Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Frej Täby Fotboll

Följ

IK Frej Täby Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IK Frej Täby Fotboll
Välj lag

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
    • 16:30

      Träning Fotbollsakademi 09


      17:30
    • 16:45

      Träning U17


      18:30
    • 16:45

      Träning U19


      18:15
    • 17:15

      Träning F06


      18:45
    • 17:30

      Träning F11


      18:30
    • 17:30

      Träning P07


      18:45
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
    • 18:15

      Träning F07


      20:00
    • 18:15

      Träning F08


      20:00
    • 18:30

      Träning F05


      20:00
    • 18:30

      Mental träning P03


      19:30
    • 19:15

      Träning P03


      20:55
    • 19:15

      Träning F04


      20:45
    • 20:45

      Träning P02


      22:00
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 16:45

      Träning P03


      19:00
    • 17:00

      Fysträning P08


      17:30
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 18:00

      Spelarsamtal P07


      19:30
    • 18:00

      Träning 11 - manna


      19:45
    • 18:00

      Träning F03


      19:30
    • 18:00

      Träning F05


      19:30
    • 18:00

      Tränarutb - MV-trän - 5/7/9-manna 9 - manna


      19:00
    • 18:00

      Tränarutb - MV-trän - 5/7/9-manna 7 - manna


      19:45
    • 18:00

      Tränarutb - MV-trän - 5/7/9-manna 5 - manna


      19:45
    • 18:40

      Träning F07


      20:00
    • 18:40

      Träning F08


      20:00
    • 18:40

      Träning P04


      20:45
    • 18:45

      Träning P06


      20:30
    • 19:00

      Ledarmöte P06


      20:30
    • 19:30

      Damlagets sista seriematch 2018 F06


      21:00
    • 19:30

      Kungsängens IF (hemma) Damfotboll


      21:30
    • 19:45

      Träning P02


      21:15
  • 4Tor
    • 16:30

      Träning Fotbollsakademi 05


      17:30
    • 16:45

      Träning U17


      18:45
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 17:30

      Träning F10


      18:45
    • 18:00

      Träning P03


      19:40
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
    • 18:45

      Träning P09


      20:00
    • 18:45

      Träning P10


      20:00
    • 18:45

      Träning P07


      20:00
    • 19:15

      Träning F04


      20:45
    • 19:15

      Träning F03


      20:45
    • 19:30

      Träning Damfotboll


      20:45
    • 19:45

      Träning P05


      21:15
    • 19:45

      Träning P06


      21:00
    • 20:45

      Träning U19


      22:00
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 09:30

      Träningsmatch Viggbyholm F11


      10:30
    • 10:00

      Bollstanäs SK (borta) P09


      12:00
    • 10:15

      Vallentuna BK DF 2 (hemma) F05


      12:15
    • 10:30

      Vallentuna BK 2 (borta) P05


      12:30
    • 11:30

      Täby FK 31 (hemma) P05


      13:30
    • 12:00

      IFK Vaxholm (hemma) F04


      13:30
    • 12:30

      Kälvesta IOFF FK R (borta) P05


      14:30
    • 12:45

      IF Brommapojkarna 12 (hemma) P05


      14:00
    • 13:30

      Sollentuna FK 9 (borta) P03


      15:30
    • 13:30

      Saltsjö-Boo IF Svart (hemma) F03


      15:30
    • 14:00

      Vallentuna BK 2 (borta) P02


      16:00
    • 15:00

      Väsby IK FK 1 (hemma) P04


      17:00
  • 7Sön
    • 09:00

      Märsta Games, 2 lag P10


      19:00
    • 09:00

      Oktobercup P10


      18:00
    • 09:00

      Stockholmsmästerskapen P10


      19:00
    • 09:00

