Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hallstahammars SK FK

Följ

Hallstahammars SK FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2022

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.22
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Norbergs AIF (borta) P-06


      21:00
  • 2Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:20

      Träning P/F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 3Fre
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
  • 4Lör
    • 09:00

      Poolspel P-15


      16:00
    • 10:00

      Irsta IF P09 Grön (borta) P-09


      12:00
    • 10:30

      Skiljebo SK P 12 2 (borta) P/F-12


      12:30
    • 10:30

      Skiljebo SK P 14 Gul (borta) P-14


      12:30
    • 11:00

      Köping FF P-08 (hemma) P-08


      13:00
    • 12:00

      Skultuna IS P13 (borta) P/F-13


      14:00
    • 15:00

      Gideonsbergs IF P08 (hemma) P-08


      17:00
  • 5Sön
    • 10:00

      Barkarö SK P11 Svart (hemma) P/F-11


      12:00
    • 10:00

      Gideonsbergs IF P10 (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Surahammars FK P09 (borta) P-09


      13:00
    • 11:15

      IK Oden P12 (hemma) P/F-11


      13:15
    • 13:00

      Sala FF P11 Svart (hemma) P-10


      15:00
    • 15:00

      Irsta IF P13 Grön (hemma) P/F-13


      17:00
  • 6Mån
    v.23
    • 11:00

      Norbergs AIF P07/08 (hemma) P-08


      13:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Bortamatch P-06


      21:00
    • 19:00

      Västerås IK P08/09 (borta) P-08


      21:00
    • 19:00

      Västerås IK (borta) P-06


      20:00
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:20

      Träning P/F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 10Fre
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
  • 11Lör
    • 10:00

      Irsta IF P09 Vit (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      IK Franke P08 (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Romfartuna GIF Västerås P12 (hemma) P/F-12


      11:30
    • 10:30

      Irsta IF P10 (borta) P/F-11


      12:30
    • 11:00

      Arboga Södra IF P11 Svart (borta) P-10


      13:00
    • 12:00

      Köping FF P09 Röd (hemma) P-09


      14:00
    • 13:00

      Arboga Södra IF P10 Gul (borta) P-10


      15:00
    • 15:00

      Sala FF P13 Röd (borta) P/F-13


      17:00
  • 12Sön
    • 10:00

      Romfartuna GIF P-14 Grön (hemma) P-14


      12:00
    • 11:00

      Kolsva IF P 07-08 (hemma) P-08


      13:00
    • 14:00

      Skiljebo SK P 14 Vit (borta) P-14


      16:00
    • 15:00

      Kungsör BK P/F -13 (hemma) P/F-13


      17:00
  • 13Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:30

      Västerås IK P08:2 (borta) P-08


      19:30
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:45
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:20

      Träning P/F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning P-08


      19:00
  • 18Lör
    • 09:30

      Barkarö SK P-12 Röd (borta) P/F-12


      11:30
    • 10:00

      Barkarö SK P09 (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Norrby SK P13-14 Blå (borta) P-14


      12:00
    • 12:00

      Skultuna IS (borta) A-lag Herrar


      14:00
    • 13:00

      Skultuna IS Svart P14 (hemma) P-14


      15:00
    • 14:00

      Skiljebo SK P 13 Röd (borta) P/F-13


      16:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Orresta IF P12 (hemma) P/F-11


      12:00
    • 10:00

      Västerås BK 30 P10 VIT (hemma) P-10


      12:00
    • 10:30

      Träningsmatch SK91 P15 P-15


      11:30
    • 12:00

      Fagersta Södra IK P11 Blå (borta) P/F-11


      14:00
    • 12:00

      Träningsmatch SK91 P16 P-15


      13:00
    • 15:00

      Dingtuna GIF P13 SVART (hemma) P/F-13


      17:00
  • 20Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:45
    • 19:00

      Adolfsbergs IK 1 (hemma) P-06


      21:00
    • 19:00

      Västerås IK P08/09 (borta) P-09


      21:00
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:20

      Träning P/F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 24Fre
  • 25Lör
  • 26Sön
    • 10:00

      IK Franke 14 (hemma) P-14


      11:00
  • 27Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:45
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:20

      Träning P/F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:45
  • 30Tor
    • 17:20

      Träning P/F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30