Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hvetlanda GIF

Följ

Hvetlanda GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:30

      Träning Juniorlag Herrar


      21:00
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning P06


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:15

      Träning F11/12


      18:30
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 19:00

      Träning P19


      20:30
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:15
    • 17:00

      Träning F11/12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
  • 5Fre
    • 15:25

      Träning P07


      16:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 18:00

      Match P06


      19:00
    • 18:00

      IF Eksjö Fotboll (hemma) F10


      19:15
    • 18:30

      Forserums IF (hemma) F09


      20:30
  • 6Lör
    • 09:00

      Poolspel i Nässjö! F11/12


      13:00
    • 09:00

      Träning P19


      10:30
    • 11:00

      Match P06


      13:00
    • 11:30

      Annebergs GIF 9-m (borta) P05


      13:30
    • 13:00

      Mullsjö IF (borta) P09


      15:00
    • 15:00

      Träning F09


      17:00
  • 7Sön
    • 11:00

      Annebergs IF (borta) P08


      12:30
    • 15:00

      Bodafors SK (borta) P09


      17:00
    • 15:00

      IFKBERGA (hemma) P19


      17:00
    • 17:00

      Bäckseda IF (borta) P08


      18:00
    • 17:00

      Höreda GOIF (hemma) P-11


      19:00
    • 18:00

      Match mot Ekenässjön borta F-08


      19:00
  • 8Mån
    v.24
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:30

      Träning Juniorlag Herrar


      21:00
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning P06


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:15
    • 17:00

      Match hemma mot VFF F11/12


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:00

      IF Eksjö Fotboll blå (borta) F-08


      20:00
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P19


      20:30
  • 10Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:30

      Träning Juniorlag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning Fotbollslekis


      18:45
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:30

      Jönköpings Södra IF (borta) P19


      20:30
  • 11Tor
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning F11/12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Match mot Frinnaryd P06


      20:00
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning F06/07


      19:45
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
  • 13Lör
    • 10:00

      Sävsjö FF P10 (borta) P10


      13:00
    • 11:00

      MIFF (hemma) P12/13


      13:00
    • 11:00

      Barnarps IF vinröd (hemma) F09


      13:00
    • 11:00

      Jönköpings Södra IF 2 (hemma) P05


      13:00
    • 12:00

      Husqvarna FF vit (hemma) P09


      14:00
    • 14:00

      Hemmamatch mot Torpa P06


      16:00
  • 14Sön
    • 10:00

      Höreda GIF (hemma) P09


      12:00
    • 10:00

      Bankeryds SK svart (borta) F09


      12:00
    • 11:00

      Vetlanda FF (hemma) P08


      12:00
    • 11:00

      Träning P19


      12:30
    • 13:00

      Sävsjö FF (hemma) P08


      14:00
    • 13:00

      Vetlanda FF (borta) F10


      14:30
    • 14:00

      Holsby SK röd (borta) P-11


      16:00
  • 15Mån
    v.25
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Sävsjö FF röd (hemma) P-11


      20:00
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:00

      HM IS (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:15

      Träning F11/12


      18:30
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Bortamatch mot Aneby/Bälaryd P06


      20:00
    • 18:00

      Landsbro/Myresjö (hemma) F-08


      20:00
    • 18:15

      Aneby SK (borta) P08


      19:15
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 18:15

      Träning F06/07


      19:45
    • 19:00

      NIK/NGIS/Barnarp 2 (borta) P05


      21:00
    • 19:00

      Västerviks FF (borta) P19


      21:00
  • 17Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:00

      IFK Stockaryd/Rörviks IF P10 (hemma) P10


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning Fotbollslekis


      18:45
    • 19:00

      Månsarps IF (borta) Juniorlag Herrar


      21:00
  • 18Tor
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F11/12


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning F06/07


      19:45
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 15:00

      Träning P19


      16:00
  • 21Sön
    • 15:00

      Åtvidabergs FF (hemma) P19


      17:00
    • 15:00

      Träning P12/13


      16:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
  • 22Mån
    v.26
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:30

      Sävsjö FF 1 (hemma) P07


      20:30
    • 18:30

      Habo IF blå (hemma) F09


      20:30
    • 19:30

      Träning Juniorlag Herrar


      21:00
  • 23Tis
    • 14:00

      Lagaktivitet F11/12


      18:00
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:00

      Vrigstads IF (hemma) F-08


      20:00
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 18:15

      Träning F06/07


      19:45
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Bäckseda IF (borta) P08


      20:00
    • 19:00

      Mariebo IK (hemma) F06/07


      21:00
    • 19:15

      Tenhults IF (borta) P06


      21:15
  • 24Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Vetlanda FF grön (hemma) P-11


      20:00
    • 18:00

      Träning Fotbollslekis


      18:45
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 19:00

      Egnahems BK orange (hemma) P09


      21:00
    • 19:00

      Sävsjö FF 2 (borta) P07


      21:00
    • 19:00

      Bankeryds SK (hemma) Juniorlag Herrar


      21:00
  • 25Tor
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      19:00
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:15
    • 17:00

      Träning F11/12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:30

      Bortamatch mot Stockaryd P06


      20:30
    • 18:30

      Stockaryd/Rörvik/Sävsjö (borta) P06


      20:30
    • 19:15

      Habo IF (borta) F06/07


      21:15
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 11:00

      IF Hallby FK vit (borta) P09


      13:00
    • 13:00

      Smedby AIS (borta) P19


      15:00
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.27
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Våravslutning P07


      20:30
    • 18:00

      Stensjöns IF 9-m (borta) P05


      20:00
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 19:00

      Aneby SK (borta) P19


      21:00
    • 19:30

      Träning Juniorlag Herrar


      21:00
  • 30Tis