Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Frej Täby Fotboll

Följ

IK Frej Täby Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
    • 14:00

      Intresseanmälan P02


      00:00
    • 18:30

      Träning F07


      20:00
    • 18:40

      Träning F08


      20:00
    • 19:00

      Träning P04


      20:45
  • 2Tor
    • 00:00

      Intresseanmälan P02


      19:00
    • 10:00

      Träning U17


      12:00
    • 15:45

      Träning U19


      17:00
    • 16:45

      Träning F03


      18:15
    • 19:15

      Träning F04


      20:45
    • 19:30

      Träning Damfotboll


      20:45
  • 3Fre
    • Heldag

      Norrtälje Sommarcup P04

    • 06:00

      Prel - Svennis Cup P05


      00:00
    • 12:00

      Träning U17


      14:00
    • 20:45

      Träning U19


      22:00
  • 4Lör
    • Heldag

      Norrtälje Sommarcup P04

    • Heldag

      Prel - Svennis Cup P05

  • 5Sön
    • Heldag

      Norrtälje Sommarcup P04

    • 00:00

      Prel - Svennis Cup P05


      19:00
    • 10:00

      Träning P03


      11:40
    • 14:00

      IK Brage (borta) U17


      16:00
    • 14:30

      Träningsmatch P08


      15:30
    • 18:00

      Upptaktsträff med bad F03


      20:30
  • 6Mån
    v.32
    • 17:45

      Träning P02


      19:30
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
    • 18:15

      Träning F08


      20:00
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 18:40

      Träning F07


      20:00
    • 19:15

      Träning F05


      20:45
    • 19:15

      Träning P03


      20:55
    • 19:15

      Träning F04


      20:45
    • 19:30

      Huddinge IF (borta) U19


      21:30
  • 7Tis
    • 16:45

      Träning U19


      18:15
    • 18:00

      Träning F04


      19:30
    • 18:00

      Träning F05


      19:30
    • 18:30

      Träning P05


      20:00
    • 19:15

      Träning F03


      20:45
    • 19:30

      Träning Damfotboll


      20:45
    • 20:00

      Träning U17


      22:15
  • 8Ons
    • 16:45

      Träning P03


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 18:00

      Träning F03


      19:30
    • 18:40

      Träning F07


      20:00
    • 18:40

      Träning F08


      20:00
    • 18:45

      Träning F06


      20:00
    • 18:45

      Träning P06


      20:30
    • 19:00

      Träning P04


      20:45
    • 19:15

      Träning U17


      21:00
    • 20:15

      Träning P02


      22:00
  • 9Tor
    • 16:45

      Träning U17


      18:45
    • 18:00

      Träning P03


      19:40
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
    • 19:15

      Träning F04


      20:45
    • 19:15

      Träning F05


      20:45
    • 19:15

      Träning F03


      20:45
    • 19:30

      Träning Damfotboll


      20:45
    • 19:45

      Träning P06


      21:00
    • 19:45

      Träning P05


      21:15
    • 20:45

      Träning U19


      22:00
  • 10Fre
    • 17:15

      Träning P05


      18:45
    • 17:30

      Träning P02


      19:30
    • 17:40

      Nacka FC (borta) F07


      19:00
    • 20:00

      Västerås SK FK (hemma) U17


      22:00
    • 20:45

      Träning U19


      22:00
  • 11Lör
    • Heldag

      Träning P03

    • 08:20

      Intresseanmälan träningsläger F05


      00:00
    • 09:30

      Träningsläger Nyköping F05


      00:00
    • 10:15

      IFK Stocksund Orange (hemma) P05


      12:15
    • 11:00

      Träningsmatcher P10


      13:00
    • 11:30

      AIK FF 10 (hemma) P05


      13:30
    • 11:50

      IF Brommapojkarna (hemma) F07


      12:50
    • 12:00

      Kista SC KFUM 2 (hemma) P04


      14:00
    • 14:00

      Forssa BK (hemma) U19


      16:00
    • 14:30

      Träning P06


      16:30
    • 15:10

      HJK (borta) F07


      16:10
  • 12Sön
    • Heldag

      Träning P03

    • 00:00

      Intresseanmälan träningsläger F05


      17:30
    • 00:00

      Träningsläger Nyköping F05


      19:30
    • Heldag

      Tillgänglighet P02

    • 08:40

      FC Rosengård (hemma) F07


