Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hallstahammars SK FK

Följ

Hallstahammars SK FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.35
  • 2Fre
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 3Lör
    • 09:30

      Kolsva IF P13 (borta) P/F-13


      11:30
    • 11:00

      Arboga Södra IF P14 Svart (borta) P-14


      13:00
    • 11:00

      Rytterne IS P 12-13 (borta) P/F-12


      13:00
    • 11:00

      Sätra IF P08-10 (borta) P-09


      13:00
    • 14:00

      Irsta IF P11 (borta) P/F-11


      16:00
    • 15:00

      Norrby SK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:00

      Sala FF P09 Svart (borta) P-09


      17:00
    • 15:00

      IK Franke P08 (borta) P-08


      17:00
    • 23:00

      Gif´s mini-cup P-15


      00:00
  • 4Sön
    • 10:00

      IK Franke P11 (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Tillberga IK Fotboll P-12 (borta) P/F-11


      13:00
    • 12:00

      Gideonsbergs IF P14 Blå (borta) P-14


      14:00
    • 15:00

      IK Franke P2013 (hemma) P/F-13


      17:00
    • 15:00

      IFK Västerås FK P09 (borta) P-08


      17:00
  • 5Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:20

      Träning P/F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning Juniorer


      19:45
    • 18:00

      Träning P-08


      19:45
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:20

      Träning P/F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 17:30

      Västerås IK P08:2 (hemma) P-08


      19:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Skiljebo SK Röd (borta) P-10


      20:00
  • 10Lör
    • 08:30

      Poolspel OBS-föräldrar P-15


      15:00
    • 09:30

      Poolspel P-15


      14:20
    • 10:00

      Romfartuna GIF P11 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Dingtuna GIF P14 (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Surahammars FK P09 (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Västerås BK 30 P13 A (borta) P/F-13


      13:00
    • 12:00

      Norrby SK U14 (hemma) P-09


      14:00
    • 13:00

      Gideonsbergs IF P14 Röd (hemma) P-14


      15:00
    • 13:30

      Västerås IK P13 Gul (borta) P/F-13


      15:30
    • 15:00

      IK Oden (hemma) A-lag Herrar


      17:00
  • 11Sön
    • 09:00

      Arboga Södra IF P11 Gul (hemma) P/F-11


      11:00
    • 11:00

      IFK Västerås FK P-11 (hemma) P/F-11


      13:00
    • 11:00

      Köping FF P-08 (hemma) P-08


      13:00
    • 12:00

      Match mot Hallsberg Juniorer


      13:45
  • 12Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:20

      Träning P/F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning Juniorer


      19:45
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:20

      Träning P/F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 17Lör
    • 00:00

      Hornafrik Ungdomsförening IF P12 (borta) P/F-12


      02:00
    • 09:00

      Västerås SK FK P11 Vit (borta) P-10


      11:00
    • 10:00

      Köping FF 2010 lag 3 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Irsta IF P09 Vit (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      Fagersta Södra IK P-09 Blå (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      Match Juniorer


      13:45
    • 15:00

      Hökåsen BK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
  • 18Sön
    • 12:00

      Romfartuna GIF P-14 Grön (borta) P-14


      14:00
    • 13:30

      Skiljebo SK P 09 (borta) P-09


      15:30
    • 15:00

      Skiljebo SK P 13 Röd (hemma) P/F-13


      17:00
    • 15:00

      Västerås SK FK P13 Orange (hemma) P/F-13


      17:00
    • 16:00

      Grällsta IF P08 (borta) P-08


      18:00
    • 17:00

      Romfartuna GIF P11 (borta) P/F-11


      19:00
  • 19Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:20

      Träning P/F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:20

      Träning P/F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 24Lör
    • 10:00

      Barkarö SK P14 Blå (hemma) P-14


      12:00
      Valstalunds IP
      Serie: Pojk 8 år 5m5 höst grupp 3 Västmanland
      Samlingsinfo: Valstalund IP
      Samlingstid: 09:20
      Anteckning: Ansvarig ledare Johan Erngren 070-342 91 57

      Samling 9.20 Valstalund. Kom i tid!
      Resultat och referat
    • 10:00

      Surahammars FK P12 Svart (hemma) P/F-12


      12:00
    • 10:00

      Västerås SK FK P09 Vit (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Kolsva IF P 07-08 (hemma) P-08


      13:00
    • 12:00

      Surahammar FK (borta) A-lag Herrar


      14:00
    • 12:00

      Västerås SK FK P13 Vit (borta) P/F-13


      14:00
    • 12:00

      Arboga Södra IF P09 svart (hemma) P-09


      14:00
    • 13:00

      Västerås SK FK P14 Blå (hemma) P-14


      15:00
  • 25Sön
    • 09:00

      Västerås SK FK P11 Vit (hemma) P/F-11


      11:00
    • 10:00

      Skultuna IS P 10/11 -10 (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Romfartuna GIF Västerås P12 (hemma) P/F-11


      13:00
    • 11:00

      Västerås IK P08:4 Gul (hemma) P-08


      13:00
    • 13:00

      Köping FF P11 Röd (hemma) P-10


      15:00
    • 16:00

      Träning Juniorer


      17:30
    • 17:30

      Barkarö SK Röd (borta) P/F-13


      19:30
  • 26Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:20

      Träning P/F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:45
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Föräldramatch P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:20

      Träning P/F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Föräldramatch-Avslutning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 19:00

      Bortamatch mot Nora Juniorer


      20:40
  • 30Fre
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30