      Värdegrundsmöte IK Frej Täby Fotboll


      17:00
    • 09:00

      Träning BOIL F-13


      10:00
    • 09:45

      Träning P09


      11:00
    • 10:00

      Träning BOIL P-13


      11:00
    • 11:00

      Träning P11


      12:00
    • 11:00

      Träning BOIL P-12


      12:00
    • 12:00

      Träning BOIL F-12


      13:00
    • 12:00

      Vallentuna BK 1 (hemma) P04


      14:00
    • 12:25

      Viggbyholms IK FF (borta) F07


      14:00
    • 13:00

      Mekonomen höstcup P08


      19:35
    • 13:20

      Enebybergs IF (hemma) F07


      15:00
    • 14:00

      Täby FK FA (hemma) P03


      16:00
    • 14:30

      Danderyds SK 1 (borta) F05


      16:30
    • 16:00

      Åkersberga BK 1 (hemma) F03


      18:00
    • 16:00

      Träning F09


      17:00
    • 16:30

      Träningsmatch P06


      18:00
    • 16:30

      Tyresö FF (borta) U19


      18:30
    • 16:30

      Bollstanäs SK 1 (borta) F04


      18:00
    • 17:00

      Vasalund cup P08


      20:30
  • 8Mån
    v.41
    • 16:20

      Träning F07


      17:30
    • 16:30

      Träning Fotbollsakademi 09


      17:30
    • 17:15

      Träning F06


      18:45
    • 17:30

      Arenastyrka P02


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      18:45
    • 18:15

      Träning F08


      20:00
    • 18:15

      Minispelare F08


      19:15
    • 18:15

      Minispelare F07


      19:15
    • 18:30

      Träning F05


      20:00
    • 19:00

      Bollis herrmatchen F04


      21:00
    • 19:00

      A-LAGS MATCH P03


      20:45
    • 20:45

      Träning P02


      22:00
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 16:45

      Träning P03


      19:00
    • 17:00

      Fysträning P08


      17:30
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 18:00

      Spelarsamtal P07


      19:30
    • 18:00

      Träning F03


      19:30
    • 18:00

      Träning F05


      19:30
    • 18:40

      Träning F07


      20:00
    • 18:40

      Träning F08


      20:00
    • 18:40

      Träning P04


      20:45
    • 18:45

      Träning P06


      20:30
    • 20:15

      Träning P02


      22:00
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 16:30

      Träning Fotbollsakademi 07


      17:30
    • 16:30

      Träning Fotbollsakademi 06


      17:30
      Vikingavallen
    • 16:45

      Träning U19


      18:00
    • 16:45

      Träning U17


      18:15
    • 17:00

      Träning F09


      18:15
    • 17:15

      Träning P05


      18:45
    • 17:45

      Träning P02


      19:30
    • 18:30

      Danderyds SK 1 (hemma) P04


      20:30
    • 18:30

      Viggbyholms IK FF Röd (borta) F05


      20:30
  • 13Lör
    • Heldag

      IFK Viksjö Paidin 24 Tjejcup F06

    • Heldag

      Vikingacupen IK Frej Täby Fotboll

    • 08:00

      Många lag (hemma) P09


      15:00
    • 08:00

      Många lag (hemma) P09


      16:00
    • 09:20

      Många lag (hemma) P09


      16:00
    • 10:00

      Höstfighten P08


      14:00
    • 12:00

      Kista SC KFUM 1 (borta) F04


      13:30
    • 12:40

      Oktoberpokalen P08


      00:00
    • 12:40

      Många lag (hemma) P09


      19:20
    • 13:00

      Tyresö FF 1 (borta) P03


      15:00
    • 13:15

      Oktoberpokalen F07


      16:00
    • 14:00

      Många lag (hemma) P09


      20:00
    • 14:00

      Stureby SK (hemma) F07


      15:00
    • 14:30

      Bollstanäs SK Gul (borta) F05


      16:30
    • 15:00

      Täby United FC NS 2 (borta) P04


      17:00
    • 15:20

      Brommapojkarna (hemma) F07


      16:00
