Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hvetlanda GIF

Följ

Hvetlanda GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 17:00

      Träning P06


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:15

      Träning F11/12


      18:30
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 18:15

      Träning F06/07


      19:45
    • 18:30

      Aneby/Bälaryd 7-m (hemma) F06/07


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P19


      20:30
  • 2Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning Fotbollslekis


      18:45
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:30

      Holsby SK (hemma) P07


      20:30
  • 3Tor
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:15

      Vetlanda FF (borta) F10


      19:00
    • 17:30

      Träning F06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
  • 4Fre
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 18:00

      Landsbro IF FK/Myresjö IF (hemma) F09


      20:00
  • 5Lör
    • 10:00

      Holsby SK (borta) F-08


      12:00
    • 11:00

      Nässjö FF (hemma) F06/07


      13:00
    • 11:00

      Tranås FF svart (hemma) P09


      13:00
    • 12:00

      IK Tord (borta) Juniorlag Herrar


      14:00
    • 13:00

      Ölmstads IS (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 15:00

      Annebergs GIF (hemma) P-11


      17:00
    • 16:00

      Ekhagens IF 2 7-m (borta) P06


      18:00
  • 6Sön
    • 11:00

      IFK Österbymo 7-m (hemma) P06


      13:00
    • 11:00

      IFK Stockaryd/Rörviks IF (hemma) P08


      12:00
    • 12:00

      Husqvarna FF 2 (borta) P07


      14:00
    • 13:30

      Mariebo IK vit (borta) P09


      15:30
    • 14:00

      Nässjö FF P10 (hemma) P10


      17:00
    • 14:00

      IFK Österbymo komb. 9-m (borta) P05


      16:00
    • 15:00

      Stensjöns IF (borta) P08


      16:00
    • 16:30

      Åtvidabergs FF (borta) P19


      18:30
  • 7Mån
    v.37
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P19


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      19:30
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P06


      18:15
    • 17:15

      Träningsmatch Vetlanda FF F11/12


      18:30
    • 18:15

      Jönköpings Södra IF 2 (borta) F06/07


      20:15
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P19


      20:30
  • 9Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning Fotbollslekis


      18:45
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
  • 10Tor
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning F11/12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning F06/07


      19:45
  • 11Fre
    • 17:00

      Bodafors SK (hemma) P09


      19:00
    • 19:00

      Tenhults IF (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 12Lör
    • 09:00

      SmFF utb läger 4 F06/07


      16:00
    • 10:00

      Träning P19


      11:15
    • 11:00

      Holsby ff (hemma) P12/13


      13:00
    • 12:00

      Hovslätts IK (borta) F06/07


      14:00
    • 12:00

      IK Vista (hemma) Juniorlag Herrar


      14:00
    • 16:00

      Vimmerby IF 2 (borta) P06


      18:00
  • 13Sön
    • 11:00

      Bäckseda IF (hemma) P08


      12:00
    • 13:00

      Annebergs IF (hemma) P08


      14:00
    • 14:00

      Västerviks FF (hemma) F10


      15:00
    • 14:30

      Stensjöns IF P10 (borta) P10


      17:30
    • 15:00

      Smedby AIS (hemma) P19


      17:00
    • 16:00

      Ekenässjöns IF (hemma) F-08


      18:00
    • 17:00

      Mullsjö IF (hemma) P09


      19:00
    • 17:00

      Höreda GOIF (borta) P-11


      19:00
    • 17:00

      Forserums IF (borta) F09


      19:00
    • 17:00

      Nässjö FF 2 (hemma) P07


      19:00
  • 14Mån
    v.38
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
  • 15Tis
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:15
    • 17:15

      Träning F11/12


      18:30
    • 18:00

      Träning F06/07


      19:15
    • 18:00

      Oskarshamns AIK (hemma) A-lag Herrar


      20:00
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
  • 16Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning Fotbollslekis


      18:45
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
  • 17Tor
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning F11/12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:15
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:15

      IK Tord 2 (hemma) P06


      20:15
    • 18:15

      Träning F06/07


      19:45
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
  • 18Fre
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 19:15

      Gullringens GOIF (borta) A-lag Herrar


      21:15
  • 19Lör
    • 11:00

      Barnarps IF (hemma) F06/07


      13:00
    • 11:00

      Bankeryds SK svart (hemma) F09


      13:00
    • 11:00

      Vetlanda ff (hemma) P12/13


      13:00
    • 13:00

      Match Huskvarna P09


      15:00
    • 13:00

      Match Torpa P06


      15:00
  • 20Sön
    • 11:00

      Frinnaryds IF 7-m (borta) P06


      13:00
    • 11:00

      Hjältevads Mariannelunds IS (borta) F10


      12:00
    • 11:00

      Sävsjö FF (borta) P08


      12:00
      Sävsjö Hofgårdshallen
      Serie: P08 N Vit
      Anteckning: Grupp 1+3
      Resultat och referat
    • 13:00

      Jönköpings Södra IF 2 (borta) P05


      15:00
    • 14:00

      Sävsjö FF P10 (hemma) P10


      16:30
    • 14:00

      Holsby SK röd (hemma) P-11


      16:00
    • 15:00

      Oskarshamns AIK (hemma) P19


      17:00
    • 16:00

      IF Eksjö Fotboll blå (hemma) F-08


      18:00
    • 16:00

      Vetlanda FF (borta) P08


      17:00
    • 17:00

      Jönköpings Södra IF 1 (hemma) P07


      19:00
  • 21Mån
    v.39
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:30

      IF Eksjö Fotboll (borta) F06/07


      20:30
    • 19:00

      Hovslätts IK (borta) Juniorlag Herrar


      21:00
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning F06/07


      19:00
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:15

      Träning F11/12


      18:30
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P19


      20:30
  • 23Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:30

      Träningsmatch mot BIF P06


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning Fotbollslekis


      18:45
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
  • 24Tor
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:15

      Lagfotografering P19


      18:15
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning F06/07


      19:45
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
  • 25Fre
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:30

      IF Eksjö Fotboll (hemma) P07


      19:30
  • 26Lör
    • 10:00

      Nässjö FF (hemma) F10


      11:00
    • 11:00

      NIK/NGIS/Barnarp 2 (hemma) P05


      13:00
    • 13:00

      Sävsjö FF röd (borta) P-11


      15:00
    • 15:00

      Myresjö/Vetlanda FK (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 27Sön
    • 09:30

      IFK Stockaryd/Rörviks IF P10 (borta) P10


      13:00
    • 11:00

      Nässjö FF 2 (hemma) P06


      13:00
    • 12:00

      Habo IF (hemma) Juniorlag Herrar


      14:00
    • 13:00

      Aneby/Bälaryd (hemma) P06


      15:00
    • 13:00

      Barnarps IF vinröd (borta) F09


      15:00
    • 14:00

      Höreda (borta) P09


      15:35
    • 15:00

      Aneby SK (hemma) P08


      16:00
    • 16:00

      Landsbro/Myresjö (borta) F-08


      18:00
    • 16:00

      Bäckseda IF (borta) P07


      18:00
    • 17:00

      Tenhults IF (hemma) F06/07


      19:00
    • 19:00

      Träning F06/07


      20:30
  • 28Mån
    v.40
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:15
    • 17:15

      Träning F11/12


      18:30
    • 18:00

      Avslutning P08


      20:00
    • 18:15

      Avslutning F-08


      18:45
    • 19:00

      Träning P19


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 30Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 18:00

      Träning Fotbollslekis


      18:45
    • 18:00

      Träning P07


      19:30