Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hvetlanda GIF

Följ

Hvetlanda GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2022

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.22
    • 17:00

      Träning P09


      18:15
    • 17:00

      Träning J18


      18:30
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P13/14


      19:30
    • 18:00

      Träning F11/12


      19:15
    • 19:00

      Malmbäcks IF 9-m (borta) P06


      21:00
  • 2Tor
    • 16:45

      Träning J18


      18:15
    • 17:00

      Träning P11


      18:15
    • 17:00

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning F08


      18:15
    • 18:15

      Träning P09


      19:45
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:30

      Målilla GOIF komb (hemma) P09


      20:30
    • 18:30

      Holsby SK (hemma) P12


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 3Fre
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Vrigstads IF (hemma) P11


      20:00
    • 18:00

      Hultsjö IF (hemma) F08


      20:00
    • 19:00

      Borens IK (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Bäckseda IF komb (borta) P07


      21:00
  • 4Lör
    • 09:30

      IF Eksjö Fotboll (borta) F09


      11:30
  • 5Sön
    • 11:00

      Virserums SGF/Järnforsen AIK 7-m (hemma) P09


      13:00
    • 16:00

      Lekeryd-Svarttorps SK (borta) P11


      18:00
    • 17:00

      Rosenfors IK (hemma) F10


      19:00
    • 17:00

      IF Eksjö Fotboll (hemma) J18


      19:00
  • 6Mån
    v.23
    • 10:00

      Nässjö FF 1 (hemma) P08


      12:00
    • 14:00

      Egnahems BK 9-m (hemma) P07


      16:00
    • 15:00

      Mariebo IK Svart (hemma) F11/12


      17:00
    • 16:00

      Vetlanda FF grön (borta) P10


      18:00
    • 16:45

      Träning J18


      18:15
    • 17:00

      Bäckseda IF (hemma) P11


      19:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:15

      Träning A-lag Herrar


      18:45
    • 18:15

      Träning P09


      19:45
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
  • 7Tis
    • 17:15

      Träning A-lag Herrar


      18:45
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Vetlanda FF (hemma) P08


      20:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning F09


      19:30
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning P09


      18:15
    • 17:00

      Träning P06


      18:30
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P13/14


      19:30
    • 18:00

      Träning F11/12


      19:15
    • 19:00

      IK Vista (borta) J18


      21:00
    • 19:00

      Räppe GOIF (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning P11


      18:15
    • 17:00

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning F08


      18:15
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:15

      Träning P09


      19:45
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:00

      Tranås FF (hemma) P07


      21:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 10Fre
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:30

      Växjö DFF 2 (borta) F08


      20:30
  • 11Lör
    • 11:00

      IF Eksjö Fotboll blå (borta) P11


      13:00
    • 11:00

      Åseda IF (hemma) P10


      13:00
    • 12:00

      Västerviks FF 1 (borta) P09


      14:00
    • 14:00

      Hjältevads Mariannelunds IS (borta) P12


      16:00
    • 14:30

      Jönköpings Södra IF (borta) P08


      16:30
  • 12Sön
    • 10:00

      Nässjö FF blå (borta) P11


      12:00
    • 10:00

      Hultsjö IF (borta) F10


      12:00
    • 11:00

      Sävsjö FF 1 (hemma) P09


      13:00
    • 11:00

      Vetlanda FF (hemma) F08


      13:00
    • 12:00

      Waggeryds IK (borta) P07


      14:00
    • 14:00

      Torstorps IF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 16:30

      Tenhults IF 9-m (hemma) P06


      18:30
    • 17:00

      Tranås FF Svart (hemma) P11


      19:00
    • 17:00

      Bäckseda IF (borta) P09


      19:00
  • 13Mån
    v.24
    • 16:45

      Träning J18


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning F11/12


      18:15
    • 17:00

      Träning Fotbollslekis Killar


      18:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P11


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:45
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
  • 14Tis
    • 17:15

