Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Frej Täby Fotboll

Följ

IK Frej Täby Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
    • 00:00

      Uppstartsläger på Ekerö/Munsö F2007/2008


      21:30
    • Heldag

      Non Violence Cup P15

    • 13:00

      Degerfors IF (borta) PA 19


      15:00
    • 18:00

      Sommarträning 2 - V.30 P2008


      19:00
  • 2Mån
    v.31
    • Heldag

      Non Violence Cup P15

    • 16:45

      Träning Damjuniorer


      18:15
    • 18:00

      Träning PA 16


      19:30
    • 19:00

      Träning PA 19


      20:45
    • 19:00

      Träning PA 17


      20:45
    • 19:05

      Träning F15


      20:45
    • 20:45

      Träning P19


      22:00
  • 3Tis
    • 00:00

      Non Violence Cup P15


      22:00
    • 17:00

      Träning P19


      18:15
    • 17:50

      Träning F15


      19:30
    • 18:00

      Träning PA 16


      20:15
    • 18:00

      Träning PA 17


      19:30
    • 18:00

      Träning F2007/2008


      19:30
    • 18:15

      Träning P2011


      19:30
    • 19:15

      Träning PA 19


      21:00
  • 4Ons
    • 13:00

      Östersunds FK (hemma) PA 17


      15:00
    • 15:15

      Träning P15


      17:00
    • 17:00

      Träning P19


      18:15
    • 17:50

      Träning F15


      19:30
    • 18:00

      Träning F2007/2008


      19:30
    • 19:00

      Sommarträning 1 - V.31 P2008


      20:00
    • 19:15

      Träning Damjuniorer


      20:45
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 11:00

      Träning P2012


      12:30
    • 15:15

      Träning P15


      17:00
    • 16:40

      Träning med F06 F2007/2008


      18:15
    • 16:45

      Träning PA 17


      18:25
    • 16:55

      Träning F15


      18:15
    • 17:00

      Träning PA 19


      18:15
    • 18:00

      Träning PA 16


      19:30
  • 7Lör
    • 09:45

      Träningsläger P2008


      14:00
    • 10:00

      Träning P2009


      12:00
    • 13:00

      AIK (borta) PA 19


      15:00
    • 14:00

      Ekerö IK (borta) Herr


      16:00
  • 8Sön
    • 10:00

      Träning P2008


      12:00
    • 10:00

      Träning P2009


      12:00
    • 14:00

      GIF Sundsvall (borta) PA 17


      16:00
    • 16:00

      Norrtulls SK (hemma) P19


      18:00
    • 18:00

      Vallentuna BK U17 (borta) PA 16


      20:00
    • 18:30

      Hanvikens SK Dam (hemma) Damjuniorer


      20:15
  • 9Mån
    v.32
  • 10Tis
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning P19