      10:00
    • 09:00

      Telge-cupen P08


      16:00
    • 09:45

      Träning P09


      11:00
    • 11:00

      Träning P11


      12:00
    • 13:30

      Arenastyrka F03


      19:00
    • 13:30

      IF Brommapojkarna (borta) F07


      14:15
    • 14:00

      Bollkallar P05


      17:00
    • 14:15

      Matchmaskotar Herrlaget P11


      15:15
    • 15:30

      Träning P06


      16:30
  • 13Mån
    v.33
    • 16:45

      Träning U17


      18:30
    • 16:45

      Träning U19


      18:15
    • 17:15

      Träning F06


      18:45
    • 17:30

      Träning F11


      18:30
    • 17:45

      Träning P02


      19:30
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
    • 18:15

      Träning F07


      20:00
    • 18:15

      Träning F08


      20:00
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 18:30

      Teori U19


      19:30
    • 19:15

      Träning F04


      20:45
    • 19:15

      Träning P03


      20:55
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 16:45

      Träning P03


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 18:00

      Träning F05


      19:30
    • 18:00

      Träning F03


      19:30
    • 18:40

      Träning F07


      20:00
    • 18:40

      Träning F08


      20:00
    • 18:45

      Träning P06


      20:30
    • 18:50

      Ledarmöte P10


      20:30
    • 19:00

      Träning P04


      20:45
    • 20:00

      Enebybergs IF (borta) Damfotboll


      22:00
    • 20:15

      Träning P02


      22:00
  • 16Tor
    • 16:45

      Träning U17


      18:45
    • 16:45

      Träning U19


      17:30
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 17:45

      Träningsmatch P08


      18:45
    • 18:00

      Träning P03


      19:40
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
    • 18:45

      Träning P09


      20:00
    • 18:45

      Träning P07


      20:00
    • 19:15

      Träning F04


      20:45
    • 19:15

      Träning F03


      20:45
    • 19:30

      Träning Damfotboll


      20:45
    • 19:45

      Träning P06


      21:00
    • 19:45

      Träning P05


      21:15
  • 17Fre
    • 16:45

      Träning U17


      18:15
    • 17:00

      Träning F09


      18:15
    • 17:15

      Träning P05


      18:45
    • 17:45

      Träning P03


      19:10
    • 20:45

      Träning U19


      22:00
  • 18Lör
    • 07:45

      Lidingös minicup P06


      12:00
    • 09:00

      Träning P06


      12:00
    • 09:30

      Viggbyholms IK FF (borta) P08


      10:30
    • 10:00

      Viggbyholms IK FF Vit (hemma) F07


      11:00
    • 10:15

      Enebybergs IF 1 (hemma) F05


      12:15
    • 11:00

      Runby IF 1 (hemma) F08


      13:00
    • 11:30

      Vasalunds Stockholm IF R (hemma) P05


      13:00
    • 11:45

      IFK Stocksund Blå (borta) F05


      13:45
    • 12:25

      Enebybergs IF (hemma) F07


      17:00
    • 12:30

      Enebybergs IF 2 (borta) F04


      14:00
    • 12:30

      Motståndare (hemma) P07


      13:30
    • 12:45

      IFK Lidingö FK 3 (hemma) P05


      14:45
    • 13:00

      IFK Österåker FK 2 (borta) P05


      15:00
    • 13:00

      Bele Barkarby FF 3 (borta) P04


      15:00
    • 13:00

      Åkersberga BK Vit (borta) P04


      15:00
    • 13:30

      Bollstanäs SK 1 (hemma) P03


      15:30
    • 16:00

      Ledarmöte P07


      17:00
    • 16:45

      Täby FK 61 (borta) P05


      18:45
  • 19Sön
    • Heldag

      Frej Kvarterscup/Täbymästerskapen P10

    • 08:00

      Kvarterscup Vikingavallen P11


      13:00
    • 08:00

      Stockancupen P08


      19:00
    • 08:00

      Nifencupen P08


      19:00
    • 09:00

      Träning F11


      13:00
    • 09:00

      Träning BOIL -13


      11:00
    • 09:00

      Många lag (hemma) P09


      16:00
    • 11:00

      Träning BOIL -12


      13:00
    • 11:30

      Täbymästerskapen/Kvarterscup F09


      15:30
    • 12:00

      IFK Österåker FK 2 (borta) P03


      14:00
    • 12:00

      Täby FK P09:10 (hemma) P09


