Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Frej Täby Fotboll

Följ

IK Frej Täby Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
    • Heldag

      Intresseanmälan livestreaming Damjuniorer

    • 16:20

      Träning P15


      17:20
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning P2012


      18:15
    • 17:00

      Träning P19


      18:15
    • 17:00

      Träning P2007


      18:15
    • 18:00

      Träning PA 16


      19:30
    • 18:00

      Träning F2007/2008


      19:30
    • 18:15

      Träning PA 19


      20:00
    • 18:15

      Träning P2011


      19:30
    • 19:15

      Träning P2010


      20:45
    • 20:30

      Träning PA 17


      22:00
  • 2Ons
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning P2010


      18:15
    • 17:00

      Träning F2013


      18:15
    • 17:00

      Träning F2010


      18:15
    • 17:00

      Träning F2011


      18:15
    • 17:00

      Träning F2012


      18:15
    • 17:00

      Träning P19


      18:15
    • 17:45

      Träning P2008


      19:40
    • 17:50

      Träning F15


      19:30
    • 18:00

      Träning F2007/2008


      19:30
    • 18:00

      Träning F2009


      19:30
    • 18:15

      Träning P2011


      19:30
    • 18:15

      Match mot Vallentuna BK P2012


      19:15
    • 19:10

      Träning P2007


      20:45
    • 19:15

      Träning Damjuniorer


      20:45
    • 19:30

      Träning P2009


      21:00
    • 20:15

      Träning P15


      22:00
  • 3Tor
    • 16:45

      Träning P2009


      18:15
    • 16:45

      Träning P2008


      18:25
    • 16:45

      Träning P2010


      18:15
    • 17:00

      Träning P2013


      18:15
    • 17:45

      Träning F15


      19:30
    • 18:00

      Träning Damjuniorer


      19:30
    • 18:15

      Träning P2010


      19:45
    • 19:15

      Träning PA 19


      21:15
    • 19:30

      Träning PA 17


      20:45
    • 20:30

      Träning PA 16


      22:00
    • 20:30

      Träning P16


      22:00
    • 20:30

      Träning Herr


      22:00
  • 4Fre
    • 17:00

      Träning PA 17


      18:15
    • 17:00

      Träning PA 19


      18:15
    • 17:45

      Träning P15


      19:30
    • 18:00

      Träning PA 16


      19:30
    • 18:00

      Enebybergs IF 1 (hemma) P2013


      20:00
    • 18:00

      Täby FK 12 (hemma) P2012


      19:00
    • 19:00

      IFK Stocksund Orange (hemma) P2013


      21:00
    • 19:00

      Åkersberga BK (hemma) F2012


      21:00
    • 19:30

      Djurgårdens IF FF 5 (borta) F2013


      20:30
  • 5Lör
    • 09:00

      IFK Lidingö FK 5 röd (hemma) F2010


      11:00
    • 09:00

      Åkersberga BK Svart (borta) P2012


      10:00
    • 09:00

      Täby FK 31 (borta) P2011


      10:15
    • 09:00

      IFK Lidingö (hemma) P2010


      10:00
    • 09:45

      IFK Vaxholm Vit 1 (borta) P2010


      11:45
    • 10:00

      Ängby IF 1 (hemma) F15


      12:00
    • 10:00

      Hässelby SK FF 2 (borta) F2010


      12:00
    • 10:00

      Runby IF Röd (hemma) P2013


      12:00
    • 10:00

      Åkersberga FC 2 (hemma) P2012


      11:00
    • 10:15

      Viggbyholms IK FF Grön (hemma) P2011


      11:30
    • 10:30

      Rydbo IF Vit (borta) P2013


      12:30
    • 11:00

