Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BP Ungdom P10-8

Följ

P10-8

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 13:00

      Träning


      14:00
  • 5Lör
  • 6Sön
    • 09:00

      BSK 10-4 GUL (hemma)


      13:00
    • 09:30

      Alpha FC (borta)


      12:30
    • 10:30

      Bollstanäs P10 lag 1 (hemma)


      10:45
    • 11:00

      BSK 10-4 GUL (hemma)


      11:20
    • 12:00

      BSK 10-4 GUL (borta)


      12:20
  • 7Mån
    v.2
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 12:00

      Träning


      14:00
  • 13Sön
  • 14Mån
    v.3
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 12:00

      Träning


      13:00
  • 20Sön
    • 09:00

      Bromstens IK - Svart (hemma)


      12:00
    • 09:45

      Spånga IS lag 4 Vit (borta)


      10:00
    • 10:20

      Hanvikens SK (hemma)


      10:35
    • 11:00

      Enskede Svart (borta)


      11:15
    • 11:15

      Ängby IF:1 (borta)


      11:30
    • 12:10

      Norrtulls SK Svart 2B (hemma)


      12:25
    • 12:45

      IFK Haninge P10:2 (borta)


      13:00
    • 13:35

      Norrtulls SK Svart 2A (borta)


      13:55
    • 14:15

      Spånga IS lag 4 Blå (hemma)


      14:30
  • 21Mån
    v.4
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 13:00

      Träning


      14:00
  • 27Sön
    • 09:00

      IFK Haninge P10:2 (hemma)


      13:00
    • 10:20

      Vallentuna BK:1 - Röd/vit (hemma)


      10:35
    • 11:15

      Bromstens IK - Svart (borta)


      11:30
    • 12:10

      Viggbyholms IK FF:81 - Green (hemma)


      12:25
    • 12:45

      IF BP:13 - Röd/svart (hemma)


      13:00
    • 13:35

      Viggbyholms IK FF:10 - Blue (borta)


      13:50
    • 14:10

      Bromstens IK - Svart (hemma)


      14:25
    • 14:55

      DIF 10 - Blå (borta)


      15:10
    • 15:25

      Assyriska Babylon - Vit (borta)


      15:40
    • 16:05

      Viggbyholms IK FF:10 - Röd (borta)


      16:25
    • 16:45

      Reymersholms IK:P10:4 - Grön/vit (borta)


      17:00
  • 28Mån
    v.5
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor