
    • 19:20

      Träning P06


      21:00
  • 14Fre
    • 16:30

      Träning P03


      18:00
    • 16:45

      Träning U17


      18:10
    • 19:00

      Bemanning på Luciacupen P10


      00:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Bemanning på Luciacupen P10

    • 09:00

      Luciacupen Inomhusturnering P11


      16:00
    • 09:00

      Luciacupen 2018 - P11 Luciacupen


      19:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Bemanning på Luciacupen P10


      19:30
    • Heldag

      Luciacupen P10

    • 08:30

      Träning BOIL P-13


      09:30
    • 09:00

      Luciacupen 2018 - P10 Luciacupen


      19:00
    • 09:30

      Träning BOIL F-13


      10:30
    • 09:45

      Träning P09


      11:00
    • 10:30

      Träning BOIL P-12


      11:30
    • 11:30

      Träning BOIL F-12


      12:30
    • 11:30

      Träning P06


      13:00
    • 12:50

      Vallentuna BK DF (hemma) F07


      14:30
    • 13:30

      Träning F09


      14:30
    • 14:30

      Träning F11


      15:30
    • 18:00

      Sollentuna FK Helenelund - IK Frej F06


      19:00
    • 19:30

      Träning P05


      20:30
  • 17Mån
    v.51
  • 18Tis
    • 18:30

      Ledarmöte P07


      20:00
    • 19:15

      Träning U17


      20:55
  • 19Ons
    • 17:15

      Träning P04


      18:45
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 18:40

      Träning F08


      20:00
  • 20Tor
    • 18:45

      Träning F06


      19:45
    • 19:15

      Träning U17


      20:55
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning P03


      18:00
    • 16:45

      Träning U17


      18:10
  • 22Lör
    • 15:00

      Träningsmatch P08


      16:00
  • 23Sön
    • 12:00

      Packa matkassar U19


      13:00
    • 13:00

      Packa matkassar U19


      14:00
    • 14:00

      Packa matkassar U19


      15:00
    • 15:00

      Packa matkassar U19


      16:00
  • 24Mån
    v.52
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 09:00

      Annandagsboll P08


      11:00
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning F07


      18:30
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 17:00

      Träning F07


      18:30
  • 31Mån
    v.1
    • 09:00

      Nyårsboll P08


      11:00
    • 11:00

      Nyårsfotboll U19


      13:00