Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Osby

Följ

IFK Osby

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 10:00

      Sibbhults IF (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Åhus IF vit (borta) F-06


      13:00
    • 11:00

      Hörja IF (borta) P07


      13:00
    • 11:00

      Åhus IF (hemma) Damlag


      13:00
    • 11:00

      IFK Simrishamn (borta) P-03


      13:00
    • 11:30

      Ifö Bromölla IF svart (hemma) P-09


      13:30
    • 15:00

      Ronneby BK (borta) Herrlag


      17:00
    • 16:00

      IFK Knislinge vit (9m) (borta) P-04


      18:00
  • 2Sön
    • 10:30

      Åhus Horna BK vit (borta) P-06


      12:30
    • 10:30

      FC Hessleholm blå (hemma) F-09/10


      12:30
    • 10:30

      Kristianstad FC blå (hemma) P07


      12:30
    • 11:00

      Vittsjö GIK (borta) F-07/08


      13:00
    • 12:00

      Hässleholms IF vit (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Glimåkra IF (hemma) F-09/10


      14:00
    • 13:30

      Kristianstad FC svart (borta) P-05


      15:30
    • 14:00

      Sjöbo IF (9m) (hemma) F-03


      16:00
    • 15:00

      Akademi kdff F-04


      17:30
    • 15:00

      Ifö Bromölla IF (borta) F-05


      17:00
  • 3Mån
    v.36
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P07


      18:30
    • 18:00

      Träning U-19 Herr


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning Juniorlag Herr


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 5Ons
    • 16:00

      Träning U-19 Herr


      19:00
    • 17:15

      Träning F-04


      18:15
    • 17:30

      Träning Herrlag


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Åhus Horna BK (borta) P-03


      20:00
    • 18:00

      Glimåkra IF (borta) F-09/10


      20:00
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07/08


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:00

      Hörvikens IF (hemma) Herrlag


      20:00
    • 19:00

      Vittsjö GIK 1 (borta) Damlag


      21:00
  • 8Lör
    • 10:30

      IFK Knislinge (hemma) P-04


      12:30
    • 10:30

      Finja IF (hemma) P-09


      12:30
    • 12:00

      Hästveda IF (hemma) P07


      14:00
    • 14:00

      Röke IF (hemma) F-07/08


      16:00
    • 14:00

      Östanå Bruks IF (hemma) Damlag


      16:00
    • 16:30

      IFK Knislinge (hemma) P-03


      18:30
  • 9Sön
    • 09:30

      IFK Knislinge (borta) P07


      11:30
    • 10:00

      FC Hessleholm blå (borta) F-09/10


      12:00
    • 10:30

      Kristianstad FC vit (borta) P-09


      12:30
    • 10:30

      Näsums IF (hemma) F-06


      12:30
    • 11:00

      Ifö Bromölla IF (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Kullabygdens DFF (hemma) F-04


      13:00
    • 11:30

      Kristianstads DFF (borta) F-09/10


      13:30
    • 13:00

      IF Lödde (borta) U-19 Herr


      15:00
    • 13:00

      Höörs IS vit (hemma) P-06


      15:00
    • 14:00

      FC Hessleholm (borta) F-05


      16:00
    • 16:00

      Treby IF vit (borta) P-10


      18:00
    • 16:30

      Sibbhults IF/Glimåkra IF (hemma) P-05


      18:30
    • 17:30

      Hässleholms IF (borta) P-03


      19:30
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P07


      18:30
    • 18:00

      Träning U-19 Herr


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:15

      Träning F-04


      20:15
    • 18:15

      Träning F-05


      20:15
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
  • 15Lör
    • 10:30

      Kristianstad FC svart (borta) P-08


      12:30
    • 10:30

      FC Hessleholm blå (hemma) F-05


      12:30
    • 11:00

      Vinslövs IF (borta) P07


      13:00
    • 11:00

      Wä IF (borta) F-06


      13:00
    • 11:00

      Vedby/Rönne IF (hemma) P-03


      13:00
    • 12:30

      Gärds Köpinge IF (hemma) P-10


      14:30
    • 14:00

      Växjö United FC (borta) Herrlag


      16:00
    • 15:30

      Hanaskogs IS/IFK Knislinge (borta) Damlag


      17:30
  • 16Sön
    • Heldag

      Levins cup avslutning P-10

    • 10:00

      Vittsjö GIK (borta) P07


      12:00
    • 10:30

      Lönsboda GoIF (hemma) F-09/10


      12:30
    • 11:00

      Bjärnums GoIF 1 (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Tjörnarps BoIF (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Tollarps IF (borta) P-06