      Täby FK 71 (borta) P2012


      12:00
    • 11:30

      IFK Stocksund (borta) P15


      13:30
    • 11:30

      Åkersberga BK Svart (hemma) P2010


      13:30
    • 11:30

      Sollentuna FK Vaxmora (hemma) P2011


      12:45
    • 12:00

      AIK FF 2 (borta) F2007/2008


      13:30
    • 12:00

      Enebybergs IF 4 (borta) F2013


      13:00
    • 12:00

      Åkersberga FC 3 (borta) P2013


      14:00
    • 12:30

      Sollentuna FK Rösjön 3 (borta) P2011


      13:45
    • 12:45

      IF Brommapojkarna 13 (borta) P2008


      14:45
    • 12:45

      Stocksunds IF Gul (hemma) P2010


      14:45
    • 12:45

      Kallhälls FF Blå (hemma) F2009


      14:00
    • 14:00

      Djurgårdens IF FF 14 (hemma) P2009


      15:15
    • 14:00

      Hässelby SK FF 2 (hemma) P2007


      16:00
    • 14:00

      Täby FK U (hemma) P16


      16:00
    • 14:00

      Djurgårdens IF FF (hemma) P2010


      15:00
    • 15:00

      Vallentuna BK 1 (borta) P2008


      17:00
    • 15:00

      Rotation P08 Sanktan P2009


      16:30
    • 15:15

      Vallentuna BK 2 (hemma) P2009


      16:25
    • 15:15

      Bollstanäs SK Blå (borta) F2011


      17:15
    • 15:15

      Vallentuna BK (hemma) P2010


      16:15
    • 16:30

      Täby FK 82 (borta) P2009


      17:45
    • 16:30

      Täby FK (borta) P2010


      17:30
    • 16:45

      Ängby IF (borta) PA 19


      18:45
    • 18:30

      Sundbybergs IK Grön (hemma) Damjuniorer


      20:30
  • 6Sön
    • Heldag

      Kvarterscup BOIL P2014

    • Heldag

      Kvarterscup BOIL F2014

    • 08:30

      Kvarterscup IK Frej Täby Gul BOIL P2014


      12:20
    • 08:50

      Kvarterscup IK Frej Täby Svart BOIL P2014


      11:50
    • 09:00

      Träning BOIL F2016


      10:00
    • 09:00

      Danderyds SK FF Röd (hemma) P15


      11:00
    • 09:00

      Träning P2013


      10:00
    • 09:30

      Runby IF Röd (hemma) F2010


      11:30
    • 09:55

      Träning P2012


      11:00
    • 10:00

      Träning BOIL P2016


      11:00
    • 11:00

      Träning F2011


      12:00
    • 11:00

      Träning F2012


      12:00
    • 11:00

      Träning BOIL F2015


      12:00
    • 11:00

      Träning F2013


      12:00
    • 11:30

      Täby FK 51 (borta) P2010


      13:30
    • 12:00

      Träning BOIL P2015


      13:00
    • 12:30

      Hammarby IF FF 2002 (borta) Damjuniorer


      14:30
    • 12:30

      Kvarterscup IK Frej Täby Gul BOIL F2014


      14:30
    • 12:30

      Kvarterscup IK Frej Täby Svart BOIL F2014


      14:30
    • 12:50

      Kvarterscup IK Frej Täby Vit BOIL P2014


      15:00
    • 13:00

      Danderyds SK FF Blå (borta) F2009


      14:15
    • 13:30

      Vallentuna BK 2 (hemma) P2008


      15:30
    • 14:45

      IFK Lidingö FK 9 blå (borta) P2009


      16:00
    • 14:45

      IFK Lidingö FK (borta) P2010


      15:45
    • 15:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK (borta) PA 17


      17:00
    • 15:45

      IFK Stocksund 2 (borta) F2007/2008


      17:15
    • 16:00

      AIK Solna FK (hemma) PA 16


      18:00
    • 16:30

      Vallentuna BK 1 (hemma) P2007


      18:30
    • 18:00

      AIK FF (hemma) P19


      20:00
  • 7Mån
    v.23
  • 8Tis
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning P2012