      Träning A-lag Herrar


      18:45
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning F09


      19:30
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:30

      IFK Stockaryd Rörvik-Vrigstad (borta) P08


      20:30
    • 19:15

      Sävsjö/Stockaryd (borta) P06


      21:15
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning P09


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:00

      Träning P13/14


      19:30
    • 18:00

      Träning F11/12


      19:15
    • 19:00

      Nässjö FF (hemma) P07


      21:00
  • 16Tor
    • 16:45

      Träning J18


      18:15
    • 17:00

      Träning P11


      18:15
    • 17:00

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning F08


      18:15
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:15

      Träning P09


      19:45
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 17Fre
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:30

      Österkorsberga IF (hemma) F10


      20:30
    • 19:00

      Husqvarna FF 2 (hemma) P07


      21:00
  • 18Lör
    • 10:00

      Nässjö FF blå (borta) F11/12


      12:00
    • 11:00

      IF Eksjö Fotboll blå (hemma) P11


      13:00
    • 13:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) P08


      15:00
    • 15:00

      BK Ljungsbro (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:00

      Storebro/Frödinge 7-m (hemma) P09


      17:00
    • 16:00

      Nässjö FF (hemma) J18


      18:00
  • 19Sön
    • 09:00

      Poolspel i Holsby P13/14


      12:30
    • 11:00

      Torpa AIS komb (borta) P11


      13:00
    • 11:00

      Vimmerby IF svart (hemma) P12


      13:00
    • 13:00

      Vimmerby IF 2 (hemma) P08


      15:00
    • 16:00

      Åseda IF (borta) P10


      18:00
    • 16:00

      IF Eksjö Fotboll 2 (borta) P09


      18:00
    • 16:00

      Höreda GOIF 7-m (borta) F09


      18:00
    • 17:00

      Nässjö FF blå (hemma) P11


      19:00
  • 20Mån
    v.25
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:15

      Träning A-lag Herrar


      18:45
    • 17:30

      Vetlanda FF (borta) F08


      19:30
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Aneby/Bälaryd (hemma) P06


      20:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
  • 22Ons
    • 16:30

      Träning P09


      17:45
    • 17:00

      Träning J18


      18:30
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:00

      Träning P13/14


      19:30
    • 18:15

      Aneby/Bälaryd (hemma) P07


      20:15
    • 18:30

      Nässjö FF blå (hemma) F11/12


      20:30
    • 19:00

      Myresjö-Vetlanda FK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 23Tor
    • 16:45

      Träning J18


      18:15
    • 17:00

      Träning P11


      18:15
    • 17:00

      Träning F09


      18:15
      Nydala Hvetlanda GIF
    • 17:00

      Träning F08


      18:15
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:15

      Träning P09


      19:45
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
  • 24Fre
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
  • 25Lör
  • 26Sön
    • 11:00

      IF Eksjö Fotboll 2 (hemma) P09


      13:00
    • 11:00

      Österkorsberga IF (borta) F10


      13:00
    • 17:00

      Torpa AIS komb (hemma) P11


      19:00
    • 17:00

      Storebro/Frödinge 7-m (borta) P09


      19:00
    • 17:00

      Vimmerby IF svart (borta) P12


      19:00
    • 17:00

      Aneby/Bälaryd (hemma) J18


      19:00
    • 17:00

      Råslätt SK (borta) P07


      19:00
  • 27Mån
    v.26
    • 16:45

      Träning J18


      18:15
    • 17:00

      Träning Fotbollslekis Killar


      18:00
    • 17:00

      Träning F11/12


      18:15
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P11


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:45
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:30

      Aneby/Bälaryd (borta) P06


      20:30
  • 28Tis
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning F09


      19:30
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 19:00

      Vimmerby IF 2 (borta) P08


      21:00
  • 29Ons
    • 16:30

      Lagfoto P09


      17:00
    • 17:00

      Träning P07


      18:15
    • 17:00

      Träning P09


      18:15
    • 17:00

      Träning P06


      18:30
    • 17:00

      Träning J18


      18:30
    • 18:00

      Träning P13/14


      19:30
    • 19:00

      Vrigstads IF (borta) J18


      21:00
  • 30Tor
    • 14:00

      Avresa Västerås P09


      19:00
    • 16:00

      Aros cup F09


      00:00
    • 16:45

      Träning J18


      18:15
    • 17:00

      Träning P11


      18:15
    • 17:00

      Träning F09


      18:15
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30