Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Grimslöv

Följ

IFK Grimslöv

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
IFK Grimslöv
Välj lag

Maj 2017

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.18
    • 16:00

      Tingsryd United FC (borta) F-07/08


      18:00
    • 17:30

      Träning Mix 09/10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
    • 18:00

      Gransholms IF (borta) F-04/05/06


      20:00
    • 19:30

      Träning J18 herr


      21:00
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 18:00

      Lagans AIK (hemma) F-04/05/06


      20:00
    • 19:00

      Gislaveds IS (borta) Herrar


      21:00
  • 6Lör
    • 10:00

      Älmhults IF 2 (borta) F-04/05/06


      12:00
    • 14:00

      IFK Grimslöv/V. Torsås (borta) Herrar


      16:00
  • 7Sön
    • 16:00

      Träning J18 herr


      17:30
    • 17:00

      Vederslöv/Gransholm (borta) P-04


      19:00
    • 17:00

      Bors SK (borta) Herrar


      19:00
  • 8Mån
    v.19
    • 17:30

      Träning Mix 09/10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Tingsryd United FC (9-m) (hemma) Dam


      21:00
    • 19:30

      Träning J18 herr


      21:00
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Ljungby IF (hemma) J18 herr


      21:00
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 19:00

      Bredaryd Lanna IK (hemma) Herrar


      21:00
  • 13Lör
  • 14Sön
    • 11:00

      Sandsbro AIK gul (borta) F-04/05/06


      13:00
    • 17:00

      IFK Grimslöv/V. Torsås (borta) Herrar


      19:00
    • 17:00

      Markaryds IF (borta) P-03


      19:00
    • 17:00

      Alvesta GIF grön (borta) P-06


      19:00
    • 17:00

      Hovshaga AIF 3 (hemma) P-04


      19:00
  • 15Mån
    v.20
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning Mix 09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Vederslöv/Dänningelanda IF (borta) Dam


      21:00
    • 19:30

      Träning J18 herr


      21:00
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
  • 18Tor
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 19:00

      Åseda IF (borta) F-04/05/06


      21:00
    • 19:00

      Delary/Pjätteryd (borta) Herrar


      21:00
  • 19Fre
    • 18:30

      Östers IF 2 (hemma) P-03


      20:30
  • 20Lör
    • 09:00

      Utbildningsläger 3 P-03


      18:00
    • 09:00

      Träning P 08-09


      14:00
    • 11:00

      Växjö BK (hemma) F-07/08


      13:00
  • 21Sön
    • 09:00

      Utbildningsläger 3 P-03


      16:59
    • 15:00

      IFK Lammhult (borta) P-04


      17:00
    • 15:00

      Träning J18 herr


      16:30
      Tallevi konstgräs
      Anteckning: Speluppbyggnad, möta boll.
    • 18:00

      Östers IF (hemma) P-06


      20:00
  • 22Mån
    v.21
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning Mix 09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 19:00

      Växjö BK 1 (borta) J18 herr


      21:00
    • 19:00

      Slätthögs BOIF (borta) Herrar


      21:00
    • 19:00

      Ljungby IF 2 (borta) F-04/05/06


      21:00
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 11:00

      Ingelstad/Nöbbele (borta) F-07/08


      13:00
    • 13:00

      Älmhults IF blå (borta) P-06


      15:00
    • 17:00

      Vislanda IF 7-m (hemma) P-04


      19:00
    • 17:00

      Ingelstad/Nöbbele (borta) P-03


      19:00
  • 29Mån
    v.22
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning Mix 09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Sandsbro AIK B (hemma) Dam


      21:00
    • 19:30

      Träning J18 herr


      21:00
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00