Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Frej Täby Fotboll

Följ

IK Frej Täby Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning F2013


      18:15
    • 17:00

      Träning P19


      18:15
    • 17:00

      Träning P2010


      18:15
    • 17:00

      Träning F2012


      18:15
    • 18:00

      Träning F2010


      19:30
    • 18:00

      Träning F2009


      19:30
    • 18:15

      Träning P2011


      19:30
    • 18:15

      Träning F2011


      19:30
    • 19:15

      Träning Damjuniorer


      20:45
    • 19:15

      Träning P2008


      20:45
    • 19:30

      Träning P2009


      21:00
    • 20:05

      FC Djursholm 1 (borta) F15


      22:00
    • 20:15

      Träning P15


      22:00
  • 2Tor
    • 16:00

      Träning P2012


      17:00
    • 16:45

      Träning PA 16


      18:15
    • 16:45

      Träning P2008


      18:25
    • 17:00

      Träning P2013


      18:15
    • 17:30

      Träning P2008


      18:45
    • 17:30

      X-träning MÅLVAKT P2009


      18:45
    • 18:00

      Träning Damjuniorer


      19:30
    • 18:15

      Träning P2009


      19:30
    • 18:15

      Träning P2010


      19:45
    • 18:15

      Rotationsträning P09 P2010


      19:45
    • 19:15

      Träning PA 19


      21:00
    • 19:15

      Träning P16


      20:45
    • 19:15

      Träning PA 17


      20:55
    • 19:15

      Träning P2007


      20:50
  • 3Fre
    • 16:45

      Träning PA 16


      18:15
    • 16:45

      Träning PA 17


      18:25
    • 17:45

      Träning P15


      19:30
    • 18:00

      Vallentuna BK 2 (hemma) P2013


      20:00
    • 19:00

      Viggbyholms IK FF Vit (hemma) P2012


      20:00
    • 19:00

      Enebybergs IF 4 (hemma) P2012


      20:00
  • 4Lör
    • 08:00

      Funktionär Tjejmilen Damjuniorer


      12:30
    • 09:00

      Täby FK 81 (borta) P2009


      11:00
    • 09:00

      P09: Täby FK - Frej P09 P2010


      10:30
    • 10:00

      Danderyds SK FF Blå (hemma) F2013


      11:00
    • 10:00

      Täby FK 52 (borta) P2012


      11:00
    • 10:15

      Bromstens IK F10 (hemma) F2010


      11:30
    • 10:15

      IFK Vaxholm 3 (hemma) P2010


      12:15
    • 10:15

      Kungsängens IF 1 (borta) F2009


      11:30
    • 11:30

      Täby FK 41 (borta) P2010


      13:30
    • 11:30

      Bällsta FF Orange (hemma) P2010


      13:30
    • 11:30

      Sollentuna FK Rösjön 2 (hemma) P2011


      12:45
    • 11:30

      IFK Lidingö FK S blå (hemma) F2009


      12:45
    • 12:00

      Vasalund IF U1 (borta) P15


      14:00
    • 12:15

      Karlbergs BK (borta) Damjuniorer


      14:15
    • 12:45

      IFK Österåker FK 4 (hemma) P2011


      14:00
    • 12:45

      Danderyds SK FF Svart (borta) P2011


      14:00
    • 12:45

      Spånga IS FK 2 (hemma) F2009


      14:00
    • 12:45

      Kungsängens IF 1 (hemma) F2011


      14:00
    • 13:00

      Bällsta FF 3 (borta) P2013


      15:00
    • 13:00

      Bällsta FF 1 (borta) P2012


      14:00
    • 14:00

      IK Sirius FK (borta) PA 19


      16:00
    • 14:00

      IF Brommapojkarna 23 (hemma) P2009


      16:00
    • 14:00

      Täby FK (hemma) P19


      16:00
    • 15:30

      IFK Stocksund Vit (borta) P2013


      17:30
    • 18:00

      FYS vinterträning P2008


      19:00
    • 18:00

      Super Center P2008


      19:00
  • 5Sön
    • 09:00

      Norrtulls SK 1 (hemma) P15


      11:00
    • 09:00

      Danderyds SK FF Grön (borta) P2013


      11:00
    • 09:00

      Täby FK 42 (borta) P2011


      10:15
    • 09:00

      Träning BOIL F2016


      10:00
    • 09:00

      Träning P2013


      10:00
    • 09:30

      Rotation P08 Sanktan P2009


      11:00
    • 10:00

      IFK Vaxholm 1 (borta) P2008


      12:00
    • 10:00

      Vallentuna BK DF 2 (borta) F2012


      12:00
    • 10:00

      Träning BOIL P2016


      11:00
    • 10:00

      Träning P2009


      11:30
    • 10:30

      IFK Lidingö FK 2 (borta) P2008


      12:30
    • 10:30

      Åkersberga BK Svart (hemma) P16


      12:30
    • 10:45

      Bällsta FF 1 (hemma) P2009


      12:45
    • 10:45

      P09: Bällsta FF - Frej P09 P2010


      12:00
    • 11:00

      Runby IF Svart (borta) P2013


      13:00
    • 11:00

      Träning F2013


      12:00
    • 11:00

      Träning BOIL F2015


      12:00
    • 11:00

      Träning F2012


      12:00
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 4 (borta) F2007/2008


      13:30
    • 12:00

      Träning BOIL P2015


      13:00
    • 13:00

      Träning F2014


      14:00
    • 14:00

      IF Brommapojkarna (hemma) PA 17


      16:00
    • 14:00

      Träning P2014


      15:00
    • 15:00

      Bällsta FF Svart (hemma) P2007


      17:00
    • 15:30

      Ursvik IK svart 2 (borta) P2010


      17:30
    • 16:00

      Banjul FC (borta) Herr


      18:00
    • 18:00

      Vasalunds IF (borta) Damjuniorer


      20:00
  • 6Mån
    v.36
  • 7Tis
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning P19


