Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 10:00

      Fortuna FF röd (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-16/17


      11:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:30

      Hittarps IK vit (borta) P-12


      12:30
    • 11:30

      Ängelholms FF blå (borta) F-09/10


      12:45
    • 13:00

      Ullareds IK (hemma) Seniorlag Herr


      15:00
  • 5Sön
    • 08:50

      Hemmamatch mot Hittarp + Förslöv sön 5/9 kl 08.50 P-13


      10:40
    • 09:30

      Eskilsminne IF blå (hemma) P-10


      11:30
    • 09:30

      Vikens IK svart (hemma) P-11


      10:30
    • 10:00

      Träning F-11/12


      11:00
    • 10:00

      Träning F13/14/15


      11:00
    • 10:30

      Eskilsminne IF gul (borta) P-12


      12:30
    • 12:00

      Perstorp Bälinge IK (hemma) P-11


      13:00
    • 12:00

      Helsingborgs IF vit (hemma) P-09


      14:00
    • 13:00

      Perstorp Bälinge IK (hemma) Seniorlag Dam


      15:00
    • 13:30

      Hittarps IK (borta) F-07/08


      15:30
    • 15:00

      Ramlösa Södra IF vit (hemma) P-08


      17:00
  • 6Mån
    v.36
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
  • 11Lör
    • 09:30

      Eskilsminne IF gul (hemma) P-12


      11:30
    • 10:00

      Gantofta IF vit (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Åstorps FF vit (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-16/17


      11:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 11:00

      Vejby IF (borta) Seniorlag Dam


      13:00
    • 12:00

      Glumslövs FF grön (hemma) F-09/10


      13:15
    • 14:00

      Ängelholms FF (borta) Seniorlag Herr


      16:00
  • 12Sön
    • 09:30

      Ängelholms FF gul (hemma) P-12


      11:30
    • 09:30

      Vejby IF (hemma) P-09


      11:30
    • 09:30

      Träning P-14


      11:00
    • 11:30

      Vejby IF blå (borta) P-11


      12:30
    • 12:00

      Hittarps IK (hemma) P-07


      14:00
    • 12:20

      Bortamatch med två lag mot Hittarp, sön 12/9 kl 12.20 P-13


      14:10
    • 12:30

      Helsingborgs IF röd (borta) P-11


      13:30
    • 13:30

      Skäldervikens IF blå (borta) P-09


      15:30
  • 13Mån
    v.37
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 08:50

      Hemmamatch mot Eskilsminne lör 18/9 kl 08.50 P-13


      10:40
    • 09:20

      Bortamatch mot Jonstorp lör 18/9 kl 09.20 P-13


      11:10
    • 09:30

      Högaborgs BK (hemma) P-10


      11:30
    • 10:00

      Vikens IK vit (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      Strövelstorps GoIF (borta) F-09/10


      11:15
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-16/17


      11:00
    • 11:00

      Landskrona BoIS (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      Spanska Akademin FF (hemma) P-08


      14:00
    • 13:00

      Sävedalens IF (hemma) Seniorlag Herr


      15:00
    • 14:00

      Grevie GIK (borta) HBK FF Div.6 / J-lag


      16:00
    • 14:30

      Ramlösa Södra IF (borta) P-07


      17:00
  • 19Sön
    • 09:30

      Eskilsminne IF gul (hemma) P-11


      11:30
    • 09:30

      Träning P-14


      11:00
    • 12:00

      Helsingborg City FC (hemma) P-11


      14:00
    • 12:00

      Spanska Akademin FF (hemma) P-09


      14:00
    • 13:00

      Munka Ljungby IF (9m9) (hemma) Seniorlag Dam


      15:00
    • 14:00

      Hittarps IK (borta) P-10


      16:00
  • 20Mån
    v.38
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Spanska Akademin FF (borta) P-05/06


      20:00
    • 18:30

      Ängelholms FF röd (borta) P-12


      20:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Dam


      20:30
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 09:30

      Ängelholms FF gul (hemma) P-12


      11:30
    • 09:30

      Eskilsminne IF blå (hemma) F-09/10


      11:00
    • 10:00

      IK Wormo blå (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-16/17


      11:00
    • 12:00

      Hittarps IK (hemma) P-05/06


      14:00
    • 12:00

      Hittarps IK (hemma) P-10


      14:00
    • 14:00

      Båstads GIF (borta) Seniorlag Dam


      16:00
    • 15:00

      Husqvarna FF (borta) Seniorlag Herr


      17:00
  • 26Sön
    • 08:50

      Hemmamatch mot Munka Ljungby sön 26/9 kl 08.50 P-13


      10:40
    • 09:15

      Vikens IK (hemma) P-14


      10:15
    • 09:20

      Bortamatch mot Fortuna sön 26/9 kl 09.20 P-13


      11:10
    • 09:30

      Eskilsminne IF blå (hemma) P-12


      11:30
    • 09:30

      Ängelholms FF gul (hemma) P-09


      11:30
    • 09:30

      Träning P-14


      11:00
    • 10:30

      Ängelholms FF gul (borta) P-11


      12:30
    • 11:00

      Eskilsminne IF blå (borta) P-08


      13:00
    • 12:00

      Hittarps IK vit (borta) P-09


      14:00
    • 12:00

      Helsingborgs city (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Råå IF (hemma) P-10


      14:00
    • 15:00

      Glumslövs FF grön (hemma) HBK FF Div.6 / J-lag


      17:00
  • 27Mån
    v.39
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Helsingborg City FC (borta) P-11


      20:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05/06


      20:30
  • 30Tor