Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hvetlanda GIF

Följ

Hvetlanda GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning P07


      18:30
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning F11/12


      19:15
    • 19:00

      Stensjön (hemma) P05


      20:00
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 17:00

      Träning P07


      18:15
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 18:30

      Tranås FF 1 (borta) P08


      20:30
    • 18:30

      IFK Stockaryd/Rörviks IF P10 (borta) P10


      19:30
  • 5Lör
    • 10:00

      Nässjö FF blå (borta) F09


      12:00
    • 11:00

      IF Hallby FK 1 (hemma) P09


      13:00
    • 12:00

      IFK Värnamo (borta) P07


      14:00
    • 14:00

      Växjö Norra IF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Tranås FF 2 (hemma) P08


      16:00
    • 16:00

      Malmbäcks IF 7-m (borta) P07


      18:00
  • 6Sön
    • 10:00

      IF Eksjö Fotboll blå (borta) P11


      12:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:15
    • 15:00

      Hultsfreds FK (borta) F11/12


      17:00
    • 15:00

      Husqvarna FF 2 (hemma) P06


      17:00
    • 15:00

      Seriespel F11/12


      17:00
    • 16:00

      IF Eksjö Fotboll (borta) F08


      18:00
    • 16:00

      Hjältevads Mariannelunds IS (hemma) F10


      17:30
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:00

      Holsby SK (borta) Utvecklingslag A


      18:00
    • 18:00

      Sävsjö FF röd (hemma) P11


      20:00
  • 7Mån
    v.23
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning F11/12


      19:15
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
  • 12Lör
    • 10:00

      Jönköpings Södra IF (borta) F09


      12:00
      Jordbrovallen
      Serie: F09 Nv röd
      Samlingsinfo: Ombytta och klara på IP
      Samlingstid: 08:00
      Resultat och referat
    • 10:00

      Myresjö ff (hemma) P12


      13:00
    • 11:00

      Vetlanda FF (hemma) P08


      13:00
    • 11:00

      Mariebo IK 1 (hemma) P09


      13:00
    • 13:30

      Nässjö FF 1 (borta) P08


      15:30
    • 14:00

      FK Karlshamn United (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Vimmerby IF svart (hemma) F11/12


      16:00
    • 14:00

      Seriespel F11/12


      16:00
    • 15:00

      Assyriska IK (hemma) P07


      17:00
  • 13Sön
    • 11:00

      Sävsjö FF (borta) P11


      13:00
    • 11:00

      Sävsjö/Stockaryd (hemma) P06


      13:00
    • 11:00

      IFK Österbymo P10 (hemma) P10


      12:00
    • 13:00

      Sävsjö FF röd (borta) P09


      15:00
    • 14:00

      Match Tjust borta F10


      15:30
    • 14:00

      Egnahems BK (hemma) P05


      15:00
    • 15:00

      Vrigstads IF (hemma) P07


      17:00
    • 17:00

      Västerviks damfotboll komb (hemma) F08


      19:00
  • 14Mån
    v.24
    • 16:30

      Träning F11/12


      17:45
    • 16:30

      Träning F09


      18:15
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Hjältevad Mariannelund is (borta) A-lag Herrar


      20:00
    • 18:00

      Match HIS/MAIS Utvecklingslag A


      20:00
    • 18:15

      Träning P09


      20:00
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning F11/12


      19:15
    • 19:00

      Sävsjö/Stockaryd 1 (borta) P07


      21:00
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 17:00

      Träning P07


      18:15
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
  • 19Lör
    • 10:00

      Stensjön (hemma) P12


      12:50
    • 12:00

      Vimmerby IF 1 (hemma) P08


      14:00
    • 14:00

      Saxemara IF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:30

      Tenhults IF (borta) P09


      16:30
  • 20Sön
    • 10:30

      Tranås FF svart (borta) P11


      12:30
    • 11:00

      Vimmerby IF gul (borta) F11/12


      13:00
    • 11:00

      Mariebo IK (hemma) F09


      13:00
    • 11:00

      Ekenässjöns IF P10 (borta) P10


      12:30
    • 11:00

      Seriespel F11/12


      13:00
    • 12:00

      Waggeryds IK (borta) P06


      14:00
    • 13:00

      Tranås FF svart (hemma) P09


      15:00
    • 16:00

      Stensjöns IF (hemma) P11


      18:00
    • 17:00

      Waggeryds IK (hemma) A-lag Herrar


      19:00
    • 17:00

      Sävsjö/Stockaryd 2 (borta) P07


      19:00
    • 17:00

      Vimmerby IF (borta) F08


      19:00
    • 17:00

      Waggeryds IK (hemma) Utvecklingslag A


      18:00
  • 21Mån
    v.25
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning F11/12


      19:15
    • 19:00

      Högsby IK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 11:00

      Tranås FF 3 (hemma) P09


      13:00
    • 11:00

      Tranås FF P10 (hemma) P10


      12:00
    • 14:30

      Landsbro IF FK (hemma) F08


      16:30
    • 15:00

      Västerviks FF (borta) F11/12


      17:00
    • 16:00

      Höreda GIF (borta) P09


      18:00
    • 17:00

      Vetlanda FF grön (hemma) P11


      19:00
    • 17:00

      Västerviks FF (hemma) F10


      18:30
  • 28Mån
    v.26
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning F11/12


      19:15