      18:15
    • 17:00

      Träning P2007


      18:20
    • 17:00

      Träning P2012


      18:15
    • 18:00

      Träning PA 19


      19:45
    • 18:00

      Träning PA 16


      20:15
    • 18:00

      Träning F2007/2008


      19:30
    • 18:15

      Träning P2011


      19:30
    • 19:15

      Träning P2010


      20:45
    • 20:20

      Träning PA 17


      22:10
  • 8Ons
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning F2013


      18:15
    • 17:00

      Träning P19


      18:15
    • 17:00

      Träning P2010


      18:15
    • 17:00

      Träning F2012


      18:15
    • 17:50

      Träning F15


      19:30
    • 18:00

      Träning F2010


      19:30
    • 18:00

      Träning F2007/2008


      19:30
    • 18:00

      Träning F2009


      19:30
    • 18:15

      Träning P2011


      19:30
    • 18:15

      Träning F2011


      19:30
    • 18:30

      Match mot VBK (7vs7) P2012


      19:40
    • 19:15

      Träning Damjuniorer


      20:45
    • 19:15

      Träning P2008


      20:45
    • 19:30

      Träning P2009


      21:00
    • 20:15

      Träning P15


      22:00
  • 9Tor
    • 16:00

      Träning P2012


      17:00
    • 16:45

      Träning PA 16


      18:15
    • 16:45

      Träning P2008


      18:25
    • 17:00

      Träning P2013


      18:15
    • 17:30

      X-träning MÅLVAKT P2009


      18:45
    • 18:15

      Träning P2009


      19:30
    • 18:15

      Träning P2010


      19:45
    • 18:15

      Rotationsträning P09 P2010


      19:45
    • 19:00

      Hammarby IF FF (hemma) PA 17


      21:00
    • 19:00

      Träning PA 19


      20:15
    • 19:15

      Träning P16


      20:45
    • 19:15

      Träning PA 17


      20:55
    • 19:15

      Träning P2007


      20:50
  • 10Fre
    • 16:45

      Träning PA 17


      18:25
    • 17:00

      Träning PA 19


      18:15
    • 17:45

      Träning P15


      19:30
    • 18:00

      IFK Österåker FK 2 (hemma) P2013


      20:00
    • 18:00

      Täby FK 22 (hemma) P2012


      19:00
    • 18:00

      Träning PA 16


      19:30
    • 19:00

      Erikslunds KF Svart (hemma) P2013


      21:00
    • 19:00

      Bollstanäs SK Gul (hemma) F2012


      21:00
    • 20:00

      Viggbyholms IK FF (hemma) P19


      22:00
  • 11Lör
    • 09:00

      Karlbergs BK Mix (hemma) F2010


      10:15
    • 09:00

      Täby FK 61 (hemma) P2013


      11:00
    • 09:00

      Viggbyholms IK FF Blå (borta) P2010


      11:00
    • 09:00

      Täby FK 22 (borta) P2011


      10:15
    • 09:00

      Karlbergs BK (hemma) P2010


      10:00
    • 10:00

      Djurgårdens IF FF 6 (hemma) P2013


      12:00
    • 10:00

      Vallentuna BK 2 (hemma) P2012


      11:00
    • 10:15