      18:15
    • 17:00

      Träning P19


      18:15
    • 17:00

      Träning P2007


      18:15
    • 18:00

      Träning PA 16


      19:45
    • 18:00

      Träning F2007/2008


      19:30
    • 18:15

      Träning PA 17


      19:30
    • 18:15

      Träning P2011


      19:30
    • 19:15

      Träning P2010


      20:45
    • 20:00

      Träning PA 19


      22:00
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 16:35

      Träning F15


      18:15
    • 17:00

      Träning PA 17


      18:15
    • 17:00

      Träning PA 19


      18:15
    • 17:45

      Träning P15


      19:30
    • 18:00

      Vallentuna BK DF 1 (hemma) F2013


      19:00
    • 18:00

      Träning PA 16


      19:30
    • 18:00

      IFK Österåker FK 1 (hemma) P2013


      20:00
    • 19:00

      IFK Vaxholm BLÅ 1 (hemma) P2012


      20:00
    • 19:00

      Bollstanäs SK Blå (hemma) P2012


      20:00
    • 19:30

      Djurgårdens IF FF 3 (hemma) F2007/2008


      21:00
  • 12Lör
    • 09:30

      Sollentuna FK SPF 1 (hemma) P15


      11:30
    • 09:40

      Sommaravslutning F2007/2008


      12:00
    • 10:00

      Täby FK 21 (hemma) F2013


      11:00
    • 10:00

      Bollstanäs SK Rosa (borta) P2013


      12:00
    • 10:00

      Enebybergs IF 3 (borta) P2012


      11:00
    • 10:00

      Viggbyholms IK FF Vit (borta) F2012


      11:15
    • 10:00

      Match mot Danderyd P2012


      11:00
    • 10:15

      Bollstanäs SK Grön (hemma) F2010


      12:15
    • 10:30

      FC Djursholm 1 (borta) Damjuniorer


      12:15
    • 10:30

      IFK Viksjö 1 (borta) F15


      12:30
    • 10:45

      Åkersberga FC 1 (borta) P2010


      12:45
    • 11:00

      Viggbyholms IK FF Blå (borta) P2012


      12:00
    • 11:15

      Runby IF Svart (borta) P2011


      12:30
    • 11:30

      Viggbyholms IK FF Vit (hemma) P2010


      13:30
    • 11:30

      Sollentuna FK Norrv. 2 (hemma) P2011


      12:45
    • 11:30

      IFK Österåker FK 1 (borta) P2011


      12:45
    • 11:30

      Viggbyholms IK FF Röd (hemma) F2009


      12:45
    • 12:30

      Sollentuna FK Vaxm. 1 (borta) P2009


      13:45
    • 12:45

      Sollentuna FK Syd 3 (borta) P2010


      14:45
    • 12:45

      IFK Vaxholm 1 (hemma) P2011


      14:00
    • 12:45

      Ekerö IK Gul (hemma) F2009


      14:00
    • 12:45

      Sollentuna FK VibyNor3 (hemma) F2011


      14:45
    • 14:00

      Bällsta FF 2 (borta) P2013


      16:00
    • 14:20

      Träningsmatch P2008


      16:00
    • 14:30

      IFK Stocksund Röd (borta) P2013


      16:30
    • 15:15

      Erikslunds KF Svart (hemma) P2009


      16:30
    • 16:00

      Åkersberga/Österåker Utd. (hemma) Damjuniorer


      17:45
    • 16:00

      Kungsängens IF (borta) P19


      18:00
    • 16:00

      Bro IK (borta) P16


      18:00
  • 13Sön
    • 09:00

      Träning BOIL F2016


      10:00
    • 09:00

      Träning P2013


      10:00
    • 09:00

      IFK Viksjö F09 Blå (borta) F2009


      10:15
    • 10:00

      Träning BOIL P2016


      11:00
    • 10:00

      Bollstanäs SK FPGrön (borta) P2013


      12:00
    • 10:15

      Enebybergs IF 1 (borta) F2010


      12:15
    • 10:15

      Enebybergs IF (borta) P2010


      11:15
    • 10:30

      Åkersberga FC 2 (borta) P2007


      12:30
    • 11:00

      Träning F2011


      12:00
    • 11:00

      Träning F2012


      12:00
    • 11:00

      Träning BOIL F2015


      12:00
    • 11:00

      Träning F2013


      12:00
    • 11:15

      Sollentuna FK Viby 2 (borta) P2009


      12:30
    • 12:00

      Täby FK 41 (hemma) P2008


      14:00
    • 12:00

      Träning BOIL P2015


      13:00
    • 12:00

      Rotation P08 Sanktan P2009


      13:30
    • 13:00

      Bele Barkarby FF (hemma) PA 17


      15:00
    • 13:00

      Träning BOIL F2014


      14:00
    • 13:30

      Täby United FC 32 (hemma) P2008


      15:30
    • 13:30

      Rotation P08 Sanktan P2009


      15:00
    • 14:00

      Bro IK Blå (borta) P2007


      16:00
    • 14:00

      Träning BOIL P2014


      15:00
    • 16:00

      FC Djursholm (hemma) PA 19


      18:00
    • 16:00

      Bollstanäs SK Grön (borta) P15


      18:00
    • 16:30

      Enebybergs IF 1 (borta) F2010


      18:30
    • 16:45

      Tyresö FF (borta) PA 16


      18:30
    • 18:30

      Täby FK 1 (borta) Damjuniorer


      20:30
  • 14Mån
    v.24
  • 15Tis
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning P19