      18:15
    • 17:00

      Träning P2007


      18:20
    • 17:00

      Träning P2012


      18:15
    • 17:45

      Träning F15


      19:30
    • 18:00

      Träning PA 16


      20:15
    • 18:00

      Träning F2007/2008


      19:30
    • 18:00

      Träning PA 17


      19:40
    • 18:15

      Träning P2011


      19:30
    • 19:15

      Träning PA 19


      21:00
  • 11Ons
    • 16:00

      IFK Stocksund (hemma) PA 17


      18:00
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning P19


      18:15
    • 17:50

      Träning F15


      19:30
    • 18:00

      Träning F2010


      19:30
    • 18:00

      Träning F2007/2008


      19:30
    • 18:00

      Träning F2009


      19:30
    • 18:15

      Träning P2011


      19:30
    • 19:15

      Träning Damjuniorer


      20:45
    • 19:15

      Träning P2008


      20:45
    • 19:30

      Träning P2009


      21:00
    • 20:15

      Träning P15


      22:00
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 10:00

      Drakcupen F15


      00:00
    • 16:45

      Träning PA 17


      18:25
    • 17:00

      Träning PA 19


      18:15
    • 17:45

      Träning P15


      19:30
    • 18:00

      Träning PA 16


      19:30
  • 14Lör
    • Heldag

      Drakcupen F15

    • 09:00

      Cup P2014


      12:00
    • 11:00

      Bollstanäs SK Grön (hemma) P16


      13:00
    • 14:00

      Kista SC (hemma) Herr


      16:00
    • 14:00

      IF Brommapojkarna 3 (borta) P15


      16:00
    • 16:30

      Djurgårdens IF FF 9 (borta) P2007


      18:30
    • 18:00

      Boo FF (borta) P19


      20:00
  • 15Sön
    • 00:00

      Drakcupen F15


      19:00
    • 09:00

      Träning BOIL F2016


      10:00
    • 09:00

      Täbymästerskapen P2012


      17:00
    • 09:00

      Träning P2013


      10:00
    • 10:00

      Vallentuna BK 1 (borta) P15


      12:00
    • 10:00

      Träning BOIL P2016


      11:00
    • 11:00

      Träning F2013


      12:00
    • 11:00

      Träning BOIL F2015


      12:00
    • 12:00

      Träning BOIL P2015


      13:00
    • 13:00

      Träning F2014


      14:00
    • 13:30

      Åkersberga FC 1 (hemma) P2008


      15:30
    • 13:30

      Rotation P08 Sanktan P2009


      15:00
    • 13:45

      IFK Lidingö FK (borta) PA 17


      15:45
    • 14:00

      Träning P2014


      15:00
    • 15:00

      IFK Stocksund 3 (hemma) P2008


      17:00
    • 16:00

      Örebro SK FK (hemma) PA 19


      18:00
    • 18:00

      Reymersholms IK (hemma) Damjuniorer


      20:00
  • 16Mån
    v.33
  • 17Tis
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning P19