      Spånga IS FK 6 (borta) P2009


      12:15
    • 10:15

      Åkersberga BK Svart (borta) P2009


      12:15
    • 10:15

      Sollentuna FK Rösjön 1 (hemma) P2011


      11:30
    • 10:15

      P09: Åkersberga BK - Frej P09 P2010


      12:00
    • 10:30

      IFK Vaxholm 2 (borta) F2013


      11:30
    • 11:00

      IFK Österåker FK 3 (borta) F2013


      12:00
    • 11:00

      Täby FK 52 (borta) P2013


      13:00
    • 11:30

      IFK Viksjö 1 (borta) F2010


      12:45
    • 11:30

      Sollentuna FK Nord 3 (hemma) P2010


      13:30
    • 11:30

      Bollstanäs SK Grå (hemma) P2011


      12:45
    • 11:30

      Ekerö IK Blå (hemma) F2009


      12:45
    • 12:00

      Viggbyholms IK FF Röd (borta) P2012


      13:00
    • 12:45

      Rotebro IS FF 1 (hemma) P2009


      14:45
    • 12:45

      Karlbergs BK (hemma) P2010


      14:15
    • 13:30

      Danderyds SK FF Blå (borta) P2008


      15:30
    • 14:00

      Erikslunds KF (hemma) Herr


      16:00
    • 14:00

      IF Brommapojkarna 5 (borta) F15


      16:00
    • 16:00

      Danderyds SK FF Blå (hemma) Damjuniorer


      18:00
  • 12Sön
    • 09:00

      Täby FK 82 (borta) P2012


      10:00
    • 09:00

      Träning BOIL F2016


      10:00
    • 09:00

      Träning P2013


      10:00
    • 10:00

      Träning BOIL P2016


      11:00
    • 10:15

      Åkersberga BK Grön (borta) P2010


      12:15
    • 10:15

      IFK Viksjö F09 Gul (borta) F2009


      11:30
    • 10:15

      Träningsmatch 9m9 P2009


      12:00
    • 11:00

      Träning F2013


      12:00
    • 11:00

      Träning BOIL F2015


      12:00
    • 11:00

      Träning F2012


      12:00
    • 12:00

      Bollstanäs SK Vit (hemma) P2008


      14:00
    • 12:00

      Essinge IK 1 (hemma) PA 16


      14:00
    • 12:00

      Träning BOIL P2015


      13:00
    • 12:30

      Vallentuna BK DF 2 (borta) F2009


      13:45
    • 13:00

      Träning F2014


      14:00
    • 13:30

      Sollentuna FK Norrv. 1 (hemma) P2008


      15:30
    • 14:00

      Täby FK (borta) PA 17


      16:00
    • 14:00

      Ursvik IK Svart (borta) P15


      16:00
    • 14:00

      Kista SC KFUM 1 (borta) P16


      16:00
    • 14:00

      Träning P2014


      15:00
    • 14:00

      Träning P2014


      15:00
    • 15:00

      Ekerö IK 2 (hemma) P2007


      17:00
    • 16:00

      IFK Lidingö FK (hemma) PA 19


      18:00
    • 16:15

      Brottby SK (borta) P2011


      17:30
    • 16:30

      Täby FK 22 (hemma) F2010


      18:30
    • 17:45

      IFK Stocksund 1 (borta) P2009


      19:45
    • 18:00

      Ekerö IK (hemma) Damjuniorer


      20:00
  • 13Mån
    v.37
  • 14Tis
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning P19