      18:15
    • 17:00

      Träning P2007


      18:15
    • 17:00

      Träning P2012


      18:15
    • 18:00

      Träning PA 16


      19:45
    • 18:00

      Träning F2007/2008


      19:30
    • 18:15

      Träning PA 17


      19:30
    • 18:15

      Träning P2011


      19:30
    • 19:15

      Träning P2010


      20:45
    • 19:15

      Kungsängens IF (borta) P2010


      20:00
    • 19:30

      IFK Lidingö FK (hemma) P2010


      20:40
    • 20:00

      Träning PA 19


      22:00
    • 20:30

      Ledarmöte P2007


      21:30
  • 16Ons
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning P2010


      18:15
    • 17:00

      Träning F2013


      18:15
    • 17:00

      Träning F2010


      18:15
    • 17:00

      Träning F2012


      18:15
    • 17:00

      Träning P19


      18:15
    • 17:30

      Djurgårdens IF FF (borta) PA 17


      19:30
    • 17:45

      Träning P2008


      19:40
    • 17:50

      Träning F15


      19:30
    • 18:00

      Träning F2007/2008


      19:30
    • 18:00

      Träning F2009


      19:30
    • 18:15

      Träning P2011


      19:30
    • 19:10

      Träning P2007


      20:45
    • 19:15

      Träning Damjuniorer


      20:45
    • 19:30

      Träning P2009


      21:00
    • 20:15

      Träning P15


      22:00
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 16:35

      Träning F15


      18:15
    • 16:45

      Rotationsträning F06 F2007/2008


      18:15
    • 17:00

      Träning PA 17


      18:15
    • 17:00

      Träning PA 19


      18:15
    • 17:45

      Träning P15


      19:30
    • 18:00

      Träning PA 16


      19:30
  • 19Lör
    • 09:00

      IFK Stocksund 3 (borta) P2008


      11:00
    • 09:00

      Bollstanäs SK Gul (borta) F2007/2008


      11:00
    • 09:15

      Viggbyholms IK FF (borta) P2009


      11:00
    • 09:30

      Cup på Värmdö F2010


      13:00
    • 09:30

      Match hos EIF P2010


      12:00
    • 10:00

      Vallentuna BK 1 (hemma) P15


      12:00
    • 11:00

      Täby FK 21 (hemma) P2007


      13:00
    • 11:30

      Åkersberga FC 1 (borta) P2008


      13:30
    • 11:30

      FC Djursholm 1 (hemma) F15


      13:30
    • 11:30

      Rotation P08 Sanktan P2009


      12:55
    • 12:00

      IFK Norrköping FK (borta) PA 19


      14:00
    • 13:00

      Sommaravslutning P2012


      15:00
    • 13:30

      FC Djursholm 1 (hemma) PA 16


      15:30
    • 14:00

      Träningsmatch P2008


      16:00
    • 16:00

      Djurgårdens IF FF 1 (hemma) Damjuniorer


      18:00
  • 20Sön
    • 09:00

      Enebybergs IF 2 (borta) F2007/2008


      11:00
    • 09:00

      Träning P2013


      10:00
    • 09:55

      Träning P2012


      11:00
    • 10:30

      IF Brommapojkarna 3 (hemma) P15


      12:30
    • 11:00

      Träning F2012


      12:00
    • 11:00

      Träning F2013


      12:00