      14:30
    • 12:25

      IK Frej Täby (hemma) P09


      14:25
    • 13:00

      Täbymästerskap! F10


      17:00
    • 13:00

      Träningsmatch IK Frej - Hanviken F06


      14:00
    • 13:30

      Motståndare (hemma) P07


      15:00
    • 14:30

      Danderyds SK 1 (borta) F04


      16:00
    • 16:00

      IFK Österåker FK 2 (hemma) F03


      18:00
    • 16:30

      FC Gute (borta) U19


      18:30
  • 20Mån
    v.34
    • 16:45

      Träning U19


      18:15
    • 16:45

      Träning U17


      18:30
    • 17:15

      Träning F06


      18:45
    • 17:30

      Träning P07


      18:45
    • 17:45

      Träning P02


      19:30
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
    • 18:15

      Träning F08


      20:00
    • 18:15

      Träning F07


      20:00
    • 18:30

      Träning F05


      20:00
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 19:15

      Träning P03


      20:55
    • 19:15

      Träning F04


      20:45
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 16:45

      Träning P03


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 18:00

      Tillslagsträning F05


      20:00
    • 18:00

      Träning F05


      19:30
    • 18:00

      Träning F03


      19:30
    • 18:15

      Träning P07


      19:45
    • 18:40

      Träning F07


      20:00
    • 18:40

      Träning F08


      20:00
    • 18:45

      Träning P06


      20:30
    • 19:00

      Träning P04


      20:45
    • 19:15

      Träning U17


      21:00
    • 20:00

      Djurgårdens IF FF 2 (hemma) P04


      22:00
    • 20:15

      Träning P02


      22:00
  • 23Tor
    • 16:45

      Träning U17


      18:45
    • 16:45

      Träning U19


      17:30
    • 16:45

      Träning F03


      18:15
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 17:45

      Träningsmatch P08


      18:45
    • 18:00

      Träning P03


      19:40
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
    • 18:45

      Träning P09


      20:00
    • 18:45

      Träning P07


      20:00
    • 19:15

      Träning F04


      20:45
    • 19:30

      Träning Damfotboll


      20:45
    • 19:45

      Träning P06


      21:00
    • 19:45

      Träning P05


      21:15
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning F09


      18:15
    • 17:15

      IFK Lidingö FK 16 vit (hemma) P10


      19:15
    • 17:15

      Täby FK 52 (hemma) P10


      19:15
    • 17:15

      Träning P05


      18:45
    • 17:30

      Enebybergs IF 2 (borta) F09


      19:30
    • 17:45

      Träning P03


      19:10
    • 18:00

      IFK Lidingö FK 5 vit (hemma) F09


      20:00
    • 18:00

      Bollstanäs SK 13 (hemma) P09


      18:45
    • 18:45

      Bollstanäs SK 12 (hemma) P09


      19:45
    • 18:45

      Täby FK 21 (hemma) F09


      20:45
    • 19:30

      IK Frej Täby FK 1 (hemma) P10


      21:30
    • 19:30

      Viggbyholms IK FF Vit (hemma) F10


      20:30
    • 19:45

      Täby United FC (borta) P06


      21:45
    • 20:00

      Tyresö FF (hemma) U17


      22:00
    • 20:45

      Träning U19


      22:00
  • 25Lör
    • 10:00

      Träningshelg P07


      00:00
    • 10:00

      Sollentuna FK 3 (hemma) F07


      12:00
    • 10:15

      Viggbyholms IK FF Vit (hemma) F05


      12:15
    • 10:30

      IFK Vaxholm 1 (borta) F07


      12:30
    • 11:00

      Täby FK 21 (hemma) P07


      13:00
    • 12:00

      Viggbyholms IK FF Vit (hemma) F04


      13:30
    • 12:45

      FC Djursholm 3 (hemma) P05


      14:45
    • 13:00

      Viggbyholms IK FF Blå (borta) P10


      15:00
    • 13:30

      FC Djursholm 2 (borta) F05


      15:30
    • 13:30

      IFK Vaxholm (hemma) P04


      15:30
    • 14:00

      Sollentuna FK 11 (hemma) P05


      16:00
    • 14:00

      Täby FK 31 (hemma) P08


      15:00
    • 14:00

      Bollstanäs SK 4 Grön (borta) P08


      15:00
    • 15:00

      Bollstanäs SK 11 (hemma) P08


      16:00
    • 15:15

      Rotebro IS FF 1 (hemma) P06


