Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hallstahammars SK FK

Följ

Hallstahammars SK FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2022

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.31
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 10:00

      Träning P-06


      13:00
      Hallstahem Arena
      Samlingstid: 09:45
      Anteckning: Träning+lunch
  • 7Sön
    • 14:45

      Träningsmatch P-06


      18:00
  • 8Mån
    v.32
    • Heldag

      Spelarinventering P/F-11

    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 11Tor
    • 16:00

      Avresa Kolmården P-09


      17:00
    • 17:20

      Träning P/F-11


      19:00
    • 17:30

      Romfartuna GIF P10 (hemma) P-10


      19:30
    • 17:30

      Träning P/F-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
  • 12Fre
    • Heldag

      Kolmården Cup P-09

    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 13Lör
    • Heldag

      Kolmården Cup P-09

    • 11:00

      Västerås BK 30 P08 SVART (hemma) P-08


      13:00
    • 12:00

      Sala FF P13 Svart (borta) P/F-13


      14:00
    • 12:30

      Irsta IF P12 Grön (borta) P/F-11


      14:30
    • 15:00

      Skultuna IS (hemma) A-lag Herrar


      17:00
  • 14Sön
    • 13:00

      Köping FF P09 Röd (borta) P-09


      15:00
    • 15:00

      Skiljebo SK P 13 Grön (hemma) P/F-13


      17:00
    • 16:30

      IK Oden P10/11 (borta) P-10


      18:30
    • 17:00

      Tillberga IK Fotboll P11 (borta) P/F-11


      19:00
    • 18:00

      Barkarö SK P09 (borta) P-08


      20:00
  • 15Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:45
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 00:00

      IK Oden P10/11 (hemma) P/F-11


      02:00
    • 00:00

      Västerfärnebo AIK P12 (hemma) P/F-11


      02:00
    • 10:00

      Surahammars FK P14 Vit (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Irsta IF P12 grön (hemma) P/F-12


      12:00
    • 10:00

      Sörstafors-Kolbäck FK P13/14 Lag 1 (borta) P/F-13


      12:00
    • 10:00

      Västerås IK P08/09 (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Intresseanmälan Match P-14


      15:00
    • 11:00

      Fagersta Södra IK P08 (hemma) P-08


      13:00
    • 12:00

      Kungsör BK p-09 (hemma) P-09


      14:00
    • 13:00

      Irsta IF P11 (hemma) P-10


      15:00
    • 13:00

      Norrby SK P13-14 Blå (hemma) P-14


      15:00
  • 21Sön
    • 10:00

      Skiljebo SK P 11 Röd (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Intresseanmälan Match P-10


      19:00
    • 14:30

      Skiljebo SK P 09 (borta) P-08


      16:30
    • 15:00

      Västerås SK FK P13 Svart (hemma) P/F-13


      17:00
  • 22Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 17:30

      Irsta IF P09 Grön (borta) P-09


      19:30
  • 27Lör
    • Heldag

      Fotbollens dag P-14

    • Heldag

      Fotbollens dag P-10

    • 08:00

      Intresseanmälan Fotbollens Dag P/F-13


      17:00
    • 08:00

      Fotbollensdag P/F-11


      17:00
    • 11:00

      Arboga Södra IF P09 gul (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Västerås SK FK P09 Grön (hemma) P-08


      13:00
  • 28Sön
    • 11:00

      Västerås IK P09:1 (hemma) P-08


      13:00
  • 29Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00