      13:00
    • 12:00

      Kristianstads DFF (hemma) F-09/10


      14:00
    • 13:00

      Landskrona BoIS (hemma) U-19 Herr


      15:00
    • 16:00

      IFK Knislinge (hemma) P-03


      18:00
    • 16:30

      Uppåkra IF (borta) F-04


      18:30
    • 17:00

      Tyringe IF (borta) Juniorlag Herr


      19:00
    • 17:00

      Sibbhults IF (borta) F-07/08


      19:00
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P07


      18:30
    • 18:00

      Träning U-19 Herr


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:15

      Träning P-03


      18:45
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrlag


      19:00
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 21Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:30

      GIF Nike Blå (9m) (borta) F-03


      20:30
    • 19:00

      FC Hessleholm (hemma) Damlag


      21:00
  • 22Lör
    • 10:00

      Träning Liverpool


      11:30
    • 10:00

      Träning Arsenal


      11:30
    • 10:00

      Träning Juventus


      11:30
    • 10:00

      Träning Barcelona


      11:30
    • 10:00

      Träning Vittsjö


      11:30
    • 10:00

      Träning Djurgården


      11:30
    • 10:00

      Träning Chelsea FC


      11:30
    • 10:00

      Tyringe IF (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Broby IF orange (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Träning AIK


      11:30
    • 10:00

      Träning Real Madrid


      11:30
    • 10:30

      Träning Malmö FF


      12:00
    • 11:00

      FC Rosengård vit (hemma) F-04


      13:00
    • 11:30

      Ifö Bromölla IF (hemma) F-07/08


      13:30
    • 11:30

      Wä IF vit (hemma) P-09


      13:30
    • 13:30

      IFK Karlshamn (hemma) Herrlag


      15:30
    • 13:45

      Ifö Bromölla IF svartvit (hemma) P-06


      15:45
    • 14:00

      Norrby IF (borta) U-19 Herr


      16:00
    • 15:00

      Tollarps IF (borta) P-03


      17:00
    • 15:00

      Kdff akademi F-04


      16:30
  • 23Sön
    • 11:00

      Ifö Bromölla IF (9m) (borta) Damlag


      13:00
    • 11:00

      Gärds Köpinge IF (borta) F-05


      13:00
    • 13:00

      Sibbhults IF (hemma) P07


      15:00
    • 14:00

      Broby IF orange (borta) P-10


      16:00
    • 16:00

      Lönsboda GoIF (9m) (hemma) P-04


      18:00
    • 17:00

      Lönsboda GoIF (borta) F-09/10


      19:00
    • 17:30

      Lönsboda GoIF (borta) P-05


      19:30
    • 18:00

      Farstorps GoIF (hemma) Juniorlag Herr


      20:00
  • 24Mån
    v.39
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P07


      18:30
    • 18:00

      Träning U-19 Herr


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:15

      Träning P-03


      18:45
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrlag


      19:00
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:30

      Viby IF (hemma) P-05


      20:30
  • 29Lör
    • 10:00

      Åhus Horna BK röd (borta) P-09


      12:00
    • 10:30

      IFK Osby vit (hemma) F-09/10


      12:30
    • 11:30

      Svedala IF 1 (hemma) P-03


      13:30
    • 13:00

      Eskilsminne IF (borta) F-04


      15:00
    • 14:00

      Sibbhults IF (hemma) Damlag


      16:00
    • 14:00

      Hovmantorp GoIF (borta) Herrlag


      16:00
    • 14:00

      Bollkalle/kiosk/entre F-07/08


      17:00
  • 30Sön
    • 10:00

      Nosaby IF vit (borta) P-08


      12:00
    • 10:30

      Råstorp/Timsfors IF (hemma) F-05


      12:30
    • 10:30

      IFK Hässleholm blå (hemma) P07


      12:30
    • 11:00

      FC Hessleholm (hemma) Damlag


      13:00
    • 11:30

      Vinnö IF (9m) (borta) P-04


      13:30
    • 12:00

      Vinslövs IF vit (hemma) P-09


      14:00
    • 13:00

      Varbergs BoIS FC (hemma) U-19 Herr


      15:00
    • 13:15

      Tollarps IF vit (borta) P07


      15:15
    • 13:30

      IFK Klagshamn (hemma) F-03


      15:30
    • 14:30

      Wä IF svart (hemma) P-05


      16:30
    • 16:00

      Broby IF (borta) F-06


      18:00
    • 16:00

      Vinslövs IF (borta) F-07/08


      18:00
    • 17:00

      Fjälkinge IF (hemma) P-03


      19:00