      18:15
    • 17:00

      Träning P2007


      18:20
    • 17:00

      Träning P2012


      18:15
    • 18:00

      Träning PA 16


      20:15
    • 18:00

      Träning F2007/2008


      19:30
    • 18:00

      Träning PA 17


      19:40
    • 18:15

      Träning P2011


      19:30
    • 19:15

      Träning PA 19


      21:00
    • 19:15

      Träning P2010


      20:45
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 16:35

      Träning F15


      18:15
    • 16:45

      Träning PA 17


      18:25
    • 17:45

      Träning P15


      19:30
    • 18:00

      Träning PA 16


      19:30
  • 21Lör
    • 08:45

      IFK Viksjö 1 (hemma) F15


      10:45
    • 09:00

      Täby FK 41 (borta) P2008


      11:00
    • 10:00

      Uppstartsläger höst Rådmansö F2009


      00:00
    • 10:00

      Lägerdag i Roslagskulla P2010


      21:00
    • 10:00

      7 mot 7-matcher mot Enebyberg. Intresseanmälan. P2012


      11:30
    • 10:30

      Vasalund IF (borta) PA 19


      12:30
    • 11:30

      Sollentuna FK Vaxm. 1 (hemma) P2009


      12:45
    • 11:30

      Bro IK Blå (hemma) P2007


      13:30
    • 12:30

      Täby FK 42 (hemma) P2009


      13:45
    • 13:00

      Åkersberga FC 2 (hemma) P2007


      15:00
    • 14:00

      Bollstanäs SK (borta) Herr


      16:00
    • 14:00

      Vallentuna BK DF (borta) Damjuniorer


      16:00
    • 14:00

      Sollentuna FK SPF 1 (borta) P15


      16:00
    • 14:00

      Kungsängens IF (hemma) P19


      16:00
    • 16:30

      Täby FK (borta) PA 16


      18:00
  • 22Sön
    • 00:00

      Uppstartsläger höst Rådmansö F2009


      12:00
    • Heldag

      Kvarterscup F2014

    • Heldag

      Kvarterscup P2014

    • Heldag

      Bakning till IK Frejs kvarterscup 22 au F2013

    • 08:00

      Jobb på IK Frejs kvarterscup F2013


      10:10
    • 08:00

      Café kvarterscupen P2013


      18:59
    • 08:45

      Bollstanäs SK Grön (hemma) P15


      10:45
    • 09:00

      Träning P2013


      10:00
    • 10:00

      Åkersberga BK (borta) F2007/2008


      11:30
    • 10:00

      Jobb på kvarterscupen F2013


      12:10
    • 10:15

      Bro IK (hemma) P16


      12:15
    • 11:00

      Täby United FC 32 (borta) P2008


      13:00
    • 11:00

      Rotation P08 Sanktan P2009


      12:30
    • 11:00

      Träning F2012


      12:00
    • 11:00

      Träning F2011


      12:00
    • 12:00

      Jobb på IK Frejs kvarterscup F2013


      14:10
    • 12:00

      Kvarterscup IK Frej Täby Gul F2014


      15:15
    • 12:00

      Kvarterscup IK Frej Täby Svart F2014


      15:15
    • 13:00

      AIK FF (hemma) PA 17


      15:00
    • 13:00

      Åkersberga/Österåker Utd. (borta) Damjuniorer


      15:00
    • 14:00

      Jobb på kvarterscupen F2013


      16:10
    • 16:00

      Österåker/Åkersberga Utd. (hemma) Damjuniorer


      18:00
    • 16:00

      Jobb på kvarterscupen F2013


      18:00
    • 16:00

      Söderby FC (hemma) P2010


      17:20
    • 16:00

      IFK Lidingö FK (hemma) P2010


      17:20
    • 18:00

      Kvarterscup café P2013


      19:00
  • 23Mån
    v.34
  • 24Tis
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning P19


