Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hvetlanda GIF

Följ

Hvetlanda GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2021

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.17
    • 10:00

      Träning F09


      12:00
    • 10:00

      Träning P09


      13:30
  • 2Sön
    • 10:00

      Träning P10


      12:00
    • 14:00

      Träning P05


      16:00
    • 16:00

      Träning P07


      17:00
  • 3Mån
    v.18
    • 16:30

      Träning F11/12


      17:45
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning F09


      19:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      20:00
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning F08


      18:15
    • 17:00

      Träning P12


      18:15
    • 18:00

      Träning P11


      19:30
    • 18:00

      Träning P08


      19:40
      HV GIF IP
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
  • 5Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning Fotbollslekis


      18:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning F11/12


      19:15
  • 6Tor
    • 17:00

      Träning F08


      18:15
    • 17:00

      Träning P12


      18:15
    • 17:00

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning P11


      19:30
    • 18:00

      Träning P08


      19:40
    • 18:15

      Träning P09


      19:45
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 7Fre
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:30

      Match Hvetlanda GIF - Myresjö IF P07


      19:00
    • 18:00

      Ekenässjön P09 borta P09


      19:30
  • 8Lör
    • 10:00

      Holsby SK (borta) P11


      12:00
    • 10:30

      Vetlanda FF (borta) F10


      12:00
    • 11:00

      Sävsjö FF (hemma) P08


      13:00
    • 12:15

      Jönköpings Södra P08 P09


      14:00
  • 9Sön
    • 10:30

      Sävsjö FF P10 (hemma) P10


      12:30
    • 11:00

      Stensjöns IF (borta) P08


      13:00
    • 14:30

      Match mot Nässjö F08


      16:00
    • 16:00

      Trän match P06


      18:00
    • 17:00

      Holsby SK (hemma) P11


      18:30
    • 17:00

      Match Värnamo Södra - Hvetlanda GIF P07


      18:30
  • 10Mån
    v.19
    • 16:30

      Träning F11/12


      17:45
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning F09


      19:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      20:00
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning F08


      18:15
    • 17:00

      Träning P12


      18:15
    • 18:00

      Träning P11


      19:30
    • 18:00

      Träning P08


      19:40
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
  • 12Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning F11/12


      19:15
  • 13Tor
    • 13:00

      Träning P09


      14:30
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F08


      18:15
    • 17:00

      Träning P12


      18:15
    • 17:00

      Träning F09


      19:00
    • 17:00

      Träning Fotbollslekis


      18:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:40
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 14Fre
    • 17:00

      Träning P07


      18:15
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
  • 15Lör
    • 12:00

      Match borta Hovslätts IK P08 P09


      15:00
    • 13:00

      Nässjö FF (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 15:00

      Stockaryd/Rörvik (borta) P08


      17:00
  • 16Sön
    • 11:00

      Nässjö FF 2 (hemma) P08


      13:00
    • 14:00

      Hovslätts IK (hemma) P06


      16:00
    • 14:30

      IF Eksjö Fotboll (hemma) F10


      15:30
    • 16:00

      Match söndag mot Hultsjö F08


      18:00
    • 17:00

      Aneby/Bälaryd (borta) P11


      19:00
    • 18:00

      Myresjö IF (hemma) P11


      20:00
  • 17Mån
    v.20
    • 16:30

      Träning F11/12


      17:45
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning F09


      19:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      20:00
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning P12


      18:15
    • 17:00

      Träning F08


      18:15
    • 18:00

      Träning P11


      19:30
    • 18:00

      Aneby/Bälaryd (borta) P07


      20:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:40
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
  • 19Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning F11/12


      19:15
  • 20Tor
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P12


      18:15
    • 17:00

      Träning F09


      19:00
    • 17:00

      Träning F08


      18:15
    • 17:00

      Träning Fotbollslekis


      18:00
    • 18:00

      Träning P11


      19:30
    • 18:00

      Träning P08


      19:40
    • 18:15

      Träning P09


      19:45
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 21Fre
    • 17:00

      Träning P07


      18:15
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 18:00

      Bäckseda IF (borta) P07


      20:00
  • 22Lör
    • 11:00

      Aneby/Bälaryd (hemma) P08


      13:00
    • 11:00

      Bäckseda IF svart (hemma) F11/12


      13:00
    • 14:00

      Ekhagens IF (hemma) P09


      16:00
  • 23Sön
    • 11:00

      Gripenbergs/Frinnaryd 9-m (hemma) P06


      13:00
    • 13:00

      Tranås FF röd (borta) P09


      15:00
    • 13:30

      Nässjö FF vit (borta) P11


      15:30
    • 14:00

      IF Hallby FK vit (borta) F09


      16:00
    • 15:00

      IF Eksjö Fotboll (hemma) P11


      17:00
    • 16:00

      Bäckseda IF vit (borta) P08


      18:00
    • 17:00

      Holsby SK (hemma) F08


      19:00
  • 24Mån
    v.21
    • 16:30

      Träning F11/12


      17:45
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning F09


      19:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      20:00
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning P12


      18:15
    • 17:00

      Träning F08


      18:15
    • 18:00

      Träning P11


      19:30
    • 18:00

      Träning P08


      19:40
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
  • 26Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning F11/12


      19:15
  • 27Tor
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P12


      18:15
    • 17:00

      Träning F09


      19:00
    • 17:00

      Träning F08


      18:15
    • 17:00

      Träning Fotbollslekis


      18:00
    • 18:00

      Träning P11


      19:30
    • 18:00

      Träning P08


      19:40
    • 18:15

      Träning P09


      19:45
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning P07


      18:15
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 18:00

      Vetlanda FF (hemma) P11


      20:00
  • 29Lör
    • 11:00

      Nässjö FF (hemma) P07


      13:00
    • 11:00

      Tabergs SK 1 (borta) P09


      13:00
    • 14:00

      Pukebergs BK (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      IF Eksjö Fotboll 2 (borta) P08


      16:00
    • 14:00

      Bäckseda IF (borta) P06


      16:00
  • 30Sön
    • 11:00

      IF Eksjö Fotboll 1 (hemma) P08


      13:00
    • 11:00

      Bankeryds SK svart (hemma) F09


      13:00
    • 14:00

      Aneby/Bälaryd vinröd (hemma) P09


      16:00
    • 17:00

      Värnamo S:a FF (borta) A-lag Herrar


      19:00
    • 17:00

      Värnamo Södra FF (hemma) P07


      19:00
    • 17:00

      Nässjö FF röd (borta) P11


      19:00
  • 31Mån
    v.22
    • 16:30

      Träning F11/12


      17:45
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning F09


      19:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      20:00