  • 14Sön
    • Heldag

      IFK Viksjö Paidin 24 Tjejcup F06

    • Heldag

      Vikingacupen IK Frej Täby Fotboll

    • 00:00

      Oktoberpokalen P08


      17:00
    • 09:00

      Tränarmöte P09


      11:00
    • 09:00

      Vikingacupen F09


      15:00
    • 09:00

      Träning BOIL F-13


      10:00
    • 10:00

      Farstacupen P10


      14:30
    • 10:00

      Träning BOIL P-13


      11:00
    • 10:30

      Sollentuna FK 3 (hemma) F04


      12:00
    • 11:00

      Träning P11


      12:00
    • 11:00

      Träning BOIL P-12


      12:00
    • 12:00

      Träning BOIL F-12


      13:00
    • 12:00

      Täby FK U1 (hemma) P03


      14:00
    • 12:30

      Hammarby IF Fotboll (borta) P05


      13:45
    • 14:00

      Träningsmatcher P06


      15:30
    • 14:00

      FC Gute (hemma) U17


      16:00
    • 14:15

      Enskede IK 1 (borta) F03


      16:15
    • 15:00

      Träningsmatcher P10


      16:30
    • 16:00

      IF Brommapojkarna 2 (hemma) F07


      16:45
    • 16:00

      Oktoberpokalen F07


      20:00
    • 16:00

      Spånga IS FK 6 (hemma) P05


      18:00
    • 16:00

      IFK Österåker FK 1 (hemma) P02


      18:00
    • 16:00

      Träningsmatch P08


      17:00
    • 16:30

      IFK Österåker FK 2 (borta) F05


      18:30
    • 17:20

      IFK Stocksund (hemma) F07


      18:00
    • 17:30

      IFK Vaxholm 2 (hemma) P05


      19:30
    • 19:20

      Sollentuna FK (hemma) F07


      20:00
  • 15Mån
    v.42
    • 16:30

      Träning Fotbollsakademi 09


      17:30
    • 16:45

      Träning U19


      18:15
    • 17:15

      Träning F06


      18:45
    • 17:30

      Föräldramöte och träning F11


      18:30
    • 17:30

      Träning P07


      18:45
    • 17:45

      Träning P02


      19:30
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
    • 18:15

      Träning F08


      20:00
    • 18:15

      Träning F07


      20:00
    • 18:30

      Träning F05


      20:00
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 19:15

      Träning P03


      20:55
    • 19:15

      Träning F04


      20:45
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 16:45

      Träning P03


      19:00
    • 17:00

      Fysträning P08


      17:30
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 17:30

      Träning P04


      19:30
    • 18:00

      Träning F05


      19:30
    • 18:40

      Träning F07


      20:00
    • 18:40

      Träning F08


      20:00
    • 18:45

      Träning P06


      20:30
    • 19:30

      IF Brommapojkarna 1 (hemma) F03


      21:30
    • 20:15

      Träning P02


      22:00
  • 18Tor
    • 16:30

      Träning Fotbollsakademi 05


      17:30
    • 16:45

      Träning F03


      18:15
    • 16:45

      Träning U19


      18:15
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 17:30

      Träningsmatch P08


      18:45
    • 17:30

      Träning F10


      18:45
    • 18:00

      Fälttester: "De fem fysiska grundegenskaperna" P05


      21:00
    • 18:00

      Träning P03


      19:40
    • 18:00

      Åkersberga BK 1 (borta) P05


      20:00
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
    • 18:45

      Träning P09


      20:00
    • 18:45

      Träning P10


      20:00
    • 18:45

      Träning P07


      20:00
    • 19:15

      Träning F04


      20:45
    • 19:30

      Träning Damfotboll


      20:45
    • 19:45

      Träning P06


      21:00
  • 19Fre
    • 15:00

      Cup: Viggan Invitational Challenge F04


      00:00
    • 15:15

      IF Brommapojkarna U4 (borta) F04