      18:15
    • 17:00

      Träning P2007


      18:20
    • 17:00

      Träning P2012


      18:15
    • 18:00

      Träning PA 16


      20:15
    • 18:00

      Träning F2007/2008


      19:30
    • 18:00

      Träning PA 17


      19:40
    • 18:15

      Träning P2011


      19:30
    • 19:15

      Träning PA 19


      21:00
    • 19:15

      Träning P2010


      20:45
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 16:35

      Träning F15


      18:15
    • 16:45

      Träning PA 17


      18:25
    • 17:00

      Träning PA 19


      18:15
    • 17:45

      Träning P15


      19:30
    • 18:00

      Täby FK 31 (hemma) P2013


      20:00
    • 18:00

      Bollstanäs SK Gul (hemma) P2012


      19:00
    • 18:00

      Träning PA 16


      19:30
    • 19:00

      Vallentuna BK 4 (hemma) P2013


      21:00
    • 19:00

      Erikslunds KF Vit (hemma) F2012


      20:15
  • 28Lör
    • 09:00

      Tränarutbildning B-ungdom IK Frej Täby Fotboll


      00:00
    • 09:00

      Tränarutbildning B-ungdom Bokning pressrum


      00:00
    • 09:00

      Stocksunds IF Gul (hemma) P2013


      11:00
    • 09:00

      Ekerö IK (hemma) P2010


      10:00
    • 09:30

      Match mot Viggan P2012


      10:30
    • 10:00

      Vallentuna BK 3 (hemma) P2013


      12:00
    • 10:00

      Runby IF Röd (hemma) P2012


      11:00
    • 10:15

      Spånga IS FK 2 (hemma) F2010


      11:30
    • 10:15

      IF Brommapojkarna 24 (hemma) P2011


      11:30
    • 11:00

      IFK Stocksund (hemma) P15


      13:00
    • 11:30

      Täby FK 11 (hemma) P2010


      13:30
    • 11:30

      Danderyds SK FF Blå (hemma) P2011


      12:45
    • 11:30

      Bele Barkarby FF 1 (hemma) F2009


      12:45
    • 11:45

      IF Brommapojkarna 6 (borta) F2009


      13:00
    • 12:00

      Erikslunds KF Grön (borta) F2013


      13:00
    • 12:30

      Ursvik IK Svart (borta) F2010


      13:45
    • 12:45

      IFK Lidingö FK 12 vit (hemma) P2010


      14:45
    • 13:00

      Bällsta FF 3 (borta) P2012


      14:00
    • 14:00

      Edessa Syrianska KIF (hemma) Herr


      16:00
    • 14:00

      Djurgårdens IF FF 14 (borta) P2009


      15:15
    • 15:00

      Träningsmatch mot Visby Gute P2011


      16:15
    • 15:15

      Djurgårdens IF FF 6 (borta) P2009


      16:30
    • 15:15

      P09: DIF - Frej P2010


      16:40
    • 18:00

      Hässelby SK FF 2 (borta) P2007


      20:00
  • 29Sön
    • 00:00

      Tränarutbildning B-ungdom IK Frej Täby Fotboll


      17:00
    • 00:00

      Tränarutbildning B-ungdom Bokning pressrum


      19:00
    • 09:00

      Bollstanäs SK Vit (borta) P2013


      11:00
    • 09:00

      Träning BOIL F2016


      10:00
    • 09:00

      Träning P2013


      10:00
    • 09:30

      Brottby SK 1 (borta) P2012


      10:30
    • 10:00

      Träning BOIL P2016


      11:00
    • 10:15

      Spånga IS FK 4 (borta) P2010


      12:15
    • 10:30

      Sollentuna FK Kärrdal (borta) F2009


      11:45
    • 11:00

      Danderyds SK FF Röd (borta) P15


      13:00
    • 11:00

      Träning BOIL F2015


      12:00
    • 11:00

      Träning F2012


      12:00
    • 11:15

      Sollentuna FK Norrv. 3 (borta) P2009


      13:15
    • 11:15

      P09: Sollentuna - Frej P2010


      12:50
    • 12:00

      Sundbybergs IK Vit (hemma) Damjuniorer


      14:00
    • 12:00

      Runby IF (borta) F2013


      13:00
    • 12:00

      Träning BOIL P2015


      13:00
    • 13:00

      Vallentuna BK 2 (borta) P2008


      15:00
    • 13:00

      Rotebro IS FF 2 (borta) F2011


      14:30
    • 13:00

      Träning F2014


      14:00
    • 13:00

      Rotation P08 Sanktan P2009


      14:30
    • 13:30

      Vallentuna BK 1 (hemma) P2008


      15:30
    • 13:30

      Rotation P08 Sanktan P2009


      15:00
    • 13:45

      Vallentuna BK 1 (borta) P2011


      15:00
    • 14:00

      Träning P2014


      15:00
    • 14:30

      Vallentuna BK 1 (borta) P2007


      16:30
    • 15:00

      IF Brommapojkarna 13 (hemma) P2008


      17:00
    • 15:00

      Vallentuna BK 3 (borta) P2011


      16:15
    • 15:00

      Rotation P08 Sanktan P2009


      16:30
    • 15:30

      IF Brommapojkarna (borta) PA 17


      17:30
    • 15:45

      Norrtulls SK Blå 12 (borta) P2010


      17:45
    • 16:00

      Degerfors IF (hemma) PA 19


      18:00
    • 16:00

      Täby FK U (borta) P16


      18:00
    • 16:30

      AIK FF 2 (hemma) F2007/2008


      18:00
    • 18:00

      IFK Lidingö BK (hemma) Damjuniorer


      20:00
  • 30Mån
    v.35
  • 31Tis
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning P19


      18:15
    • 17:00

      Träning P2007


      18:20
    • 17:00

      Träning P2012


      18:15
    • 18:00

      Träning PA 16


      20:15
    • 18:00

      Träning PA 17


      19:40
    • 18:00

      Övernattnings Cup? P2008


      19:00
    • 18:15

      Träning P2011


      19:30
    • 19:15

      Träning P2010


      20:45
    • 20:15

      Träning PA 19


      22:00