      18:15
    • 17:00

      Träning P2007


      18:20
    • 17:00

      Träning P2012


      18:15
    • 18:00

      Träning PA 16


      20:15
    • 18:00

      Träning F2007/2008


      19:30
    • 18:00

      Träning PA 17


      19:40
    • 18:15

      Träning P2011


      19:30
    • 19:15

      Träning P2010


      20:45
    • 20:15

      Träning PA 19


      22:00
  • 15Ons
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning F2013


      18:15
    • 17:00

      Träning P19


      18:15
    • 17:00

      Träning P2010


      18:15
    • 17:00

      Träning F2012


      18:15
    • 17:50

      Träning F15


      19:30
    • 18:00

      Träning F2010


      19:30
    • 18:00

      Träning F2007/2008


      19:30
    • 18:00

      Träning F2009


      19:30
    • 18:15

      Träning Damjuniorer


      19:45
      11vs11
      Anteckning: Samling på läktaren 19.00 - ombytta och klara för uppvärmning 19.15
      Svara på kallelsen senast dagen innan kl. 23.30. Senare svar/återbud via sms/telefon till Kalle.
    • 18:15

      Träning P2011


      19:30
    • 18:15

      Träning F2011


      19:30
    • 19:15

      Träning P2008


      20:45
    • 19:30

      Träning P2009


      21:00
    • 20:00

      Enebybergs IF (borta) Damjuniorer


      22:00
    • 20:15

      Träning P15


      22:00
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 18:00

      IFK Vaxholm VIT (hemma) P2013


      20:00
    • 18:00

      Djurgårdens IF FF 4 (hemma) P2012


      19:00
    • 18:00

      Träning PA 16


      19:30
    • 18:30

      IFK Viksjö 2 (borta) P2007


      20:30
    • 18:45

      Bollstanäs SK Grön (borta) P2010


      20:45
    • 19:00

      IFK Österåker FK 1 (hemma) P15


      21:00
    • 19:00

      Djurgårdens IF FF 8 (hemma) P2012


      20:00
    • 19:00

      IFK Österåker FK 2 (hemma) F2012


      21:00
  • 18Lör
    • 08:00

      Djurgårdens IF FF 17 (borta) P2011


      09:15
    • 08:30

      IFK Vaxholm 1 (borta) P2013


      10:30
    • 09:00

      Bollstanäs SK FPGul (borta) P2013


      11:00
    • 09:00

      Täby FK 71 (borta) P2011


      10:15
    • 09:00

      Match mot DSK P2012


      10:00
    • 10:00

      Bollstanäs SK Orange (hemma) F2013


      11:00
    • 10:00

      Erikslunds KF Grön (hemma) P2013


      12:00
    • 10:00

      Täby FK 92 (borta) P2012


      11:00
    • 10:00

      Viggbyholms IK FF Grön (borta) P2012


      11:00
    • 10:15

      Spånga IS FK 3 (hemma) F2010


      11:30
    • 10:15

      FC Djursholm 3 (hemma) P2010


      12:15
    • 11:00

      Täby FK 32 (borta) P2013


      13:00
    • 11:30

      Djurgårdens IF FF 9 (hemma) P2010


      13:30
    • 11:30

      IFK Lidingö FK 13 (hemma) P2011


      12:45
    • 11:30

      Norrtulls SK 2 (hemma) F2009


      12:45
    • 12:00

      Täby FK 31 (borta) P2008


      14:00
    • 12:00

      Täby FK 2 (borta) F2007/2008


      13:30
    • 12:00

      Åkersberga BK Svart (borta) F2013


      13:00
    • 12:45

      Sollentuna FK Norrv. 2 (hemma) P2009


      14:00
    • 12:45

      IFK Vaxholm 3 (borta) P2009


      14:00
    • 12:45

      Djurgårdens IF FF 10 (hemma) P2011


      14:00
    • 12:45

      Stocksunds IF 1 (hemma) F2011


      14:45
    • 13:00

      Hammarby IF FF (borta) PA 19


      15:00
    • 14:00

      Runby IF 2 (hemma) P2009


      15:15
    • 14:00

      P09: Frej P09 - Runby P2010


      15:30
    • 15:00

      Hässelby SK FF 2 (borta) F2009


      16:30
    • 15:15

      Sollentuna FK Norrv. 1 (hemma) P2009


      16:30
    • 16:00

      Solna FC (borta) Herr


      18:00
  • 19Sön
    • Heldag

      Anmälan Kvarterscup 19 sep P2014

    • Heldag

      Anmälan Kvarterscup 19 sep F2014

    • 09:00

      Träning BOIL F2016


      10:00
    • 09:00

      Träning P2013


      10:00
    • 09:25

      Kvarterscup Viggan - detaljer F2014


      12:00
    • 10:00

      Träning BOIL P2016


      11:00
    • 11:00

      Träning F2013


      12:00
    • 11:00

      Träning BOIL F2015


      12:00
    • 11:00

      Träning F2012


      12:00
    • 12:00

      Enebybergs IF 2 (hemma) P2008


      14:00
    • 12:00

      Ursvik IK Svart (hemma) F15


      14:00
    • 12:00

      Bro IK (borta) P19


      14:00
    • 12:00

      Träning BOIL P2015


      13:00
    • 12:45

      Täby FK 71 (borta) P2010


      14:45
    • 13:00

      Träning F2014


      14:00
    • 13:40

      Match mot Lidingö (7 mot 7) P2012


      15:00
    • 14:00

      AIK FF 1 (hemma) Damjuniorer


      16:00
    • 14:00

      Träning P2014


      15:00
    • 14:00

      Träning P2014


      15:00
    • 14:15

      Bollstanäs SK Gul (borta) P15


      16:15
    • 15:00

      AIK FF 5 (hemma) P2007


      17:00
    • 15:15

      Spånga IS FK (borta) P2010


      16:30
    • 15:15

      Mixedmatch F2010


      16:30
    • 16:00

      Sollentuna FK Mitt 2 (borta) P2008


      18:00
    • 16:00

      Bollstanäs SK Gul (borta) PA 16


      18:00
  • 20Mån
    v.38
  • 21Tis
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning P19


