Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Huddinge IK Hockey U15/Team 06

Följ

U15/Team 06

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
    • 18:45

      Fys


      19:10
    • 19:30

      Träning


      20:20
      Björkängshallen a
  • 2Fre
    • 19:45

      Fys


      20:10
    • 20:30

      Träning


      21:20
  • 3Lör
    • 16:15

      MV + Skyttar


      17:35
    • 18:30

      Haninge Anchors HC (hemma)


      20:30
  • 4Sön
    • 18:30

      Värmdö HC (hemma)


      20:30
  • 5Mån
    v.41
    • 18:30

      Träning


      19:20
    • 19:35

      Fys


      20:00
  • 6Tis
    • 19:15

      Fys


      19:40
    • 20:00

      Träning


      20:50
  • 7Ons
    • 17:00

      Träna med 07


      17:50
  • 8Tor
    • 18:10

      Träning


      19:20
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 19:30

      Nacka HK vit (borta)


      21:30
  • 11Sön
    • 08:15

      Döma U11 blå


      09:35
    • 09:45

      Döma U11 vit


      11:00
    • 11:15

      Döma U10


      12:35
    • 12:30

      Träning


      13:50
    • 14:10

      Fys


      14:35
    • 16:00

      Hjälpa A-laget


      18:00
  • 12Mån
    v.42
  • 13Tis
    • 18:30

      Träning


      19:20
    • 19:35

      Fys


      20:00
  • 14Ons
    • 18:30

      Fys och teori


      19:10
    • 19:30

      Träning


      20:50
  • 15Tor
    • 20:00

      Trångsunds IF (hemma)


      22:00
  • 16Fre
    • 19:30

      Nacka HK svart (hemma)


      21:30
  • 17Lör
    • 17:00

      Fys


      17:25
    • 17:45

      Träning


      18:35
  • 18Sön
    • 08:15

      Döma U10


      09:35
    • 09:45

      Döma U10


      11:00
    • 16:00

      Hjälpa A-laget


      19:00
    • 16:30

      Södertälje (borta)


      18:00
  • 19Mån
    v.43
    • 20:00

      Flemingsbergs IK svart (hemma)


      22:00
  • 20Tis
    • 17:15

      Träning


      18:35
    • 18:50

      Fys


      19:15
  • 21Ons
    • 17:15

      Fys


      17:40
    • 18:00

      Träning


      18:50
  • 22Tor
    • 20:00

      IFK Tumba IK vit (hemma)


      22:00
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 08:00

      Domarkurs


      15:00
    • 17:40

      Tyresö Hanvikens SK (borta)


      19:40
  • 25Sön
    • 08:15

      Målvakter + Skyttar


      09:35
    • 13:00

      Ekerö IK (borta)


      15:00
    • 18:30

      Träning


      19:50
  • 26Mån
    v.44
    • 19:15

      Fys


      19:40
    • 20:00

      Träning


      21:20
  • 27Tis
    • 18:45

      Fys


      19:10
    • 19:30

      Träning


      20:20
  • 28Ons
    • 19:00

      Hjälpa a-laget


      21:00
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 14:00

      Träning


      15:20
    • 15:40

      Fys


      16:05