Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hultsberg/Björkås IBF

Följ

Hultsberg/Björkås IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
  • 2Fre
  • 3Lör
    • Heldag

      Uppstartscupen F-10

    • 09:00

      Kick off dag 1 F-06


      19:00
    • 10:45

      JAS mot Khmn/Karlskoga JAS Herrar


      14:00
  • 4Sön
    • Heldag

      Ungdomscupen P-10

    • 10:00

      Kickoff F-06


      14:00
    • 10:30

      Åmåls IBK (borta) P-06


      12:30
    • 13:00

      Skattkärrs IK (borta) HJ17


      15:00
    • 14:00

      Filipstad IBK (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      Hagfors IBS /Edebäck IBF (borta) HJ17


      16:00
    • 14:00

      Skoghalls IBK Utveckling (borta) P-07


      16:00
    • 16:00

      Träningsmatch P-09


      18:00
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      20:00
  • 5Mån
    v.41
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:45

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
    • 20:00

      Träning HJ17


      21:30
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 12:30

      Billingsfors IBK (borta) P-06


      14:30
    • 12:45

      Filipstad IBK (hemma) P-07


      14:45
    • 12:45

      JAS hemma mot Billingsfors JAS Herrar


      15:45
    • 12:45

      Träning Domare


      14:45
    • 13:30

      Grums IBK (borta) P-08


      15:30
    • 14:00

      Edebäck IBF (borta) A-lag Damer


      16:00
    • 14:30

      Arvika IBF/Arvika IBF Ungdom (hemma) HJ17


      16:30
    • 15:30

      Seriematch hemma mot Olsäter U-lag Herrar


      19:00
  • 11Sön
    • 10:00

      GS 86 AIF (hemma) HJ17


      12:00
    • 10:30

      Dotteviks IF (borta) F-06


      12:30
    • 17:00

      Träning P-11


      19:10
    • 18:00

      Träning P-08


      20:00
  • 12Mån
    v.42
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:45

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
    • 20:00

      Träning HJ17


      21:30
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
  • 17Lör
    • 09:30

      Karlstad IBF Ungdom Öst 1 (hemma) P-09


      11:30
    • 10:00

      Skattkärrs IK 2 (borta) F-10


      12:00
    • 10:30

      Säffle SK (hemma) F-06


      12:30
    • 11:00

      Hagfors IBS (hemma) P-10


      13:00
    • 11:30

      BKI Sunnanå (borta) HJ17


      13:30
    • 12:30

      Skoghalls IBK Utveckling 3 (hemma) P-10


      14:30
    • 13:00

      Dotteviks IF (borta) P-07


      15:00
    • 16:30

      DM P15 Skattkärrs IK P05 P-06


      18:30
    • 16:30

      Dotteviks IF (borta) A-lag Herrar


      18:30
    • 18:00

      Munkfors IBK U (hemma) A-lag Damer


      20:00
  • 18Sön
    • 09:30

      Skoghalls IBK Utveckling 2 (hemma) P-08


      11:30
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 17:15

      Karlstad IBF 2 (borta) P-06


      19:15
  • 19Mån
    v.43
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:45

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Föräldramöte P-06


      20:00
    • 20:00

      Träning HJ17


      21:30
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      SK Örnen (borta) P-08


      20:00
  • 24Lör
    • 09:30

      Karlstad IBF 2 (hemma) P-06


      11:30
    • 11:00

      Karlstad IBF P11 Central (hemma) P-11


      13:00
    • 12:00

      Karlstad IBF P11 Central (hemma) P-11


      13:00
    • 12:00

      Skattkärrs IK 3 (borta) P-10


      14:00
    • 14:00

      Karlskoga IBF (borta) P-08


      16:00
    • 15:45

      Döma P07 hemma match nr 2 Domare


      18:00
    • 16:00

      BKI Sunnanå (hemma) P-07


      18:00
    • 16:35

      Lillån IBK HJ17 Grön (hemma) HJ17


      18:35
  • 25Sön
    • 11:15

      GS 86 AIF (borta) HJ17


      13:15
    • 14:30

      Skoghalls IBK Utveckling 1 (borta) P-10


      16:30
    • 16:30

      Sargvakter och entré A-lagsmatch F-10


      19:30
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      GS 86 AIF U (hemma) A-lag Damer


      19:00
    • 17:30

      Skoghalls IBK Utveckling 1 (borta) P-09


      19:30
  • 26Mån
    v.44
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
      Colorama - Karlstad Innebandyarena
  • 31Lör
    • 09:45

      Träningsdag P-06


      18:00
    • 10:00

      Karlstad IBF Ungdom (hemma) HJ17


      12:00