      18:15
    • 17:00

      Träning P2007


      18:20
    • 17:00

      Träning P2012


      18:15
    • 18:00

      Träning PA 19


      20:00
    • 18:00

      Träning PA 16


      20:15
    • 18:00

      Träning F2007/2008


      19:30
    • 18:15

      Träning P2011


      19:30
    • 19:15

      Träning P2010


      20:45
    • 20:15

      Träning PA 17


      22:00
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 16:45

      Träning PA 17


      18:25
    • 17:00

      Träning PA 19


      18:15
    • 17:45

      Träning P15


      19:30
    • 18:00

      Runby IF Gul (hemma) P2013


      20:00
    • 18:00

      Väsby FF (hemma) P2012


      19:00
    • 18:00

      Träning PA 16


      19:30
    • 19:00

      IFK Lidingö FK 23 blå (hemma) P2013


      21:00
    • 19:00

      Täby FK 10 (hemma) P2012


      20:00
    • 20:00

      Bollstanäs SK Svart (borta) P2009


      21:15
    • 20:00

      P09: Bollstanäs - Frej P2010


      21:25
  • 25Lör
    • 09:00

      Tränarutbildning B-ungdom IK Frej Täby Fotboll


      00:00
    • 09:00

      Tränarutbildning B-ungdom Bokning pressrum


      00:00
    • 10:00

      Viggbyholms IK FF Vit (hemma) F2013


      11:00
    • 10:00

      Erikslunds KF Gul (hemma) P2013


      12:00
    • 10:00

      Match mot DSK (7v7) P2012


      11:15
    • 10:15

      Bollstanäs SK Gul (hemma) F2010


      11:30
    • 11:00

      Hammarby IF FF 9 grön (hemma) P15


      13:00
    • 11:00

      Enebybergs IF 2 (borta) F2012


      13:00
    • 11:30

      Enebybergs IF 3 (hemma) P2010


      12:30
    • 11:30

      IFK Lidingö FK 9 vit (hemma) P2011


      12:45
    • 11:30

      Täby FK 22 (hemma) F2009


      12:45
    • 12:45

      Djurgårdens IF FF 19 (hemma) P2010


      14:45
    • 12:45

      IF Brommapojkarna 5 (hemma) F2009


      14:00
    • 14:00

      Husby FF (hemma) Herr


      16:00
    • 14:00

      Bollstanäs SK Grön (hemma) P2009


      15:15
    • 14:00

      IF Brommapojkarna 4 (borta) P16


      16:00
    • 14:00

      Erikslunds KF Vit (borta) P2013


      16:00
    • 14:00

      P09: IK Frej Täby FF 4 - Bollstanäs SK Grön P2010


      16:00
    • 14:30

      Kallhälls FF Blå (hemma) P2007


      16:30
    • 14:30

      Bällsta FF 2 (borta) P2011


      15:45
    • 15:00

      IFK Lidingö FK 11 vit (borta) F2013


      16:00
    • 15:00

      IFK Lidingö FK 10 (borta) P2013


      17:00
    • 15:15

      Kista SC KFUM Gul/Röd (hemma) P2009


      16:30
    • 15:15

      P09: IK Frej Täby FF 2 - Kista SC KFUM Gul/Röd P2010


      17:00
    • 16:00

      Österåker/Åkersberga Utd. (borta) Damjuniorer


      18:00
    • 16:00

      Sollentuna FK 1 (hemma) Damjuniorer


      18:00
    • 17:00

      Åkersberga BK Grön (borta) P2008


      19:00
    • 18:00

      Djurgårdens IF FF 18 (borta) F2010


      19:15
    • 18:00

      IFK Lidingö FK 9 vit (hemma) F2007/2008


      20:00
    • 18:00

      Djurgårdens IF (borta) P2010


      19:00
  • 26Sön
    • 00:00

      Tränarutbildning B-ungdom IK Frej Täby Fotboll


      19:00
    • 00:00

