Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Frej Täby Fotboll

Följ

IK Frej Täby Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • 16:45

      Träning PA 17


      18:25
    • 17:00

      Träning PA 19


      18:15
    • 17:45

      Träning P15


      19:30
    • 18:00

      Viggbyholms IK FF Grön (hemma) P2013


      20:00
    • 18:00

      Erikslunds KF Grön (hemma) P2012


      19:00
    • 19:00

      IFK Stocksund R (hemma) P2012


      20:00
    • 19:00

      IFK Stocksund Vit (hemma) F2012


      21:00
    • 19:30

      Täby FK 21 (borta) P2007


      21:30
    • 20:00

      Apollon Solna FK 1 (borta) PA 16


      22:00
    • 20:00

      Nattvandring P2007


      23:30
  • 2Lör
    • 09:00

      Danderyds SK FF Mix (hemma) F2010


      10:15
    • 09:00

      Danderyds SK (hemma) P2010


      10:30
    • 09:45

      IFK Vaxholm Vit 2 (borta) P2010


      11:45
    • 10:00

      AIK FF 5 (borta) P2009


      11:15
    • 10:00

      Täby FK 51 (hemma) F2013


      11:00
    • 10:00

      Danderyds SK FF 2 (hemma) P16


      12:00
    • 10:00

      Bollstanäs SK Orange (hemma) P2013


      12:00
    • 10:15

      Sollentuna FK Nord 2 (hemma) P2010


      12:15
    • 11:00

      IFK Vaxholm 2 (borta) F2010


      12:15
    • 11:00

      Match mot Lidingö (7vs7) P2012


      12:15
    • 11:30

      Erikslunds KF Grön (hemma) P2010


      13:30
    • 11:30

      Bollstanäs SK Brun (borta) P2010


      13:30
    • 11:30

      IFK Vaxholm 2 (hemma) P2011


      12:45
    • 11:30

      Viggbyholms IK FF Rosa (hemma) F2009


      12:45
    • 12:00

      Erikslunds KF Vit (borta) F2013


      13:00
    • 12:00

      Viggbyholms IK FF Svart (borta) P2013


      14:00
    • 12:45

      AIK FF 8 (hemma) P2009


      14:00
    • 12:45

      FC Djursholm 1 (hemma) P2011


      14:00
    • 12:45

      Erikslunds KF Grön (hemma) F2011


      14:45
    • 13:00

      Åkersberga BK Svart (borta) P2008


      15:00
    • 13:00

      Viggbyholms IK FF Röd (borta) P2013


      15:00
    • 13:30

      Täby FK 2 (borta) F15


      15:30
    • 14:00

      Norrtulls SK 2 (hemma) Damjuniorer


      16:00
    • 14:00

      IFK Vaxholm 2 (hemma) P2009


      15:15
    • 14:00

      IFK Lidingö FK 15 blå (borta) P2009


      15:15
    • 14:00

      Korv med bröd F2011


      16:00
    • 14:15

      Match mot Erikslund (7v7) P2012


      15:30
    • 14:30

      Sollentuna FK Hel. 1 (borta) P15


      16:30
    • 14:30

      Sollentuna FK Vax. 1 (borta) F2009


      15:45
    • 16:30

      Erikslunds KF Vit (borta) P2011


      17:45
    • 20:00

      Nattvandring P2007


      23:30
  • 3Sön
    • 08:45

      IFK Lidingö FK 5 vit (hemma) P15


      10:45
    • 09:00

      Träning BOIL F2016


      10:00
    • 09:00

      Träning P2013


      10:00
    • 09:00

      Träningsmatch Djurgårdens IF P2011


      10:15
    • 10:00

      Träning BOIL P2016


      11:00
    • 10:15

      Norrtulls SK (hemma) P19


      12:15
    • 10:30

      Brommapojkarna DFF 1 (borta) PA 16


      12:30
    • 11:00

      Runby IF Grön (borta) P2012


      12:00
    • 11:00

      Träning F2013


      12:00
    • 11:00

      Träning BOIL F2015


      12:00
    • 11:00

      Träning F2012


      12:00
    • 12:00

      IFK Lidingö FK 6 vit (hemma) F2010


      13:15
    • 12:00

      Träning BOIL P2015


      13:00
    • 13:00

      IK Sirius FK (hemma) PA 17


      15:00
    • 13:00