      17:15
    • 16:00

      Sollentuna FK 9 (borta) P04


      18:00
    • 16:00

      FC Djursholm 5 (hemma) P08


      17:00
    • 17:00

      Assyriska FF (borta) U19


      19:00
  • 26Sön
    • 00:00

      Träningshelg P07


      16:00
    • Heldag

      Tillgänglighet P02

    • 09:00

      Frejdagen F04


      20:00
    • 09:00

      Frejdagen P05


      20:00
    • 09:00

      Danderyds SK 2 (borta) F10


      10:00
    • 09:00

      Täby FK 71 (borta) P09


      11:00
    • 09:00

      Träning BOIL -13


      11:00
    • 09:00

      Frejdagen F03


      20:00
    • 09:30

      Bro IK (hemma) F04


      11:30
    • 09:45

      Träning P09


      11:00
    • 10:00

      Enebybergs IF 1 (borta) F07


      12:00
    • 10:00

      IFK Österåker FK 1 (borta) F08


      12:00
    • 10:15

      Danderyds SK 2 (borta) P06


      12:15
    • 10:15

      Enskede IK Gul (borta) P03


      12:15
    • 11:00

      Täby FK 62 Mix (borta) P07


      13:00
    • 11:00

      Träning P11


      12:00
    • 11:00

      Träning BOIL -12


      13:00
    • 11:15

      Bollstanäs SK 12 (borta) P06


      13:15
    • 12:00

      IFK Viksjö 1 (borta) P05


      14:00
    • 12:00

      Bällsta FF 1 (borta) P09


      13:00
    • 13:00

      Täby FK 43 (borta) P08


      14:00
    • 13:30

      Arenastyrka U19


      15:00
    • 14:15

      Sollentuna FK 2 (borta) P02


      16:15
    • 14:15

      Mascotar F07


      15:10
    • 14:30

      Stuvsta IF 1 (borta) F03


      16:30
    • 15:00

      Sollentuna FK 6 (hemma) F06


      16:00
    • 16:15

      Stockholms IF Midia 1 (borta) P05


      18:15
    • 18:00

      Rotebro IS FF (hemma) Damfotboll


      20:00
    • 18:30

      Rotebro IS FF 1 (borta) P03


      20:30
  • 27Mån
    v.35
    • 16:45

      Träning U17


      18:30
    • 16:45

      Träning U19


      18:15
    • 17:15

      Träning F06


      18:45
    • 17:30

      Träning P07


      18:45
    • 17:45

      Träning P02


      19:30
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
    • 18:15

      Träning F08


      20:00
    • 18:15

      Träning F07


      20:00
    • 18:30

      Träning F05


      20:00
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 19:15

      Träning P03


      20:55
    • 19:15

      Träning F04


      20:45
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 16:45

      Träning P03


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 18:00

      Träning F05


      19:30
    • 18:00

      Träning F03


      19:30
    • 18:15

      Träning P07


      19:45
    • 18:40

      Träning F07


      20:00
    • 18:40

      Träning F08


      20:00
    • 18:45

      Träning P06


      20:30
    • 19:00

      Träning P04


      20:45
    • 19:15

      Träning U17


      21:00
    • 20:15

      Träning P02


      22:00
  • 30Tor
    • 16:45

      Träning U17


      18:45
    • 16:45

      Träning U19


      17:30
    • 16:45

      Träning F03


      18:15
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 18:00

      Träning P03


      19:40
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
    • 18:45

      Träning P09


      20:00
    • 18:45

      Träning P07


      20:00
    • 19:15

      Träning F04


      20:45
    • 19:30

      Träning Damfotboll


      20:45
    • 19:45

      Träning P06


      21:00
    • 19:45

      Träning P05


      21:15
  • 31Fre
    • 17:00

      Träning F09


      18:15
    • 17:15

      Bollstanäs SK 31 (hemma) P10


      19:15
    • 17:15

      Träning P05


      18:45
    • 17:45

      Träning P03


      19:10
    • 18:00

      Träning P03


      19:00
    • 18:00

      Karlbergs BK (hemma) U19


      20:00
    • 18:00

      Täby FK 32 (hemma) F09


      20:00
    • 18:00

      Brottby SK 1 (hemma) P09


      19:00
    • 18:45

      Erikslunds KF Grön (hemma) F10


      19:45
    • 19:30

      Enebybergs IF 4 (hemma) P09


      21:30
    • 19:30

      Enebybergs IF 3 (hemma) P10


      21:30