      16:15
    • 16:30

      Lagmiddag Kristorante F04


      17:45
    • 16:30

      Träning Fotbollsakademi 06


      17:30
    • 16:30

      Träning Fotbollsakademi 07


      17:30
    • 16:45

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning F09


      18:15
    • 17:15

      Träning P05


      18:45
    • 17:45

      Träning P02


      19:30
    • 19:00

      FC Staffanstorp (hemma) F04


      20:00
    • 21:00

      Oktobercupen 19-21/10 P06


      00:00
  • 20Lör
    • Heldag

      Cup: Viggan Invitational Challenge F04

    • Heldag

      Oktobercupen 19-21/10 P06

    • Heldag

      Fotbollscup P06

    • 08:00

      Rosvalla Cup F03


      00:00
    • 09:40

      Många lag (hemma) P09


      13:00
    • 09:40

      Många lag (hemma) P09


      13:00
    • 10:00

      Träningsmatch P08


      11:00
    • 10:15

      IFK Stocksund Vit (hemma) F05


      12:15
    • 10:30

      EPS White (hemma) F04


      11:30
    • 11:30

      Motståndare (hemma) P07


      13:00
    • 11:30

      Kista SC KFUM BLÅ (hemma) P05


      13:30
    • 12:00

      Många lag (hemma) P09


      15:15
    • 12:00

      IFK Stocksund (borta) U19


      14:00
    • 12:30

      Ledarmöte P05


      13:45
    • 12:30

      AIK FF 6 (borta) P04


      13:45
    • 12:40

      Många lag (hemma) P09


      15:15
    • 13:20

      Stockholmsmästerskapen 2018 F07


      19:00
    • 13:30

      IFK Aspudden-Tellus (hemma) P03


      15:30
    • 14:00

      Tyresö FF (borta) F07


      15:00
    • 14:20

      Ersmarks IK (borta) F04


      15:20
    • 15:00

      Djurgårdens IF FF (hemma) F07


      16:00
    • 16:00

      Danderyds SK Fotboll (hemma) F07


      17:00
    • 16:00

      Bollstanäs SK 2 (borta) P02


      18:00
    • 19:20

      Boo FF 1 (hemma) F04


      20:20
  • 21Sön
    • 00:00

      Cup: Viggan Invitational Challenge F04


      16:00
    • 00:00

      Oktobercupen 19-21/10 P06


      18:00
    • Heldag

      Fotbollscup P06

    • 00:00

      Rosvalla Cup F03


      19:00
    • 08:00

      Romariocupen P08


      19:00
    • 09:00

      Romario cup 21/10 P06


      18:00
    • 09:00

      Träning BOIL F-13


      10:00
    • 09:45

      Träning P09


      11:00
    • 10:00

      Träning BOIL P-13


      11:00
    • 10:00

      Match Högdalen AIS F11


      11:00
    • 11:00

      Träning P11


      12:00
    • 11:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) F04


      12:00
    • 11:00

      Träning BOIL P-12


      12:00
    • 11:30

      Viggbyholms IK FF (borta) P05


      13:30
    • 12:00

      Sundbybergs IK Röd (hemma) P04


      13:15
    • 12:00

      Träning BOIL F-12


      13:00
    • 13:00

      Minicup P10


      16:00
    • 13:40

      Stockholmsmästerskapen P08


      19:00
    • 14:00

      Hanvikens SK (hemma) F07


      15:00
    • 14:00

      IK Frej - IFK Lidingö F06


      15:30
    • 14:50

      Motståndare (hemma) P07


      18:40
    • 23:55

      Intresseanmälan cup, 10 - 11 nov P07


      23:55
  • 22Mån
    v.43
    • 16:30

      Träning Fotbollsakademi 09


      17:30
    • 16:45

      Träning U19


      18:15
    • 17:15

      Träning F06


      18:45
    • 17:30

      Träning F11


      18:30
    • 17:30

      Träning P07


      18:45
    • 17:45

      Träning P02


      19:30
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
    • 18:15

      Träning F07


      20:00
    • 18:15

      Träning F08


      20:00
    • 18:30

      Träning F05


      20:00