      IFK Österåker FK 1 (borta) P2007


      15:00
    • 13:00

      Rotebro IS FF 1 (borta) F2009


      14:15
    • 13:00

      Träning F2014


      14:00
    • 13:30

      Täby FK 42 (hemma) P2008


      15:30
    • 13:30

      Vasalund IF Svart (borta) P2007


      15:30
    • 14:00

      Vallentuna BK 1 (borta) P2012


      15:00
    • 14:00

      Träning P2014


      15:00
    • 15:00

      FC Djursholm (borta) Herr


      17:00
    • 15:00

      Bollstanäs SK Gul (hemma) P2008


      17:00
    • 15:15

      FC Djursholm Röd (borta) P2013


      17:15
    • 16:00

      Ängby IF (hemma) PA 19


      18:00
    • 16:30

      Enebybergs IF 2 (hemma) F2007/2008


      18:00
    • 17:45

      Karlbergs BK Gul (borta) P2011


      19:00
    • 19:30

      Årsta FF (borta) Damjuniorer


      21:30
  • 4Mån
    v.40
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 16:45

      Träning PA 17


      18:25
    • 17:00

      Träning F2007/2008


      18:15
    • 17:30

      Funktionär Asics High Five Damjuniorer


      19:30
    • 17:45

      Träning P15


      19:30
    • 18:00

      Träning PA 16


      19:30
    • 20:00

      Vallentuna BK (hemma) Herr


      22:00
    • 20:00

      Nattvandring P2007


      23:30
  • 9Lör
    • 08:30

      Bosönlägret 2021 P2009


      00:00
    • 08:30

      Träningsläger Bosön P2011


      00:00
    • 08:30

      Träning F2010


      19:00
    • 09:00

      Bosöläger P2010


      00:00
    • 10:00

      Viggbyholms IK FF svart (borta) P2008


      12:00
    • 10:00

      Sollentuna FK Vallen (borta) P2008


      12:00
    • 10:00

      Träning F2012


      15:00
    • 11:45

      Match mot Ekeby BK P2012


      13:00
    • 12:00

      Täby FK (borta) PA 19


      14:00
    • 12:00

      Bollstanäs SK Grön (hemma) F15


      14:00
    • 14:00

      FC Järfälla 2 (hemma) P15


      16:00
    • 14:30

      Sollentuna FK Mitt 1 (hemma) P2007


      16:30
    • 20:00

      Nattvandring P2007


      23:30
  • 10Sön
    • 00:00

      Bosönlägret 2021 P2009


      15:30
    • 00:00

      Träningsläger Bosön P2011


      15:30
    • 00:00

      Bosöläger P2010


      16:00
    • 08:30

      Träning F2010


      15:30
    • 09:00

      Träning BOIL F2016


      10:00
    • 09:00

      Träning P2013


      10:00
    • 10:00

      Träning BOIL P2016


      11:00
    • 11:00

      Träning F2013


      12:00
    • 11:00

      Träning BOIL F2015


      12:00
    • 12:00

      Djurgårdens IF FF 1 (borta) Damjuniorer


      14:00
    • 12:00

      IFK Lidingö FK 5 (hemma) P2008


      14:00
    • 12:00

      Träning BOIL P2015


      13:00
    • 13:00

      Hammarby IF FF (borta) PA 17


      15:00
    • 13:00

      Träning F2014


      14:00
    • 13:30

      IF Brommapojkarna 11 (hemma) P2007


      15:30
    • 14:00

      Träning P2014


      15:00
    • 14:00

      Träning P2014


      15:00
    • 15:00

      IFK Vaxholm 2 (hemma) F2007/2008


      16:30
    • 15:00

      Enebybergs IF 1 (borta) P16


      17:00
    • 15:30

      Match mot IFK Sollentuna P2012


      16:40
    • 15:45

      Skogås-Trångsunds FF (borta) PA 16


      17:30
    • 17:00

      Ursvik IK (borta) P19


      19:00
    • 17:30

      Täby FK 31 (borta) P15


      19:30
    • 17:50

      Damlagsmatch F2007/2008


      20:00
    • 18:00

      Ursvik IK (hemma) Damjuniorer


      20:00
  • 11Mån
    v.41
  • 12Tis
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning P2007


