Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hvetlanda GIF

Följ

Hvetlanda GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • 11:00

      Träning P19


      12:00
  • 2Sön
    • 15:00

      Oskarshamns AIK (borta) P19


      17:00
  • 3Mån
    v.32
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
      IP
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:30

      Träning Juniorlag Herrar


      21:00
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning P06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:15

      Träning F06/07


      19:45
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 19:00

      IF Haga (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 5Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:30

      Träning Juniorlag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
  • 6Tor
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning F06/07


      19:45
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:00

      Vetlanda FF (borta) F-08


      21:00
  • 7Fre
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:00

      Träning F06/07


      18:00
    • 19:00

      Holsby SK (hemma) P07


      21:00
  • 8Lör
    • 10:30

      Tranås FF röd (borta) P-11


      12:30
    • 11:00

      Träning P19


      12:30
    • 11:00

      IF Eksjö Fotboll (borta) P08


      12:30
    • 12:30

      Habo IF vit (borta) P09


      14:30
  • 9Sön
    • 10:00

      Nässjö FF (hemma) P08


      11:00
    • 10:00

      Ekenässjöns IF P10 (hemma) P10


      13:00
    • 11:00

      Virserums SGF/Järnforsen AIK (hemma) P06


      13:00
    • 11:00

      Sävsjö FF svart (borta) P09


      13:00
    • 11:00

      Tranås FF (hemma) F06/07


      13:00
    • 13:00

      Månsarps IF (hemma) P06


      15:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      15:30
    • 14:00

      IF Eksjö Fotboll (borta) F09


      16:00
    • 16:00

      Aneby/Bälaryd (borta) P07


      18:00
    • 17:00

      IF Eksjö Fotboll (hemma) F10


      18:30
  • 10Mån
    v.33
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:30

      Träning Juniorlag Herrar


      21:00
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:15

      Träning F11/12


      18:30
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 18:15

      Träning F06/07


      19:45
    • 19:00

      Tranås FF (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Träning P19


      20:30
  • 12Ons
    • 09:00

      Träning F06/07


      15:00
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 19:00

      Tenhults IF (9-m) (hemma) Juniorlag Herrar


      21:00
  • 13Tor
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:00

      Träning F11/12


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:00

      IF Haga 1 (borta) F06/07


      21:00
  • 14Fre
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 18:30

      Bankeryds SK (hemma) F06/07


      20:30
    • 18:30

      Sävsjö FF (hemma) P08


      19:30
  • 15Lör
    • 09:30

      Poolspel Vetlanda FF F11/12


      13:00
    • 11:00

      Bäckseda IF (hemma) P05


      13:00
    • 13:00

      Stensjöns IF (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:30

      Nässjö FF (borta) F10


      14:30
    • 15:00

      Myresjö IF (borta) P06


      17:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Adelövs IK (borta) P08


      01:00
    • 10:00

      IF Eksjö Fotboll blå (hemma) P09


      12:00
    • 10:00

      Holsby SK P10 (borta) P10


      13:00
    • 11:00

      Tranås FF 2 (borta) P07


      13:00
    • 12:00

      Bankeryds SK vit (hemma) P09


      14:00
    • 15:00

      Svärtinge SK (borta) P19


      17:00
    • 16:00

      Nässjö FF blå (hemma) F-08


      18:00
    • 17:00

      IFK Österbymo (hemma) P-11


      19:00
    • 17:00

      Vrigstads IF (hemma) P07


      19:00
    • 17:00

      Malmbäcks IF (borta) P06


      19:00
  • 17Mån
    v.34
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:30

      Träning Juniorlag Herrar


      21:00
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
  • 20Tor
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:00

      Träning F11/12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:15
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning F06/07


      19:45
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:00

      IF Haga 2 7-m (borta) F06/07


      21:00
  • 21Fre
    • 17:00

      Träning F06/07


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:00

      Vetlanda FF P10 (hemma) P10


      20:00
    • 18:30

      Myresjö IF (hemma) P08


      19:30
    • 19:00

      Myresjö IF (hemma) P07


      21:00
  • 22Lör
    • 11:00

      IF Hallby FK blå (hemma) F09


      13:00
    • 13:00

      IF Eksjö Fotboll (borta) P-11


      15:00
    • 14:00

      IFK Tuna (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Aneby/Bälaryd blå (hemma) P09


      16:00
  • 23Sön
    • 11:00

      Tranås FF 1 (borta) P07


      13:00
    • 11:00

      Bodafors SK (hemma) P06


      13:00
    • 13:00

      Tranås FF (hemma) P06


      15:00
    • 14:00

      Jönköpings Södra IF vit (borta) P09


      16:00
    • 14:00

      IFK Berga (borta) P19


      16:00
    • 15:00

      Vimmerby IF (hemma) F10


      16:00
    • 16:00

      Stensjöns IF (borta) F-08


      18:00
    • 17:00

      Ölmstad/Vista (hemma) F06/07


      19:00
    • 18:00

      Tranås FF 2 (hemma) P05


      20:00
  • 24Mån
    v.35
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:30

      Träning Juniorlag Herrar


      21:00
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:15

      Träning F11/12


      18:30
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 18:15

      Träning F06/07


      19:45
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P19


      20:30
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:00

      Träning F11/12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:15
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning F06/07


      19:45
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning F06/07


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:30

      Bäckseda IF svart (borta) P-11


      19:30
    • 19:00

      IF Hallby FK vit (hemma) P09


      21:00
    • 19:00

      Aneby SK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 29Lör
    • 13:00

      Tranås FF (borta) P08


      14:30
    • 13:30

      Nässjö FF blå (borta) P09


      15:30
    • 15:00

      Västerviks FF (hemma) P19


      17:00
  • 30Sön
    • 09:00

      Bäckseda IF P10 (borta) P10


      12:00
    • 11:00

      Tranås FF (hemma) P08


      12:00
    • 13:00

      Jönköpings Södra IF 1 (borta) F06/07


      15:00
    • 13:00

      Tranås FF (borta) F10


      14:00
    • 13:30

      Nässjö FF blå (borta) F09


      15:30
    • 14:30

      Bankeryds SK 2 (hemma) P06


      16:30
    • 16:00

      IF Eksjö Fotboll (borta) P06


      18:00
    • 16:00

      Hultsjö IF Atom (hemma) F-08


      18:00
    • 17:00

      Ekenässjöns IF (borta) P07


      19:00
    • 18:30

      Aneby/Bälaryd 7-m (hemma) F06/07


      20:30
  • 31Mån
    v.36
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:30

      Träning Juniorlag Herrar


      21:00