Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hvetlanda GIF

Följ

Hvetlanda GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.35
    • 16:45

      Träning J18


      18:15
    • 16:45

      Lagfoto P11


      17:45
    • 17:00

      Träning P11


      18:15
    • 17:00

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning F08


      18:15
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:15

      Målilla GOIF komb (borta) P09


      20:15
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 2Fre
    • 16:30

      Träning P07


      18:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Nässjö FF vit (hemma) P11


      20:00
    • 18:00

      IF Eksjö Fotboll (borta) P08


      20:00
    • 19:00

      Nässjö FF (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 3Lör
    • 10:00

      Träning Fotbollslekis Tjejer


      11:00
    • 10:30

      Stensjöns IF (borta) P11


      12:30
    • 11:00

      IF Haga (hemma) F09


      13:00
    • 15:00

      Egnahems BK 9-m (borta) P07


      17:00
  • 4Sön
    • 11:00

      Hultsfreds FK vit (borta) P12


      13:00
    • 13:00

      Habo IF (hemma) P08


      15:00
    • 14:00

      Hultsfreds FK vit (borta) P10


      16:00
    • 14:30

      Sävsjö/Stockaryd 1 (borta) P07


      16:30
    • 15:00

      Tenhults IF (borta) F11/12


      17:00
    • 16:00

      Åseda IF (borta) P11


      18:00
    • 16:00

      IFK Stockaryd komb (borta) P09


      18:00
    • 17:00

      Hultsfreds FK (borta) F10


      19:00
    • 17:00

      Rydaholm/Bors (hemma) F08


      19:00
  • 5Mån
    v.36
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:15

      Träning A-lag Herrar


      18:45
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning F09


      19:30
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning P09


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      IF Eksjö Fotboll (borta) J18


      20:00
    • 18:00

      Träning F11/12


      19:15
    • 18:00

      Träning P13/14


      19:30
  • 8Tor
    • 16:45

      Träning J18


      18:15
    • 17:00

      Träning P11


      18:15
    • 17:00

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning F08


      18:15
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:15

      Träning P09


      19:45
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 9Fre
    • 16:30

      Träning P07


      17:45
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      IFK Österbymo (hemma) P09


      20:00
    • 18:00

      IF Eksjö Fotboll röd (hemma) F11/12


      20:00
    • 18:30

      Tranås FF 1 (borta) P08


      20:30
  • 10Lör
    • 11:00

      Vetlanda FF grön (hemma) P11


      13:00
    • 11:00

      Bäckseda IF (borta) P09


      13:00
    • 15:00

      Åby IF (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:00

      Ydre Fotboll komb 9-m (hemma) P07


      17:00
  • 11Sön
    • 00:00

      Malmbäcks IF (borta) F09


      02:00
    • 10:00

      Träning Fotbollslekis Tjejer


      11:00
    • 11:00

      Stensjöns IF (hemma) P08


      13:00
    • 12:00

      Norrhults BK (borta) P10


      14:00
    • 15:00

      Vrigstads IF (hemma) F10


      17:00
    • 16:00

      Alvesta GIF (borta) F08


      18:00
    • 17:00

      Myresjö IF (hemma) P11


      19:00
    • 17:00

      Mariebo IK (hemma) P07


      19:00
  • 12Mån
    v.37
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:15

      Träning A-lag Herrar


      18:45
    • 17:30

      Myresjö IF (hemma) P12


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning F09


      19:30
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning F11/12


      19:15
    • 18:00

      Träning P13/14


      19:30
    • 18:00

      Träning J18


      19:30
    • 18:15

      Virserums SGF/Järnforsen AIK (borta) P11


      20:15
    • 18:30

      Hultsfreds FK 1 (borta) P09


      20:30
  • 15Tor
    • 16:45

      Träning J18


      18:15
    • 17:00

      Träning P11


      18:15
    • 17:00

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning F08


      18:15
    • 17:30

      Landsbro IF FK (borta) F11/12


      19:30
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Sävsjö FF (borta) P08


      20:00
    • 18:00

      Virserums SGF/Järnforsen AIK (borta) F10


      20:00
    • 18:15

      Träning P09


      19:45
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 16Fre
    • 16:30

      Träning P07


      17:45
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
  • 17Lör
    • 10:00