      18:20
    • 17:00

      Träning P2012


      18:15
    • 17:30

      Träning PA 17


      19:40
    • 18:00

      Träning PA 16


      19:30
    • 18:15

      Träning P2011


      19:30
    • 19:15

      Träning P2010


      20:45
    • 20:15

      Träning PA 19


      22:00
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 08:50

      Viksjö (hemma) P2009


      12:15
    • 09:30

      IFK Österåker FK (borta) P2010


      11:00
    • 10:00

      IFK Lidingö FK (hemma) P19


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch Viggbyholm 16/10 P2013


      12:00
    • 10:00

      Match mot Viggan (7 mot 7) P2012


      11:15
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 15 (borta) P2007


      14:00
    • 13:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK (hemma) PA 17


      15:00
    • 13:15

      Viksjö (hemma) P2009


      16:30
    • 14:00

      Djurgårdens IF FF (borta) PA 19


      16:00
    • 14:30

      Match mot TFK lag 10 (7vs7)) P2012


      15:30
    • 16:00

      Djurgårdens IF FF 2 (hemma) Damjuniorer


      18:00
    • 20:00

      Nattvandring P2007


      23:30
  • 17Sön
    • 09:00

      Träning BOIL F2016


      10:00
    • 09:00

      Träning P2013


      10:00
    • 10:00

      Spånga IS FK 2 (hemma) P16


      12:00
    • 10:00

      Träning BOIL P2016


      11:00
    • 10:30

      Viggbyholms IK FF grön (borta) P2008


      12:30
    • 10:30

      AIK FF 1 (borta) P15


      12:30
    • 11:00

      Träning F2013


      12:00
    • 11:00

      Träning BOIL F2015


      12:00
    • 11:00

      Träning F2012


      12:00
    • 12:00

      Bro IK Vit (borta) P2007


      14:00
    • 12:00

      Träning BOIL P2015


      13:00
    • 12:00

      Riala GOIF (borta) P2010


      13:00
    • 12:00

      IF Stockholms Fotbollsakademi (hemma) PA 16


      14:00
    • 13:00

      Träning F2014


      14:00
    • 13:30

      Bällsta FF Vit (hemma) P2008


      15:30
    • 14:00

      Täby FK 1 (hemma) Damjuniorer


      16:00
    • 14:00

      Träning P2014


      15:00
    • 14:00

      Brottby SK (borta) P2010


      15:15
    • 14:00

      Träning P2014


      15:00
    • 15:00

      IFK Österåker FK 1 (hemma) P2008


      17:00
    • 16:30

      Viggbyholms IK FF Röd (hemma) F2007/2008


      18:15
  • 18Mån
    v.42
  • 19Tis
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning P19