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 19:15

      Träning P03


      20:55
    • 20:00

      Ledarmöte BOIL P-12


      21:00
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:00

      Fysträning P08


      17:30
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 18:00

      Träning F03


      19:30
    • 18:00

      Träning F05


      19:30
    • 18:40

      Träning F07


      20:00
    • 18:40

      Träning F08


      20:00
    • 18:40

      Träning P04


      20:45
    • 18:45

      Träning P06


      20:30
    • 20:15

      Träning P02


      22:00
  • 25Tor
    • 16:30

      Träning Fotbollsakademi 05


      17:30
    • 16:45

      Träning F03


      18:15
    • 16:45

      Träning U17


      18:45
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 17:30

      Träning F10


      18:45
    • 18:00

      Träning P03


      19:40
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
    • 18:45

      Föräldrarmöte P09


      20:00
    • 18:45

      Träning P09


      20:00
    • 18:45

      Träning P07


      20:00
    • 19:15

      Träning F04


      20:45
    • 19:30

      Träning Damfotboll


      20:45
    • 19:45

      Träning P06


      21:00
    • 19:45

      Träning P05


      21:15
    • 20:45

      Träning U19


      22:00
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 09:00

      Träningsmatch F10


      10:00
    • 10:00

      Träningsmatcher mot Viggbyholm P11


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch F06


      11:30
    • 12:00

      Träningsmatcher mot Täby FK P10


      13:00
    • 12:30

      Träningsmatch P08


      13:30
    • 13:00

      Kallelse Oktoberbollen F04


      00:00
    • 13:50

      Ingarö IF Svart (hemma) F04


      14:50
    • 15:00

      Bollkallar Frej Degerfors P04


      19:00
    • 15:15

      Minispelare P08


      17:00
    • 15:30

      Västerhaninge IF (borta) F04


      16:30
    • 16:00

      Presentation A-laget U17


      18:00
    • 18:00

      Saltsjöbadens IF 2 (hemma) F04


      19:00
  • 28Sön
    • 00:00

      Kallelse Oktoberbollen F04


      19:30
    • 08:30

      Eget lag (hemma) P09


      09:45
    • 09:00

      Träning BOIL F-13


      10:00
    • 09:45

      Träning P09


      11:00
    • 10:00

      Träning BOIL P-13


      11:00
    • 11:00

      Träning P11


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch P08


      13:00
    • 11:00

      Träning BOIL P-12


      12:00
    • 11:45

      Stuvsta IF (borta) F04


      12:45
    • 12:00

      Träning BOIL F-12


      13:00
    • 13:00

      Håbo FF (hemma) U19


      15:00
    • 18:00

      Träning P05


      19:00
  • 29Mån
    v.44
    • 16:30

      Träning Fotbollsakademi 09


      17:30
    • 16:45

      Träning U17


      18:30
    • 16:45

      Träning U19


      18:15
    • 17:30

      Träning F11


      18:30
    • 17:45

      Träning P02


      19:30
    • 18:15

      Träning P04


      19:30
    • 18:15

      Träning F08


      20:00
    • 18:15

      Träning F07


      20:00
    • 18:30

      Träning F05


      20:00
    • 19:00

      AIK - Malmö FF Lagaktivitet F06


      21:00
    • 19:15

      Träning P03


      20:55
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 16:45

      Träning P03


      19:00
    • 17:00

      Fysträning P08


      17:30
    • 17:30

      Träning P08


      18:45
    • 18:00

      Träning F03


      19:30
    • 18:40

      Träning F07


      20:00
    • 18:40

      Träning F08


      20:00
    • 20:15

      Träning P02


      22:00