Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hvetlanda GIF

Följ

Hvetlanda GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2022

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.31
    • 16:45

      Träning J18


      18:30
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:15

      Träning A-lag Herrar


      18:45
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:15

      Träning A-lag Herrar


      18:45
    • 18:00

      Träning F09


      19:30
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
  • 3Ons
    • 16:00

      Råå IF (borta) P11


      17:30
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:15

      Råå IF (borta) P11


      19:00
  • 4Tor
    • 12:00

      Forwardcupen P08


      00:00
    • 16:45

      Träning J18


      18:15
    • 17:00

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning F08


      18:15
    • 18:15

      Träning P09


      19:45
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 5Fre
    • Heldag

      Forwardcupen P08

    • 09:00

      Winningground cup 2022 F10


      00:00
    • 11:00

      IK Sturehov (borta) P08


      12:00
    • 16:00

      IFK Kumla/Laxå IF (borta) P08


      17:00
    • 19:30

      Kisa BK (hemma) A-lag Herrar


      21:30
  • 6Lör
    • Heldag

      Forwardcupen P08

    • Heldag

      Winningground cup 2022 F10

    • 09:00

      Leksands IF FK (borta) P08


      10:00
    • 11:00

      Östers IF (borta) P09


      12:00
    • 13:00

      IFK Falköping Fotboll (hemma) P08


      14:00
      Rosta Gärde 91
      Serie: Forwardcupen 2022
      Resultat och referat
    • 18:00

      Ulvåkers IF Ulvåker/Väring Svart (hemma) P08


      19:00
  • 7Sön
    • 00:00

      Forwardcupen P08


      21:00
    • 00:00

      Winningground cup 2022 F10


      19:00
    • 09:00

      Krokeks IF (hemma) P08


      10:00
    • 13:00

      Ulvåkers IF Ulvåker/Väring Svart (borta) P08


      14:00
  • 8Mån
    v.32
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:15

      Träning A-lag Herrar


      18:45
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning F09


      19:30
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning P09


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning F11/12


      19:15
    • 18:00

      Träning P13/14


      19:30
    • 19:00

      IF Hallby FK (hemma) J18


      21:00
  • 11Tor
    • 16:45

      Träning J18


      18:15
    • 17:00

      Träning P11


      18:15
    • 17:00

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning F08


      18:15
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:15

      Träning P09


      19:45
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 18:30

      Lagmöte P09


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 12Fre
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) P07


      21:00
  • 13Lör
    • 10:00

      Nässjö FF 1 (borta) P08


      12:00
    • 11:00

      Vetlanda FF grön (hemma) P10


      13:00
    • 14:00

      Västerviks FF (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:00

      Tranås FF (borta) P07


      17:00
  • 14Sön
    • 11:00

      Hjältevads Mariannelunds IS (hemma) P12


      13:00
    • 15:00

      IFK Stockaryd Rörvik-Vrigstad (hemma) P08


      17:00
    • 15:30

      Tranås FF Svart (borta) P11


      17:30
    • 17:00

      Hultsjö IF (hemma) F10


      19:00
    • 19:00

      Bäckseda IF (borta) P11


      21:00
  • 15Mån
    v.33
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:15

      Träning A-lag Herrar


      18:45
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning F09


      19:30
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning P06


      18:30
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning F11/12


      19:15
    • 18:00

      Träning P13/14


      19:30
    • 18:30

      Vrigstads IF (borta) P11


      20:30
    • 18:45

      Sävsjö FF 1 (borta) P09


      20:45
    • 18:45

      Tenhults IF (borta) J18


      20:45
  • 18Tor
    • 16:45

      Träning J18


      18:15
    • 17:00

      Träning P11


      18:15
    • 17:00

      Träning F09


      18:15
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:15

      Träning P09


      19:45
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 18:30

      Hultsjö IF (borta) F08


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 19Fre
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Bäckseda IF komb (hemma) P07


      20:00
    • 18:00

      Vetlanda FF vit (hemma) P11


      20:00
    • 18:00

      IF Eksjö Fotboll (hemma) F09


      20:00
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 11:00

      Virserums SGF/Järnforsen AIK 7-m (borta) P09


      13:00
    • 11:00

      Växjö DFF 2 (hemma) F08


      13:00
    • 13:30

      Vetlanda FF (borta) P08


      15:30
    • 13:30

      Mariebo IK Svart (borta) F11/12


      15:30
    • 14:00

      Råslätt SK (hemma) P07


      16:00
    • 15:00

      Lekeryd-Svarttorps SK (hemma) P11


      17:00
    • 16:00

      Holsby SK (borta) P12


      18:00
    • 17:00

      IF Eksjö Fotboll röd (hemma) P11


      19:00
    • 17:00

      Sävsjö/Stockaryd (hemma) P06


      19:00
  • 22Mån
    v.34
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:15

      Träning A-lag Herrar


      18:45
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Höreda GOIF 7-m (hemma) F09


      20:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning F09


      19:30
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:30

      Rosenfors IK (borta) F10


      20:30
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P09


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning J18


      18:30
    • 17:00

      Träning P06


      18:30
    • 18:00

      Träning F11/12


      19:15
    • 18:00

      Träning P13/14


      19:30
    • 19:00

      Tenhults IF 9-m (borta) P06


      21:00
    • 19:00

      Husqvarna FF 2 (borta) P07


      21:00
    • 19:00

      Råslätts SK (hemma) J18


      21:00
  • 25Tor
    • 16:45

      Träning J18


      18:15
    • 17:00

      Träning P11


      18:15
    • 17:00

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning F08


      18:15
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:15

      Träning P09


      19:45
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 26Fre
    • 18:00

      Landsbro IF (hemma) P12


      20:00
    • 18:30

      Vetlanda FF (hemma) F10


      20:30
    • 19:00

      Norrahammars IK 1 (hemma) P07


      21:00
  • 27Lör
    • 00:00

      Västerviks FF 2 (hemma) P09


      02:00
    • 10:00

      Träning Fotbollslekis Tjejer


      11:00
    • 11:00

      Målilla GOIF (hemma) P11


      13:00
    • 12:00

      Västerviks FF (hemma) P09


      14:00
  • 28Sön
    • 00:00

      FC Linköping City (borta) A-lag Herrar


      02:00
    • 10:00

      Tenhults IF (borta) P11


      12:00
    • 11:00

      Ekenässjöns IF (hemma) P10


      13:00
    • 14:00

      Waggeryds IK (hemma) P07


      16:00
    • 15:00

      IF Hallby FK vit (hemma) F11/12


      17:00
    • 15:30

      Mariebo IK 1 (borta) P08


      17:30
    • 16:00

      Ekhagens IF (borta) F09


      18:00
    • 17:00

      Sävsjö FF (hemma) P11


      19:00
  • 29Mån
    v.35
    • 16:45

      Träning J18


      18:30
    • 17:00

      Träning Fotbollslekis Killar


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning F11/12


      18:15
    • 17:15

      Träning A-lag Herrar


      18:45
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P11


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:45
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 19:00

      Örjansklubben/Ramkvilla IF (borta) P12


      20:30
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:15

      Träning A-lag Herrar


      18:45
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Malmbäcks IF 9-m (hemma) P06


      20:00
    • 18:00

      Landsbro IF FK (borta) F08


      20:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning F09


      19:30
  • 31Ons
    • 17:00

      Träning P09


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning P06


      18:30
    • 18:00

      Hultsfreds FK 2 (hemma) P08


      20:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning F11/12


      19:15
    • 18:00

      Träning P13/14


      19:30