      Träning Fotbollslekis Tjejer


      11:00
    • 10:00

      Pool spel P13/14


      12:30
    • 11:00

      Bäckseda IF (hemma) P10


      13:00
    • 11:00

      Nässjö FF 2 (hemma) F09


      13:00
    • 13:30

      Eneby BK (borta) A-lag Herrar


      15:30
    • 14:00

      Egnahems BK svart (borta) P11


      16:00
    • 14:00

      Träningsmatch Sävsjö FF P12 P12


      15:00
  • 18Sön
    • 11:00

      IFK Stockaryd/Rörvik (borta) P11


      13:00
    • 11:00

      FC Real Internacional (hemma) P08


      13:00
    • 14:45

      Bäckseda IF komb (hemma) P06


      16:45
    • 16:00

      IF Eksjö Fotboll 1 (borta) P09


      18:00
    • 17:00

      Nässjö FF (borta) P07


      19:00
  • 19Mån
    v.38
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:15

      Träning A-lag Herrar


      18:45
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning F09


      19:30
    • 18:15

      IFK Värnamo (hemma) F08


      20:15
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning P09


      18:15
    • 17:00

      Träning J18


      18:30
    • 18:00

      Bäckseda IF (hemma) F11/12


      20:00
    • 18:00

      Träning F11/12


      19:15
    • 18:00

      Träning P13/14


      19:30
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:15

      Hultsjö IF (hemma) F10


      19:15
  • 22Tor
    • 16:45

      Träning J18


      18:15
    • 17:00

      Träning P11


      18:15
    • 17:00

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning F08


      18:15
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:15

      Träning P09


      19:45
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 23Fre
    • 16:30

      Träning P07


      17:45
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Bäckseda IF (borta) P09


      20:00
      Myrvalla B-plan
      Serie: P09 M
      Samlingstid: 16:45
      Anteckning: Denna matchen spelar i Myresjö på Myrvalla b-plan. Vi samlas på IP. Meddela om Ni åker direkt till Myresjö.
      Resultat och referat
    • 18:30

      Vrigstads IF (borta) P06


      20:30
  • 24Lör
    • 10:00

      Träning Fotbollslekis Tjejer


      11:00
    • 11:00

      Vetlanda FF (hemma) P09


      13:00
    • 11:00

      Tranås FF (hemma) F09


      13:00
    • 11:30

      Mariebo IK 1 (borta) P08


      13:30
    • 14:00

      Borens IK (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 16:00

      IK Vista (hemma) P07


      18:00
  • 25Sön
    • 11:00

      Gripenbergs BK P11/12 (hemma) P11


      13:00
    • 11:00

      Södra Vi IF 7-m (borta) P09


      13:00
    • 11:00

      Bäckseda IF (hemma) P08


      13:00
    • 11:00

      Norrby IF Borås Arena Cup P12


      19:00
    • 12:00

      Aneby/Bälaryd (borta) J18


      14:00
    • 15:00

      Landsbro IF FK (hemma) F10


      17:00
    • 16:00

      Husqvarna FF 3 (hemma) P07


      18:00
  • 26Mån
    v.39
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:15

      Träning A-lag Herrar


      18:45
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning F09


      19:30
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
  • 28Ons
    • 00:00

      Råslätts SK (hemma) J18


      02:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:00

      Träning F11/12


      19:15
    • 19:00

      Habo IF (borta) P07


      21:00
  • 29Tor
    • 16:45

      Träning J18


      18:15
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning F08


      18:15
    • 17:30

      IF Eksjö Fotboll blå (borta) F11/12


      19:30
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:30

      Träning P09


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 30Fre
    • 16:30

      Träning P07


      17:45
    • 17:30

      Träning P12


      19:00