      18:15
    • 17:00

      Träning P2007


      18:20
    • 17:00

      Träning P2012


      18:15
    • 18:00

      Träning PA 16


      20:15
    • 18:00

      Träning PA 17


      19:40
    • 18:15

      Träning P2011


      19:30
    • 19:15

      Träning PA 19


      21:00
    • 19:15

      Träning P2010


      20:45
    • 19:30

      Ledarmöte P2007


      20:30
  • 20Ons
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning F2013


      18:15
    • 17:00

      Träning P19


      18:15
    • 17:00

      Träning P2010


      18:15
    • 17:00

      Träning F2012


      18:15
    • 17:50

      Träning F15


      19:30
    • 18:00

      Träning F2010


      19:30
    • 18:00

      Träning F2007/2008


      19:30
    • 18:00

      Träning F2009


      19:30
    • 18:15

      Träning F2011


      19:30
    • 18:15

      Träning P2011


      19:30
    • 19:15

      Träning Damjuniorer


      20:45
    • 19:15

      Träning P2008


      20:45
    • 19:30

      Träning P2009


      21:00
    • 20:00

      Rotebro IS FF (borta) P19


      22:00
    • 20:15

      Träning P15


      22:00
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:00

      Intresseanmälan till United Cup 11 mot 11 P2007


      19:00
    • 16:45

      Träning PA 17


      18:25
    • 17:00

      Träning PA 19


      18:15
    • 17:00

      Träning F2007/2008


      18:15
    • 17:00

      Träning F2009


      18:15
    • 17:45

      Träning P15


      19:30
    • 18:00

      Träning PA 16


      19:30
  • 23Lör
    • 09:00

      Vikingacupen P2011


      14:00
    • 10:30

      Brottby SK (borta) P2008


      12:30
    • 10:30

      Sundbybergs IK Grön (hemma) P15


      12:30
    • 12:00

      Vallentuna BK DF 1 (hemma) F15


      14:00
    • 13:00

      Kista SC (hemma) P2009


      15:30
    • 15:00

      Träning F2012


      16:30
    • 15:00

      Enebybergs IF (borta) P2010


      16:20
    • 16:00

      Hammarby IF FF 2002 (hemma) Damjuniorer


      18:00
    • 18:50

      Rönninge Salem Fotboll Svart (hemma) P2009


      20:45
  • 24Sön
    • Heldag

      Vikingacupen P2012

    • 08:00

      Slutspelsmotsåndare 1 (hemma) P2009


      19:00
    • 08:00

      Slutspelsmotståndare 2 (hemma) P2009


      19:00
    • 09:00

      Träning BOIL F2016


      10:00
    • 09:00

      Träning P2013


      10:00
    • 09:00

      Jämjö GoIF (hemma) P15


      12:00
    • 10:00

      Träning BOIL P2016


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch Enebybergs IF P2011


      11:15
    • 11:00

      Träning F2013


      12:00
    • 11:00

      Träning BOIL F2015


      12:00
    • 11:00

      Träning F2012


      12:00
    • 11:30

      Träningsmatch Enebybergs IF P2011


      12:45
    • 12:00

      Träning BOIL P2015


      13:00
    • 13:00

      Träning F2014


      14:00
    • 13:00

      IF Stockholms Fotbollsakademi (borta) PA 16


      15:00
    • 13:30

      IFK Österåker FK 2 (hemma) P2008


      15:30
    • 13:30

      Djurgårdens IF FF (borta) P2010


      15:00
    • 14:00

      Bele Barkarby FF (borta) PA 17


      16:00
    • 14:00

      Träning P2014


      15:00
    • 15:00

      Vällingby AIK 1 (hemma) P2007


      17:00
    • 16:00

      IFK Norrköping FK (hemma) PA 19


      18:00
    • 16:00

      Lagaktivitet - Svara snabbt F15


      19:00
    • 16:30

      Danderyds SK FF Röd (hemma) P2007


      18:30
    • 16:30

      Sollentuna FK Nord (borta) F2007/2008


      18:30
    • 17:00

      Enebybergs IF 2 (borta) Damjuniorer


      19:00
  • 25Mån
    v.43
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 16:45

      Träning PA 17


      18:25
    • 17:00

      Träning PA 19


      18:15
    • 17:00

      Träning F2007/2008


      18:15
    • 17:00

      Träning F2009


      18:15
    • 17:45

      Träning P15


      19:30
    • 18:00

      Träning PA 16


      19:30
    • 19:15

      United cup 11 mot 11 P2007


      21:30
  • 30Lör
    • Heldag

      Vikingacupen F2011

    • 08:00

      Exit Cup P2008


      17:00
    • 09:00

      Cup 9 vs 9 Bollstanäs F2009


      17:00
    • 10:00

      Träningsmatcher F2010


      13:00
    • 11:15

      United cup 11 mot 11 P2007


      17:30
    • 17:30

      FC Djursholm (borta) PA 19


      19:30
  • 31Sön
    • Heldag

      Vikingacupen F2011

    • Heldag

      Vikingacupen F2012

    • 09:00

      Träning P2013


      10:00
    • 09:00

      United cup 11 mot 11 P2007


      19:00
    • 11:00

      Träning F2013


      12:00
    • 11:00

      Träning F2012


      12:00
    • 14:00

      Västerås SK FK (hemma) PA 17


      16:00
    • 15:00

      IF VP Uppsala (hemma) P15


      17:30