Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hultsberg/Björkås IBF

Följ

Hultsberg/Björkås IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

November 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.44
    • 18:30

      Degerfors IBK (hemma) P-08


      20:30
      Klubbhuset arena
      Serie: Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Östra
      Samlingsinfo: På plats i arenan
      Samlingstid: 17:30
      Anteckning: Glöm inte båda matchställen och uppvärmning tröja. Vattenflaska
      Resultat och referat
  • 2Mån
    v.45
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:45

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 19:30

      Åmotfors IF (borta) A-lag Damer


      21:30
  • 7Lör
    • 09:30

      Hagfors IBS/Edebäck IBF (borta) P-08


      11:30
    • 10:00

      Edebäck IBF/Hagfors IBS (hemma) P-06


      12:00
    • 14:15

      BKI Sunnanå (borta) F-10


      16:15
  • 8Sön
    • 12:45

      Edebäck IBF (hemma) P-08


      14:45
    • 13:15

      Träningsmatch HBIBF P11 P-10


      15:00
    • 13:15

      Hultsberg/Björkås P10 (borta) P-11


      15:00
    • 13:30

      Kristinehamns IBF (borta) P-06


      15:30
    • 16:30

      Karlstad IBF Ungdom Central (borta) P-09


      18:30
    • 17:00

      Hertzöga BK (hemma) F-06


      19:00
  • 9Mån
    v.46
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:45

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
    • 20:00

      Träning HJ17


      21:30
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
  • 14Lör
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.47
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:45

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
    • 20:00

      Träning HJ17


      21:30
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 19:45

      Grums IBK (borta) A-lag Damer


      21:45
  • 21Lör
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.48
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:40

      Träning F-06


      20:00
    • 18:45

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
    • 20:00

      Träning HJ17


      21:30
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
  • 28Lör
    • 12:00

      Träning P-08


      14:00
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.49