Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hallstahammars SK FK

Följ

Hallstahammars SK FK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Hallstahammars SK FK
Välj lag

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
  • 4Lör
    • 09:00

      Västerås Sk Fk Orange - Hallstahammar SK röd P/F-11


      10:30
    • 10:00

      Sala FF P09 Röd (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Köping FF P09 Röd (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Arboga Södra 14 (hemma) P-14


      12:00
  • 5Sön
    • 10:00

      Tillberga IK Fotboll P10 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      IK Oden P08 (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Irsta IF P13 (hemma) P/F-13


      12:00
    • 10:00

      Skiljebo SK P 13 Gul (hemma) P/F-13


      12:00
    • 10:00

      Hallstahammars SK vit - Västerås Sk Fk svart P/F-11


      11:30
    • 10:30

      Norbergs AIF P 09 (borta) P-10


      12:30
    • 12:00

      Örebro SK FK (borta) P-06


      14:00
    • 14:00

      Sörstafors-Kolbäck FK 12 SK91 P12 (borta) P/F-12


      15:00
    • 15:00

      Sverige VS Uzbekistan P-10


      19:00
    • 17:00

      Träning P/F-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P/F-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P/F-13


      18:30
  • 6Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 09:00

      Barkarö SK P09 (borta) P-09


      11:00
    • 10:00

      IK Franke P12 (hemma) P/F-12


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch P-15


      11:00
    • 11:00

      Surahammars FK 14 (borta) P-14


      12:00
    • 15:00

      Sala FF Svart - Hallstahammars SK FK vit P/F-11


      16:30
  • 12Sön
    • 10:00

      Skiljebo SK P 09 Blå (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Hallstahammars SK FK röd- Dingtuna GIF P/F-11


      11:30
    • 10:30

      Irsta IF P10 2 (borta) P-10


      12:30
    • 11:00

      Västerås IK P10:1 (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Sala FF P13 (borta) P/F-13


      13:00
    • 12:30

      Västerås IK P13 Gul (borta) P/F-13


      14:30
    • 15:00

      Köping FF P-08 (borta) P-08


      17:00
  • 13Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-11


      19:00
    • 17:30

      Grällsta IF P08 (hemma) P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
      Valstalunds IP - Hallstahammar
    • 17:00

      Träning P/F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 09:30

      Skiljebo SK P 10 2 (borta) P-10


      11:30
    • 10:00

      Norbergs AIF P 09 (hemma) P-09


      12:00
    • 10:30

      Västerfärnebo AIK P11-12 (hemma) P/F-13


      12:30
    • 11:00

      Kungsör BK p-09 (borta) P-09


      13:00
    • 14:00

      Norbergs AIF - Hallstahammar SK FK röd P/F-11


      15:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Barkarö SK P10 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Norrby SK u14 (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      IK Franke P13 (hemma) P/F-13


      12:00
    • 12:00

      Nyköpings BIS (hemma) P-06


      14:00
    • 14:00

      Norbergs AIF p07/08 (hemma) P-08


      16:00
    • 14:30

      Gideonsbergs IF P12 Svart (borta) P/F-12


      16:30
  • 20Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-11


      18:30
    • 17:30

      Hallstahammar SK FK Vit - IFK Västerås FK vit P/F-11


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 09:30

      Skiljebo SK P 10 2 (borta) P-09


      11:30
    • 10:00

      Västerås SK FK P10 Svart (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Västerås IK P08:4 Svart (borta) P-08


      13:00
    • 12:00

      Skiljebo SK (borta) P-06


      14:00
  • 26Sön
    • 00:00

      Kolsva IF P09-10 (borta) P-10


      02:00
    • 10:00

      IK Franke P10 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Fagersta Södra IK P08 Grön (borta) P-08


      12:00
    • 14:00

      Skiljebo SK P 08 Grön (hemma) P-08


      16:00
  • 27Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Skiljebo SK P 08 Blå (borta) P-08


      20:30
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 30Tor