      Tränarutbildning B-ungdom Bokning pressrum


      19:00
    • 09:00

      Danderyds SK FF Grön (borta) P2012


      10:00
    • 09:00

      Täby FK 32 (borta) P2012


      10:00
    • 09:00

      Träning BOIL F2016


      10:00
    • 09:00

      Träning P2013


      10:00
    • 09:45

      Hässelby SK FF 2 (borta) F2011


      11:45
    • 10:00

      AIK FF 7 (borta) P2010


      12:00
    • 10:00

      Träning BOIL P2016


      11:00
    • 10:00

      Match mot Viggan P2012


      11:00
    • 10:15

      Åkersberga BK Grön (borta) P2011


      11:30
    • 10:15

      Djurgårdens IF FF 3 (borta) F2009


      11:30
    • 11:00

      Bollstanäs SK Gul (borta) P2007


      13:00
    • 11:00

      Träning F2013


      12:00
    • 11:00

      Träning BOIL F2015


      12:00
    • 11:00

      Träning F2012


      12:00
    • 11:45

      Djurgårdens IF FF 7 (borta) P15


      13:45
    • 12:00

      Rotebro IS FF 1 (hemma) P2008


      14:00
    • 12:00

      Ängby IF 1 (hemma) PA 16


      14:00
    • 12:00

      Träning BOIL P2015


      13:00
    • 12:00

      Rotation P08 Sanktan P2009


      13:30
    • 12:30

      Ängby IF Grön 1 (borta) F2010


      13:45
    • 12:45

      Täby FK 31 (borta) P2010


      14:45
    • 13:00

      Träning F2014


      14:00
    • 13:30

      Vasalund IF 1 (hemma) P2008


      15:30
    • 13:30

      Rotation P08 Sanktan P2009


      15:00
    • 14:00

      Hässelby SK FF 1 (borta) F15


      16:00
    • 14:00

      Träning P2014


      15:00
    • 15:00

      Älvsjö AIK FF (borta) PA 17


      17:00
    • 16:00

      IF Brommapojkarna (hemma) PA 19


      18:00
    • 16:45

      Träningsmatch mot Viggbyholms IK P2011


      18:00
    • 18:00

      Långholmen FC (hemma) Damjuniorer


      20:00
    • 19:00

      Enebybergs IF (borta) P19


      21:00
  • 27Mån
    v.39
  • 28Tis
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning P19


      18:15
    • 17:00

      Träning P2007


      18:20
    • 17:00

      Träning P2012


      18:15
    • 18:00

      Träning PA 16


      20:15
    • 18:00

      Träning F2007/2008


      19:30
    • 18:00

      Träning PA 17


      19:40
    • 18:15

      Träning P2011


      19:30
    • 19:15

      Träning PA 19


      21:00
    • 19:15

      Träning P2010


      20:45
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 16:00

      Träning P2012


      17:00
    • 16:45

      Träning PA 16


      18:15
    • 16:45

      Träning P2008


      18:25
    • 17:00

      Träning P2013


      18:15
    • 17:30

      X-träning MÅLVAKT P2009


      18:45
    • 17:30

      Träning P2008


      18:45
    • 18:00

      Träning Damjuniorer


      19:30
    • 18:15

      Träning P2009


      19:30
    • 18:15

      Träning P2010


      19:45
    • 18:15

      Rotationsträning P09 P2010


      19:45
    • 19:00

      Teoripass- Karriärövergångar P15


      20:00
    • 19:15

      Träning PA 19


      21:00
    • 19:15

      Träning P16


      20:45
    • 19:15

      Träning PA 17


      20:55
    • 19:15

      Träning P2007


      20:50