    • 12:00

      Boo FF (hemma) P19


      14:00
    • 12:00

      Bollstanäs SK Grön (borta) P16


      14:00
    • 12:00

      IFK Vaxholm (hemma) P2010


      13:30
    • 12:00

      Bällsta FF (hemma) P2010


      13:20
    • 14:00

      IF Brommapojkarna 6 (hemma) Damjuniorer


      16:00
    • 15:00

      Västerås SK FK (borta) PA 17


      17:00
    • 15:00

      Djurgårdens IF FF 9 (hemma) P2007


      17:00
  • 21Mån
    v.25
  • 22Tis
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning P19


      18:15
    • 17:00

      Träning P2007


      18:15
    • 18:00

      Träning PA 16


      19:30
    • 18:00

      Träning F2007/2008


      19:30
    • 18:15

      Träning PA 17


      19:30
    • 18:15

      Träning P2011


      19:30
    • 19:15

      Träning P2010


      20:45
    • 20:00

      Träning PA 19


      22:00
  • 23Ons
    • 13:00

      Östersunds FK (borta) PA 17


      15:00
    • 16:45

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Träning P2010


      18:15
    • 17:00

      Träning F2012


      18:15
    • 17:00

      Träning P19


      18:15
    • 17:45

      Träning P2008


      19:40
    • 17:50

      Träning F15


      19:30
    • 18:00

      Träning F2007/2008


      19:30
    • 18:00

      Träning F2009


      19:30
    • 18:00

      Vi firar av vårsäsongen! Damjuniorer


      22:00
    • 19:00

      Bele Barkarby FF (borta) Herr


      21:00
    • 19:10

      Träning P2007


      20:45
    • 19:30

      Träning P2009


      21:00
    • 20:15

      Träning P15


      22:00
  • 24Tor
    • 15:00

      Djurgårdens IF FF (hemma) PA 19


      17:00
    • 16:45

      Träning P2009


      18:15
    • 16:45

      Träning P2008


      18:25
    • 17:00

      Träning P2013


      18:15
    • 18:00

      Träning Damjuniorer


      19:30
    • 18:15

      Träning P2010


      19:45
    • 19:30

      Träning PA 17


      20:45
    • 20:30

      Träning P16


      22:00
    • 20:30

      Träning Herr


      22:00
  • 25Fre
    • 16:35

      Träning F15


      18:15
    • 16:45

      Rotationsträning F06 F2007/2008


      18:15
    • 17:00

      Träning PA 17


      18:15
    • 17:00

      Träning PA 19


      18:15
    • 17:45

      Träning P15


      19:30
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 09:00

      Träning P2013


      10:00
    • 11:00

      Träning F2012


      12:00
    • 14:00

      Djurgårdens IF (borta) P19


      16:00
    • 15:00

      IK Sirius FK (hemma) PA 19


      17:00
    • 18:00

      IFK Lidingö FK (hemma) PA 17


      20:00
    • 18:00

      IF Brommapojkarna 6 (borta) P15


      20:00
  • 28Mån
    v.26
  • 29Tis
    • 18:00

      Träning PA 16


      19:30
    • 19:15

      Träning P2010


      20:45
  • 30Ons
    • 17:30

      Djurgårdens IF FF (hemma) PA 17


      19:30
    • 19:30

      Träning P2009


      21:00